Yıllarca vücut çalıştım ama?

Ben uzun süredir 56 kilo ortalamasıyla yaşıyorum 4-5 yıldır. Bu 4-5 yılın 3 yılı durmadan vücut çalıştım, günde 200 mekik-squat karın bacak ve popo kaslarını çalıştıran hareketler yaptım. İp atladım, yüzdüm, bir sürü şey... Diyet yapınca bir ara 54 kiloya düştü , şimdi yine 57tim gerçi. Boyum 160. Neyse, ben şimdi güzelce bir kilo verip 50 kg falan olsam kas çıkar mı? Şu an görünürde hiçbişey yok ama sert bacaklarım karnım falan.

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• 5 kilo versen daha iyi görünürsün diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Şu limonlu su gerçekten işe yarar mı acaba?

• ayrıca hareketli olmak aslında çok daha iyi hızlı hareket ettiğin aktiviteler. sürekli oturarak çalıştığın bir işin varsa kilo vermen daha zor ama ayakta koşturduğun bir işin varsa yediklerine çok dikkat etmsende kilonu koruyabiliyorsun. mesela ben önceden günde 2 saat yürüyüş yapardım günde 2 kez 45dk lık egzersiz yapardım şimdikiyle aynı kilodaydım şimdi o kadar spor yürüyüş yapmıyorum üstelik

• bu arada öğle yemeklerden sonra az şekerli ya da sade türk kahvesi tüketmek sindirim açısından çok faydalı hatta ben bazen telveleriyle içiyorum

Erkekler Ne Diyor 11

• sanırım bayansınız... ancak kaslarınızı çıkartmak için yanlış egzersizleri uygulamışsın ondan kasların çıkmamış
    www.idealkilox.com

0|0
    0|0
  • Kas yapmasan daha iyi.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Zayıflayınca kaslarım çıkar mantığı yanlış. şu an ki kilon ile düzgün beslenme doğru antreman ile kas yapman kolay.

0|0
    0|0
    • Hayır şey anlamında dedim... Mesela kas yağın altından görünür mü? Kesin belirtin bişey olmuştur artık ama yağdan görünmüyor olabilir mi

• 3 yıl uzun bir süre yapıyorsun ve sonuç alamamanda işin ilginç tarafı

• Ya bilmiyorum sonuçne olur ama sertleşti toplandı yani sallanmıyor. Yine de o yağ yok mu o yağ.. Neyse deneyip görücem artık

• tabiki çıkar

0|0
    0|0
  • Karın kasları falan belirginleşir ama sandığın kadar değil

0|0
    0|0
  • 3-4 yil spor yapip hala nasil beslenecegini bilmiyosan sana bol sans

1|0
    0|0
    • Ya biliyorum nasıl besleneceğimi 12 kilo verdim şimdi geri 3 kilo aldım. Bilmekle yapmak ayrı şeyler.

• Kilo verince kas yapılmadığını biliyorum allaha şükür. O kadar da değil yani. Niye kaba konuşuyorsun ki. Ne işe yaradı şimdi böyle konuşman. bir de yanlış anlayıp racon kesiyorsun.

• Sana racon kesen yok canisi be kabada konuşmadim yanliş algiladin kilo verince kal yapilmadiğini biliyorum demen bile yanliş bak canisi kalitesiz karbonhidratlari kesersen yağ yakarsin eğer karbonhidrati komple kesip full protein beslenirsen hem yağ yakip kilo verirsin hemde kas kazanirsin bunlarin biri ananolik diğeri ile kataboliktir yani biri yikiyor biri yapiyor anladin mi canısı sen şimdi demişsin ki o kiloya inersem kaslar belirginleşirmi evet belirginleşir ama yeterli proteini almazsan ve karbonhidrattan kesmezsen sonuç ALAMAZSİN böyle saçma bir sitede zaten böyle bir soru sorman hata ağzi olan konuşuyor bunu SALON hocana sorsan zaten anlatir sana seker ekmek tuz kes proteini arttir yağdan uzak dur 2-3 haftaya saglikli ve istedigin sonuclari alacaksin. mujjks

• vay be bu kadar şeyi yapıp. sabah 2 rekat namaz kılmaya usenıyor musunuz acaba?

0|0
    0|0
    • Dinden bahsetmedim.

• Pardon da sana ne. Yeter artık kırk saattir din allahla kişi arasındadır diyorum. Ne düşünüyorsan düşün burada ben spor hakkında bişey sormuşum sen gelip resmen troll yapıyorsun. Bende cevap veriyorum neden uğraşıyorsam

• tamam özür dilerim bacım sen devam et sporuna

• kas çıkarma bence

0|0
    0|0
  • yağ oranın düştükçe çıkar eğer doğru bir şekilde çalışmış kas kütleni artırmışsan

0|0
    0|0
  • kilo versen daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adım adım ilerliyorsun devam et

0|0
    0|0
Yükleniyor...