Vücut geliştirmeyle ilgilenenler bir bakabilirmi rica etsem?

Vücut yağ oranını bir siteden ölçtürdüm arkadaşlar ben bu siteden yağ ölçümünü yaptım dogrumudur bılmem ama %17 çıktı ve ben 3 aydır bodyde yapıyorum yağ oranımın kaç olması lazım ve %17 yağ oranıyla kas mı çalışıyım yoksa kardiyomu yapıyım? Rica ediyorum bir ilgilenirseniz

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 7 senedir fitness-vucut gelistirmeyle ilgileniyorum. Ayrica personal trainerim nezih bir salonda.. Dediklerinin birbiriyle alakasi yok arkadasim. Internetten olculen yag orani olcumleri tamamen yalandir. Oranlar hicbir zaman tutmaz. Sana tecrubeli birisi olarak tavsiyem salona gidiyorsan hocanin yanina git hocam olcum yapmak istiyorum de. O sana uygun programi yazacaktir. Direk hop diye bodybuildinge baslamak bilincsiz bir sey. Bunun adaptasyon sureci var degisim sureci var gelism sureci var.. Var da var yani. Eger yeni basliyorsan her antremanindan once 15-20 dakika arasi 6'5-7 arasi hizla kos. Ya da bisiklet cevir. Sonra antremanuna basla. Bu isde bir duzen vardir yani anlayacagin

0|0
    0|0
    • 4 aydır gidiyorum ama beslenemedıgım ıcın fazla verim alamıyorum vücutta yağlanma var o yüzden sordum bu soruyuda abarıtılı yok ama yınede yağlanma var full kardiyomu yapsam yağlardan kurtulsam sonradan kasmı çalışsam dıye düşünüyorum

• Levelimin 2 olmasımı ne lazımmış sen mesaj atarmısın abi bana 5 dakıkaya gelıcem abı ınternet kafeye gıdıcem sen bana bişi yaz gözünü seveyim birinin benı aydınlatması lazım ya

Kızlar Ne Diyor 2

• siteden nasil olcturdun ben onu cok merak ettim cunku ozel makineyle olculur genelde

0|0
    0|0
  • %15 yağ oranı olmalı yağ olunca kas olmaz dengeli beslenmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kardiyo çalış

0|0
    0|0
  • www.manners.nl/.../...l-lukken-met-die-sixpack.png al burada yag oranları goruntusu var

0|0
    0|0
    • yağ oranını azaltmak ıcın calısma degıl beslenme onemlıdır 3 gun kas 1 gun kardıyo ya da kondisyon calısman gerek yaglı yemeklerden uzak durman haşlanmış yıceklere agırlık vermen gerek

• %14 iyidir.

0|0
    0|0
  • Abi nediyorsn sen? Vucudum tas gibi ama bisi anlamadm senden

0|0
    0|0
    • Ya siteden yağ oranını ölçtürdüm %17 çıktı yağ oranım yüksek çıktı yani kas çalışmaya devammı ediyim kardiyoyamı yöneliyim yağ oranını düşürmek için

• Kas calismaya devam et.

Yükleniyor...