Real Madrid Luka modric transferiyle orta sahasını Barcelona ile eşitledi mi?

Barcelona'yla ortasahasını eşitledimi sizce arkadaşlar ? busquest,xavi,iniesta'ya karşı xabi alonso,modric,mesut üçlüsü sizce eşit mi ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• busquetsi futbolcu olarak syamıyorum onu geçekim,barcelonanınfutbol kültürü cruyff zamanında pasa dayalı sistem yerleştirilerek ve rıjkaard zamanında bu sistem geliştirilerek lla masia denen futbol kültürü başkenti açılarak küçük yaşlardan itibaren futbolcular pasa dayalı sistemi benimsemişlerdir bundan dolayıdır ki bu sistem meyvelerini kaç senedir veriyor ve vermeye devam edecektir bu yüzden madrıdın barcelonayla eşitlenebilmesi için kendi sistemini oluşturup meyvelerini alabilmeli aksi takdir de barçayla eşit olacağını sanmıyorum orta sahalar eşit mi dersen bir nevi diyebilirim

bu arada koyu bir MADRID taraftarıyım.

0|0
    0|0
    • Katılıyorum da dostum Real madrid khedira'yla kafa kafaya oynuyodu barca'yla geçen sene yenip şampiyon oldular nou'da ben modric'le tamamen eşit olduklarını düşünüyorum ama bir sag bek lazım real'e...

• Yaa dostum geçen sene 2-2'lik nou'da ki maçta real resmen ezdi barca'yı,geçen seneki süper kupa maçlarında hakese öyle...yani çok abartma derim...

• valla bilader madrıdı barça karşısında hiç beğenmiyorum barçanın o sistemini yıkması lazım.

Kızlar Ne Diyor 4

• real madrid ... 444

0|0
    0|0
  • luka barcelona

0|0
    0|0
  • İyi oyuncular ama Barcelona'nınkiler gibi olamazlarqqqq

0|0
    0|0
  • İyi oyuncular ama Barcelona'nınkiler gibi olamazlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Premier Ligini az çok seyreden biri olarak olumlu bi transfer olduğunu düşünüyorum. oyunun hem hücum yönünü hem defans yönünü iyi oynayan 2 yönlü bi oyuncu tottenham'da ciddi defansif katkısıda vardı, zor bir ligte iyi oynuyordu, şu an tekniğine uygun daha kolay bi lige geldi, artık tottenham'dakinden daha iyi oynaması lazım. ispanya ligi yapısına daha çok uygun. ama kıyaslamaya gelirsek öncelikle barcelona'nın oynadığı futbol geçen sezon hariç 3-4 senedir real madrid'in daha önünde, dağlar kadar bi fark yok ama eşitlikte yok, xabi alonso'nun busquets'ten biraz daha iyi olduğunu düşünüyorum, normalde xavi modric'in, iniesta'da mesut'un önünde diğer taraftan fabregas'ta granero'dan önde. genel anlamda bu şekilde düşünüyorum. ama bu seneki performansları hakkında bi şey söylemek için erken, izlemek lazım.

0|0
    0|0
    • Xabi bence dünyanın en iyi ön liberosu sergio ile kıyaslamak hakaret bence...

• sence kıyaslanmaz ama busquets'te düz bi oyuncu gibi gözükmesine rağmen defansif katkısı ve top çalma oranı xabi alonso'dan daha yüksek, busquets adam geçebilen pas yüzdesi iyi olan bi oyuncu o yüzden kıyaslanmaz diyemem, ama xabi alonso'daki teknik, duran top yeteneği, uzun mesafeli milimetrik paslar, uzak mesafe iyi şut çekebilme özelliği ve yaratıcılık busquets'te yok, bencede dediğim gibi xabi daha önde...

• orta sahanın alternatifi arttı

0|0
    0|0
  • xavi, iniesta, messi üçlüsünün önüne hiç kimse geçemez...

0|1
    0|0
  • Dünyanın en iyi orta saha oyuncularını alsalar yine eşitleyemezler. Ama xavi ve iniesta gibi birer tane daha bulurlarsa o zaman eşitlediler derim;)

0|1
    0|0
    • Xavi dostum Xavi dünyanın en iyi oyuncusu gözümde osasuna maçında yedekti barca pas yapamıyordu,oyun rakip sahada oynayamıyodu düşün ne kadar önemli ama modric,mesut,alonso'nun da bunlardan kalır yanı yok...

• Eğer ki takımınızda xavi ve iniesta varsa zaten sorun yok demektir. Yalnız o söylediğin üçlü onların ayaklarından top bile alamazlar:) 3'e 2 pas çalışması yapsınlar, top sürekli xavi ve iniestanın ayağında olur diğer üçlü de topu onlardan almaya çalışırlar:)

• bu doğru ise hakikaten yazık. boş yere para saçmışlar.

0|0
    0|0
  • xabi iyi oyuncu modriç mesut aynı tarz oyuncular xabi iniesta fabregas bu üçlü ezer geçer ben olsam böyle oynatırım

0|0
    0|0
    • İyide dostum iniesta ve fabregas mesut'la aynı tip'te oyuncular,modric bunlardan farklı adam epl'nin en çok top çalan ortasaha saha oyuncusuydu iniesta ile fabregas hoplayan,zıplayan oyuncular değilki aynı mesut gibiler...Ayrıca Mesut fabregas'tan çok daha iyi...

• ispanyada topu yakalarsa çalar:D bence bişey değişmez barça orta sahası yine takımı sırtlayıp madrid karşısında taşımaya devam eder son maçta barçanın yürüyerek yendiği gibi

• ıyı oldu bu transfer

0|0
    0|0
  • İyi oyuncular ama Barcelona'nınkiler gibi olamazlar

0|0
    0|0
  • orta sahaya yapılan muhteşem bi transfer bence :)

0|0
    0|0
  • eşitleyemez.

0|0
    0|0
    • ispanya kapalı oyun kültürüyle oynuyor. daha çok pasla. ingiltere açık. tabikide top kapma oranı ingilterede daha iyi olur modricin

• Kapalı oyun kültürümü ispanyada hiçbir takım açık oynamıyor hepsi yumuşak takımlar,ingilterede 2 metrelik odunlar futbol oynuyor,bu dediklerin çok garibime gitti dogrusu...

Yükleniyor...