Kapat

Hesabı kim ödemeli?

Arkadaslar sevgilimle cok sık dısarı cıkıyoruz.Ve genelde o ödemek istiyor.param oldugunda ödüyorum.paramın olmamasıda şöyle oluyor.babam para vermıyor o gün icin ya da biz ansızın cıkıyoruz.param olmuyor.sürekli parada tutamıyorum cunku hemen harcıyorum.param oldugunda benım ödemem cok nadir oluyor.hep o ödemek istiyor.sonra kısmaya calısıyor haklı olarak.2 o ödesin bir ben falan yaptık.onlarda tutmuyor.hergün hergün dısarı cıkıyoruz.ne yapalım?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Harbidense ilişki herkes atar paraları ortaya biraz senden biraz ondan alır ödersiniz.ve bu kimseye koymaz.Bu tam oturmamış ilişkilerde takıntılı hareketlerden biri.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• bazen simit yediğini de gösterebilrisen sorun olmaz.. diye düşünüyorum.. ama hesabı erkek öder olayıı aşalım artık. onunda bütçesi bir yere kadar...

0|0
    0|0
  • Bırak ödesin :D

0|0
    0|0
  • alman usulu yapın :D yarı yarıya eger ondada uyuşamazsanız bugun sen ödediysen öbür gün o ödesin istisnasız (: yada bırak o ödesin hep :D

0|0
    0|0
  • çocuğa çok yüklenmeden olabildiğince de sen yardım et öyleyse bi de tadını çıkarın gezmelerinizin bunu da çok takmamaya çalış :)

0|0
    0|0
  • Erkek ödeyecek tabi ki.

0|0
    0|0
  • BIRAK ÖDESİN BİŞEY OLMAZ:d

0|0
    0|0
  • erkek öder.

0|0
    0|0
  • kadın erkek eşitliği var artık eskidendi o, yer bağ bahçe miras erkeğe kalırdı şimdi herşey eşit.

0|0
    0|0
  • daha az dışarı çıkın bukadar basit zaten böyle ilişkinin tadı kaçar

0|0
    0|0
  • Bak sen yarısını çaktırmadan ona verirsin sonra veya ödemeden hesabı kasada o öder gözükür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• seni bilemem ama ben sevgilime ödetmem hep ondan hep ondan olmaz paran yoksa para harcayacağınız yerlere değil daha makul para harcanmayacak yerlere takılın.Maksat birlikte olmak sonuçta..En kötü alman usulü en doğrusu sevgilinde dünya zengini değil düşünceli olmak gerek..

0|0
    0|0
  • ödesin işte boşver sen de paranla bişeyler alırsın kendine

0|0
    0|0
  • teklif et itiraf ederse salla zaten herkesin de dediği gibi aa paran varsa sen öde demek hiç bir erkek. bana sorarsan sen süpriz tarzında jest yap ona direk para uzatmaktansa. bu da şu demek oluyor, sinemaya bilet al önceden hadi gidelim de ya da ne biliyim bunun gibi şeyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...