Kapat

Göğüslerim sarkıyor. Daha sıkı olmaları için spor yardımcı olur mu?

Merhaba ben 18 yaşındayım ve kilo verdim baya 20 30 kilo daha sonradan göğüslerim sarkmaya başladı. Gerçekten emzirmis gibiyim ayrıca çok büyükler 95 beden bile bazen sıkıyor. Sütyen ile sıkıntı yok ama ciplakken resmen yere bakıyor. Daha sıkı olmak için 1 aydır gidiyorum spora ama hala fayda yok nasıl düzeltebilirim spor yardimci olur mu?

Güncellemeler:
Bir de şunu eklemeyi unuttum başka hiç bir yerimde yok kilo vermeme rağmen sadece göğüslerim

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• fitness gidiyorsan butterfly hareketine çok özen göstermelisin gögüslerini sıkıştırır dik durmasına yardımcı olur ama direk sonuç bekleme 20 30 kilo vermissin sonuçda biraz zaman ver kendine fazla takma sporuda bırakma sonuç alıcaksın

0|0
    0|0
    • Yok kesinlikle bırakmam zaten hala istediğim gibi değil fiziğim. Yaza kadar düzelir mi peki o dediğini yapsam

• tabiki bir sıkılaşma söz konusu olur
      programının gögüs antremanlarını yazarsan sana burdan yardımcı olmaya çalışırım

• butterfly + dumbell fly bu ikisini yaparsan geliştigini görüceksin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• doktora gıt

0|0
    0|0
  • Genelde ameliyatla düzeltiliyor. Bırak öyle kalsınlar.

0|0
    0|0
    • Benim hoşuma gitmiyor ya :(

• Hemen hızlı hızlı kayıt yaptım ondan:/

• 95 beden baya büyük, artı hızlı kilo vermişsin ve deri sarkması oluşmuş olabilir. Kremler satılıyor ama ne kadar etkilidir bilemem.

Sütyen kullan derim.

• Olur nie olmasın göğüs çalış dik dik olur

0|0
    0|0
    • Ne kadar süre calissam düzelir mesela yaza kadar toplar mi kendini

• Hemen bir ayda olcak Bişi değil tabi yasa kadar normale doner

• Duzelmez
    sarkık kalır
    soğuk su ile duşa devam

0|0
    0|0
    • Düzelsin ya ameliyat olcam olmadi

• Hayır ona dikkat ederler sonuçta :)

• Doktorun iyi olsun ama:)
      Bazen gordugunde korkuyor insan:)

• sağlık olsun gerisi önemli değil onu öyle sevenlerde var...

0|0
    0|0
  • 1 ayda fayda mı bekliyorsun? Eğer normal bir salondaysan 6 ay sonunda değişimi görebilirsin.

0|0
    0|0
  • fazla emdirme elletirme

0|0
    0|0
  • Kilo vermene sevindim, umarım herşey istediğin gibi olur

0|0
    0|0
  • İri Meme Candır, Gerisi Heyecan. Böyle Devam

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • Spor fayda gösterir.

0|0
    0|0
  • arada soğuk su veya soğuk bir bezle ovala, kasları gerer.

0|0
    0|0
  • Göğüs hareketleri çalış şınav dahil buna

0|0
    0|0
    • Ne kadar zamana toparlar kendini ve gerçekten ise yarıyor mu

• Ya ciddi şeyler söyleyin allah askina :(

• Sana ciddi ciddi söylüyorum işte

• spor yap

0|0
    0|0
  • Hemen birşey olmasını bekleme.

0|0
    0|0
  • Tutaydim onları sarkmayin diyeydim

0|0
    0|0
  • ama canısı 90 bedenin sarkması dogal degilmi neden sorun yapıyonki 16 yaşında bir kız vardı onunkilerde 85 idi ve sarkık demeyelimde duşuk idi o kadar buyuk meme roket gibi duracak hali yok ya dimi

1|0
    1|0
    • Ya öyle de gerçekten güzel durmuyor hami 18 yaşında bebek emzirmis gibi duruyor. Biraz diri olsalar iyi olacak

• ama guzlm buyukler gayet normal bence hiç aldırma destekli korse veya sutyen varsa kullan buyuk meme nin dış görunuşu harika içeridende seni alan görecek bide bebegin bo ver

Kızlar Ne Diyor 11

• Gogus hareketleri var ama bukadar kilo verdigin icin ise yaramaz hicbiri bir uzman eli degmesi lazim toparlamatman lazim spor ise yaramzz

0|0
    0|0
    • Eğer spor iyi yazmazsa ameliyat olcam artık yapcak bir şey yok

• büyük ihtimalle yaramaz cok fazla kilodan bahsediyorsun cunku ameliyat olursun belki okadar kotu degildir takma bukadar

• Sütyen le sıkıntı yok çok güzel ama diğer tutku kötü

• gogus hareketleri var sinav gibi ya da gogus kaslarini calistiran makineler var onlari kullan. yani yine fayda eder ama ne kadar eder bilemem ve keske o kilolari sporla verseydin. boyle sarkma olmazdi.

0|0
    0|0
    • Sporla verdim zaten de heralde büyük diye en kötü artık diklestirme ameliyatı olcam

• Yok hayır

• onun da etkisi olmustur bir de kilo vermek icin kardio yapmissindir yani bol bol hareket etmissindir

• Göğüs egzersizleri yap daha da gitmezse doktora başvurmalısın. Bu arada ne kadar sürede verdin o kiloyu nasıl verdin? :)

0|0
    0|0
    • Kendimeizel bir metot kullandım cezalandırma yöntemi

• çok vermişsiiiinn.. nasıl verdin acaba?

0|0
    0|0
    • Kendi çapımda bir yöntem buldum her istedigimden azcik yedim çikolata bole ama birazcık fazla yersem 10 dk fazla yürüdüm ya da yedigimin boyutuna göre o metotla zaten fazla yemeye korkmaya başladım

• Peki:) soğuk suyun sıkılaştırdığını duymuştum bu arada...

• Sanırım dustan sonra diye

• Nasil. verdin o kadar kiloyu yaa vuhuu

0|0
    0|0
    • Hırs yapınca oluyor elbette bazen hiç yemedim hatta 1 hafta hiç diyet yapmadığım günler bile oldu ama her seferinde acısını daha fazla spor ile çıkardım

• Ekimden bu yana

• Vuuu supersin ya bana bir ulasabilirmisin peki

• pilatesin göğüs sıkılaştırıcı hareketleri çok etkili arkadasımın ki öyle düzeldi deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • yazık sana düzelmez o ahahaha

0|0
    1|0
    • Yoo ameliyat olurum yine düzelir :)))

• git ol ozaman :DD

• 18 yaşında bıçak altına yatmadan daha yardim bekledim. Ama kıskanç insanlar her yerden çıkıyor ne yazık ki

• Yatmadan oncee bagla yukari as diklesir haha

0|0
    1|0
  • göğüs torparlayacı kullan

0|0
    0|0
  • Sporla asla göğüs düzeltemezsin, ama bir tanıdığım göğüslerine soğuk su veya buzla şok yapıyordu. Buda düzeltti tabi, deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • Zamanla toparlayacaktır diye tahmin ediyorum çünkü hızlı kilo verenlerde başta öyle sarkmalar oluyor ama sonradan düzeliyor. Birde bol su içmen lazım ondan da oluyormuş

0|0
    0|0
    • Çokta hızlı sayılmaz aslında ekimde başladım diyete

Yükleniyor...