Barfiks çekebilen yiğidolar toplanın bi?

Yiğidolar daha yeni başladım 3 tane çekiyorum nasıl arttırrız bu barfiks olayını yardımcı olun bahım Size zahmet

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Avuç için öne bakan Barfix:
    Omuz ve sırt kasların için muhteşem, komplike bir harekettir..

Avuç içi arkaya bakan Barfix:
    Özellikle biceps bölgesini çok iyi güçlenirir..

L barfix:
    Eller öne bakar, bacaklar gövdeye dik hale getirilir ( yandan bakıldığında vücudun L harfine benzemeli). Bu barfix hareketi oblik kasları ( karın bölgesi) , omuz, sırt ve kol kasları için çok iyi bir harekettir.

Nasıl arttırılır!
    Barfix çekerken tüm enerjinin tükendiğini hissedebilirsin, bu normal. Herkes hisseder. Ama önemli olan enerjinin tükendiğini hissetmene rağmen ruhundan gelen o patlayıcı gücü ortaya çıkarmak. Bu gücü ilk hissettiğinde kendini çok güçlü hissedeceksin, ve bu güç sana her geldiğinde aynı hissi tüm vücudunda hissedeceksin. Eğer barfix çekerken bırakırsan bu gücü hissedemez ve zevk alamazsın.. Bu gücü hissetmek için her seferinde kendini daha da zorla. Çünkü; Sen bitirmeden hiçbirşey bitmez!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• öncelikle hafif olanları kullanacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Barfiks çekebilmek için güçlü kollar olmalı kollarını güçlendirmelisin.. sadece kollarını güçlendirip diğer yerlerin kalmasın fitness a gitmeni tavsiye ederim. Herşeyin orantılı olanı güzeldir

0|0
    0|1
  • ben şu an 25 er tane 3 set çekiyorum her gün. Yavas yavas cogalt kolunu omuzlarını geliştir

0|1
    0|0
  • Yavaş yavaş artacaktır sen yaptıkça.

0|0
    0|0
  • gücünün hepsini kollarda topla

0|0
    0|0
Yükleniyor...