Geri dönmek isterse ne yapmalıyım

biz 3 yıldır çıkıyoruz ama sürekli ayrılıp barışarak 3 yıldır şimdi sürekli beni izliyor geri dönmeye yer arıyor sizce geri dönmek isterse ne yapmalıyım

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• sevıyormusun? onunla gelecek kurabılırmısın? once otur bunu dusun yanı sneı uzmeyecek sadıkkalacak yanı beklentılern neyse onu karsılayacak bırımı senın ıcn dogru adammı?

Kalbın ne dıyor sana bu konuda?

tum bunlara olumlu yanıt verıyorsa ıcındekı sen, o zaman onun donmesını ne bekleyıp kendıne ıskence edıyorsun kı? sen kos kollarına atla sevdıgımle 1 dakıka ıcın her seyımı feda ederım ben sevıyorsan neden gelmesnı beklıceksın 1 gun 1 gundur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer sende onu seviyorsan bir şans daha vermelisin fakat yeni sayfa açarak eskileri gün üstüne çıkarmadan

0|0
    0|0
  • Uzatmaları oynuyosunuz penaltı atışlarına geçmenize an kalmış. Penaltılara geçmeden altın golü at ve ayrıl akıllı ol ;)

0|0
    0|0
  • yine barış bişey kaybetmezsin.3 yıl az değil.hatrı var.yıkmak kolaydır her zaman.

0|0
    0|0
  • seviyorsan ,kabul etmelisin..ve tabi ne sekilde ayrıldığınızada bağlı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kesin karar verip bir daha dönmemek üzere ayrılmalısınız

0|0
    0|0
  • ahh caağğnıııımm :D bizde öyleyiiiz.. bi ayrıl bi barış 4. yıla gircektik kii 20 gün önce ayrıldık.. beni bırakan o oldu, dönmek içinde yavaş yavaş adım atanda o şimdii.. bitir derim ben, erkekler tam bi gerizekalı çünkü

0|0
    0|0
  • kabul etmemelisin kesinlikle ne kdr sevsende

0|0
    0|0
  • önce bu ilişkiyi neden yürütemediğinizi konuşun sonra ne yapmak istediğine kendin karar ver onla beraber

0|0
    0|0
Yükleniyor...