Paten yapmayı nasıl öğrenirim? Bu patenler kaliteli mi?

www.n11.com/delta-ayarlanabilir-yx-0151i-abec-7-paten-3lu-koruyucu-set-P33915418 sizce bunun kalitesi nasıl? patene ilk defa başlıycam sağlam bişey almak istiyorum ne önerirsiniz en fazla 150 bütçem var. öğrenmesi zor mu sizce kaç günde öğrenirim?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence bunu sakın kaçırma al. Denge problemi var ona da zamanla alışırsın sana yardımcı olabilecek birileri vardır elbet

0|0
    0|0
    • kaliteli mi yani yeterince yoksa daha fazla biriktirip mi alaym?

• teşekkürler ben bu renk istiyorum ama yorumlarda farklı renk geldi diyolar güvenilir bir site var mı

• Linkini belirttiğin site güvenilir bir site aslında

Erkekler Ne Diyor 5

• Oldukça güzel, başlangıç için oldukça yeterlidir...

0|0
    0|0
    • teşekkürler

• Rica ederim, bir de kaç günde öğrenirim konusu varmış, geç gördüm; ne kadar zamanını ayıracağına göre değişir bence o da; emek verir zaman harcarsan işin temelini bir günde de kapabilirsin, azar azar sürersen birkaç günde de kapabilirsin...

• burada paten süren birkaç kişi var onlara ulaşırsan tekniğini söylerler.

0|0
    0|0
  • Başlangic icin yeterli.. ben kucuklugumden beri surdugum icin ogrenme problemim olmadi yeni başliyorsan yetenegine gore 15 gun 1 ay arasi degisebilir

0|0
    0|0
    • teşekkürler sizinkinn markası ne

• ben cocukken tornetciydim 18 tekerlekli tornete binerdim :D

0|0
    0|0
    • oo eyvallah çok yardımcı oldun tornetci office:D

• bizim hiç 18 bilyeli tornetimiz olmicak abi elveda:D

• ooo sen yenimi baslayacan patene benki yılların tornetcisi yegenimin patenini takmıştım ayagıma yapamadım yerden Yere çakıldım, Senki yeni nesil çanağa dikkat et kırma son sözümdür :Dd

• dengede durmaya başladıktan sonrası kolay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben cok ozendim muzik dinleyip su patenle kayan kizlara aldim fok baligi gibi ilerliyosun zevkini alamaiyosun en profosyonelini aldim ama bir ise yaramiyor bence hic baslama ya koydum oyle duruyo tabi arada suruyorum ama zor bence simdi burada cikipta cok kolay diyen olmasin cok hevesli olan 7/24 calisir zaten bir ise de yaramiyor

0|0
    0|0
    • benim çevrede hiç kayan yok ben tek yapıcam ama aşırı istiyorum pes etmem öğrenirim düşmek de problem değil ama paten bilgim yok

• O zaman sana tavsiye veriyim ben en iyisiyle baslamistim ama cok zordu yani su kirtasiyede satilanlar var 60 lira falan onlarla basla ayagin alisinca delta veya baska modellere gecersin

• Baya guzel bence al

0|0
    0|0
    • ben 4 5 gunde ogrenmıstım ve arkadas cevremde cok fazla paten kayan vardı sen tek kayacaksan daha uzun surebılır tabı bu yetenegıne ve hevesıne de baglı bısey

• tamam saolun almaya karar verdim :)

• İyi başlangıç için hatta fazla iyi

0|0
    0|0
    • oxelo öneriyorlar farkı ne?

• Genelde oxelo fit3 ü yeni başlayan patencilere önerirler hatta çoğunlukla nededin ekonomik olarakda uygun olmadı olabilir ama ben de deltayla başladım hala da onunla devam ediyorum

• paten öğrenmekte ne var 1 gğnde öğrenilir iyi olmak istiyorsan 1 ayda öğrenirsin

0|0
    0|0
    • siz 1günde öğrendiniz sanırım?

Yükleniyor...