Bugün neye kızıldı bakalım?

hergün herkesin canı bişeylere sıkılır.siz bugün neye kızdınız? Ben doktorda oluşan sıraya 4 saat beklememe sınır oldum.siz?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• aynen bende çok sinirlenirim...ayrıca bence en iyi yorumu ben yaptım..:)seçilmem lazım:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ağzına tükürdümünün kibritine, gereksiz gereksiz heryerden çıkar,lazım olunca bi yanmaz

1|0
    0|0
  • Hayatta kızmaya değer çok şey var.kendinde bişi olmasa başkalarında bunları görmek mumkun.

kızmak istiyosan haberleri izlemek kafi.bu şekildeyken SİZ ONU BULURSUNUZ.

kızılmak istiyorsanız ,artık herkes hersye kızabiliyo zaten, yanlıslar doğruları götürür deriz ya...artık doğrularda doğruları göturebiliyo :S... nihayetinde görülmemesi gerek manzaralar oluşabiliyo. Ne ilginç demi ?!

0|0
    0|0
  • adliyeye girerken cüzdanı çıkardım öttü,telefonu çıkardım öttü,kentkartı çıkardım öttü,kemeri çıkardım geçtim sonunda.polis hiç anlayışlı değil.kemeri çıkarınca pantolonum belimden düşüyor zayıflıktan.bunu kendisine söyledim ama gülüp geçti :D

0|0
    0|0
  • Ben apartmanın içinde bağıra bağıra torununu seven yaşlı teyzeye küfürler yağdırdım. Sülalesinden bir tane sövmedik adam bırakmadım.

0|0
    0|0
  • beşiktaşımın hakkının yenmesine ve bir sorumun site yönetimi tarafından silinmesine

0|0
    0|0
  • öyle sıradan bir şeye..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...