Ya siz olsaydınız ne yapardınız vicdan mı, yoksa kendi doğrularınız mı

şöyle düşünün karşı cinsten birisi gelip hayatınıza dahil oluyor ama normal bi arkadaşlık sadece hatta sizin ilginizi dahi çekmiyor. ve sizi biraz tanıdıktan sonra size güvenip itirafta bulunacağını söylüyor. ve geçmişte yaptığı hataları anlatıyor masum değil yani tüm sırlarını size söylüyor, öyleki geleceğe evliliğe dair umutları yok hatta bi gelecek kelimesi bile yok aklında sıkıntılı bir hayat içinde bunları anlattıktan sonra siz olsanız ne yapardınız vicdan yapıp kalıp o insanın umudumu olurdunuz yoksa arkanıza bakmadan gidermiydiniz. (kusura bakmayın tam anlatamadım, zaten çok detay vermekte istemiyorum olurda bir ihtimal görürse tekrar üzülsün istemem)

Güncellemeler:
arkadaşlar cevaplarınıza çok ihtiyacım var.ben kırmızı çizgilerimi çoktan yıktım onun için ama şartlarım vardı. ve ilki o geçmişinden sıyrılmasıydı ama o geçmiş peşini bırakmıyor buna rağmen yanında olmalımıyım

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• güvenip anlatmasaydı aklında böyle bi şüphe olmucaktı ama.. demekki seni gerçekten seviyorki herşeyiyle kabul etmeni istemiş yüzden anlatmış. grisi senin karakterine kalmış.

0|0
    0|0
    • karakterim böyle şeyleri kaldırabilecek yapıya sahip değil ama vicdanım herşeyiyle kabullen diyor ama bu defada o bana bunu yakıştırmayıp peşini bırakmayan geçmişi nedeniyle benden uzağa kaçmaya çalışıyor

Kızlar Ne Diyor 5

• üzgünüm yapamazdım ,arkadaşım olurdu sadece .tecrübelerim insan konusunda acımasız olmamı söylüyor .çok ender insanlar hariç bu devirde insanlara iyilik yaramıyor.acırsın çıkarsın sonra sen üzülürsün.sadece arkadaş ,dertlerini dinleyebilecek bi dost olurdum :(

0|0
    0|0
  • ''birisi gelip hayatınıza dahil oluyor ama normal bi arkadaşlık sadece hatta sizin ilginizi dahi çekmiyor. '' böyle ise zaten boşuna ümit verip onu üzmeye değmez. ama sevdiğin biri ise geçmişini yargılamak kimseye düşmez

0|0
    0|0
  • Sana karşı ilgisi var sanırım ve sende ne yapıp yapmayacağın konusunda fikrin yok öyle mi?

0|0
    0|0
    • aslında onun ilgisi benim dürüstlüğüme, ama benim ilgim sadece onun hikayesine

• tamam anladım, her koyun kendi bacağından diyorsun

• Ne anladıysan artık

• sen bu soruyu sorarak coktan arkani donmu$sun..

0|0
    0|0
  • Yaralıya umut olmam arkadaş

Bana 0 km gibi gelmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bir insana yardım edip etmeyeceğime kendim karar verebilecek düzeydeyim, öyle bir durum olursa olması gereken olur.

0|0
    0|0
  • onunla olan yakınlığıma bağlı.çekip gitmem.ama ya sadece sorununu paylaşırım veya çözüme ortak olurum.

0|0
    0|0
    • çözüm bu işte kendinden fedakarlık edip onun hikayesine ortak olmak

• güzel cevaptı sağol, zor olanı seçmek gerek diyorsun herşeye rağmen

• herşey için geçerli değil zor olanı seçmek.ama senin olayında insancıl olanı ve olması gerekeni bu sanırım

• umudu olmak istiyorsan olabilirsin yoksa mantık evliliği olarak bakarsan olaya yanlış yapma olasılığı fazla bana göre.

0|0
    0|0
Yükleniyor...