Spor salonuna giden arkadaşlar, bir bakın lütfen

Sevgilim her gün 3saatini spor salonunda geçiriyor, haftanın 7günü ya. Abartmıyor mu sizce? Bana az zaman ayırıyor bu yüzden, sinirleniyorum...

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• abartının alası.kasların da dinlenmeye ihtiyacı var.bi süre sonra olanlar da erir adele sakatlıkları başlar.başka bişey olmasın o salonda?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• İdeali 3-5 gun arasıdır, fazlası vucuda zararlı. Benim kız arkadaşım da şikayetçiydi yaptığım spordan ama bunu anlatayım da dua etsin haline :)

0|0
    0|0
  • Hergün 3 saat abartı bir durum. En sağlıklısı haftanın 4 günü 2şer saat İlaç felan kullandırtma sakın, yoksa ... :)

Sinirlenmekte haklısın al karşına konuş.

0|0
    0|0
  • her gün 3 porsiyon ekmek arası döner yemiyor ki.öyle olsaydı göbeği var diye en baştan onunla yakınlaşmazdın ama.siz kızlar çok garipsiniz :)

0|0
    0|0
  • ayrıl ondan gitsin. arızaya bağlamiş o... sonra başın ağrır demedi deme. aha bak buraya yazıyorum Kenan ağbi demiş dersin :)

0|0
    0|0
  • Yarışmalara falan mı katılacak?

Bir gün gitsin bir gün gitmesin bu işin adabı böyledir. Vücudu yarın öbür gün pert olur benden söylemesi.

0|0
    0|0
  • Bende çalışıyorum sevgiline söyle abartıyor kaslar çalıştıktan sonra dinlenerek gelişir ve 1 saat değil ilk başlarda 30 dk sonra 1 saat e çıkarsın...

Fazla abartırsa kaslarda yırtılma meydana gelebilir...

0|0
    0|0
  • Manyamış senin çocuk. Bu ne hırstır :D eğitmenler haftada 3 gün ve 2 şer saati uygun görüyor normalde

0|0
    0|0
  • HAftanın 7 günü kas yapamaz kas yakarsın yanlış yapıyor bir gün ara verip diğer gün gitmeli max:4 gün

0|0
    0|0
  • Fazla. Ben akşamları 9 dan 11'e kadar gidiyordum. Yetiyordu.

0|0
    0|0
  • fazlasıyla abartıyor acaba kendini kime beğendirmeye çalışıyor bi sor bence...?

0|0
    0|0
    • soruyorum, böyle iyisin, abartiyorsun, öküz gibi olacaksin diyorum, anlamiyor. Mankenlik yapiyor, o yuzden mi acaba?

• çok yapmış

0|0
    0|0
  • abartıyor haftada 3-4 gün gitse daha çok kas yapar dinlenme süreci de gerekli.

0|0
    0|0
  • bnce abartıyor

0|0
    0|0
  • bnce abartıyor

0|0
    0|0
  • bence normaldir yani günde 3 saat.

0|0
    0|0
  • haftada 2-3 gün 2saatten fazlası o telezonda gördügün kaslı adamlara çevirir...

0|0
    0|0
    • zaten kasli biri. Gögus ölcusu 106 ya. Böyle iyisin, öküz gibi olacaksin diyorum, anlamiyor ya. Nasil anlatayim ben buna..

• haklisin, belli bir bedene ulasayim, artik yalnizca evde spor yapicam diyor. Ama ilac kullanmiyor, eminim. Simdi yaz diye yapicak bir sey yok, dersler baslayinca azalticam diyor.

• peci kolay gelsin diim:)

• Ben haftada 4 gün gidiyorum ve gittiğimde 2 saat kalıyor.

Abartmış bence.

0|0
    0|0
  • ben günde 1 saat gidiyorum yetiyo o biraz abartmıs

0|0
    0|0
  • Ne gibi bi spor? Fitness mı body mi ?

0|0
    0|0
    • body yapiyor. Ama o 3saatte arkadaslariyla voleybol, basketbol falan da oynuyormus.

• Seni yiyo bence. Yalan söylüyo yani. Günde 3 saat body olmaz. Haa voleybol, basketbol falan oynaması biraz zor çünkü body kilo sporudur.

• daha iyi sevişmek için antreman yapıyodur. çocuğun günahını alma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...