Fikirleriniz önemli cevap verin lütfen...?

2.5 yıllık ilişki sonunda ve 7 aylık sözlüyken kız saçmalar paranoyak gibi eski kız arkadaşın ağzını arar zarf atar face de gelir bana zarf atar sonra ayrılınca 2. hafta başkasını bulur sevgim bitti der ve neden hala afçe şifremi mail sıfremi değiştirmek için gayret gösterir... we face de bi şarkı paylaşır :) adam olaydın da beni alaydın.. iyi de sormazlar mı insana adam değildim de 2.5 yıldır aklın nerdeydi ? neden sözlendin ? we 1.5 ay geçmesine rağmen hala yüreğim sızlar benim.. kendisi 2. hafta başkasını bulur ?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• pişman etmeye çalışıyor seni belli. bazen bi insanı 3 senede bile tanıyamıyabilirmişsin. eğer için sızlıyorsa git konuş son kez ve tabiki hala sevgilisi yoksa. çünkü sevgili yapmasının sebebi kıskandırmak. fakat tamamen bitti diyorsan zamana bırak geçmez desekte geçiyor bi süre sonra acılarımız, umutlarımız.. yokluklarına gitgide alışıyor insan..

0|0
    0|0
    • ben allah için sewdim.. bi pişmanlıgımda yok çok şükür.. sadece sevdigim emek verdiigm için üzgünüm oda geciyo dedigin gibi gün gün azalıyo.. pişman olması gereken o olursa ne ala olmazsa ne hali varsa görsün..

• inşallah..

• allah herkesin gönlüne göre versin valla.. diyecek bişeyim kalmadı daha..

hz mevlananın dedigi gibi... :))))

üzülme can dostlarının yanında elbet düşmanların da olacak

ama imtihan bu ya

onca düşmanın varken seni dostun vuracak...!

daha ne denir ki.. yaradan bize yardır susup beklemek en iyisi..

Kızlar Ne Diyor 10

• Şıpsevdi ya da umursamaz bellı ki

0|0
    0|0
  • Varya bu kaçıncı aynı sorun , ben daraldım yeter ...

0|0
    0|1
  • ya seni hiç sevmedi... yada sen sevgisini bitirecek çok büyük bişi yaptın...

0|0
    0|0
  • sorunu 2 kez okudum şmdi çözdüm :D kız sanırım seni kıskandırmaya çalışıyo kaybetme korkusuyla yaklaşmış olaya ama batırmış niye ayrıldı anlamadım şmdi :D

0|0
    0|0
    • saçmalıklar yüzünden bin tane saçma bahane en sonunda zoruma gidecek bişey söyledi baktım olmuyo verdim eline yüzügü gönderdim..

• karaktersizler var böle sütü bozuklar çıkıyor kardeş böyleleri hakkında konuşman bile hata ne hali varsa görebilir

0|0
    0|0
    • yok ben susuyorum zaten ama hala mail şifremle ugraşır face şifremle ugraşır.. gittiysen tamam allah mubarek etsin peşine düşen de yok.. ne ugraşıyosun ki hala..

• müstehak ona kudurt

• belki kendisi pişman yüzden senle uğraşıyor böyle, dikkatini çekmek istiyor. ayrılığın 2. haftasında başkasını bulan bir kızı geri affediceksen sende ona zarf atarsın:)

0|0
    0|0
  • rahat mı batmış allaaam ya.. o seni unutamaz sen bunu bil. bırak takılsın bin pişman olacak ya

0|0
    0|0
    • allah için sewmiştim yaw.. başka birisi var deyince salak gibi oldum şaşırdım kaldım.. sustum o gunden beri de susuyorum ne aradım ne sordum..

• uzun yaw dinlersen anlatırım walla rahatlarım bende dolup taşıyorum herkes olur gecer sıkma canını diyo.. dinleyen yok..

• anlat dinlerim

• hiç alınmaz hatta beyin yaşının küçüklüğüne verilir.

0|0
    0|0
  • bence kıskandırma amaçlı çıkıyor o çocukla.sen dön diye yapıyor yüzüğü eline verdiğin için.

0|0
    0|0
    • erkek halimle ben gurur yapmadım yalvardım bak yanlış yapıyosun başka biri ne demek hatandan dönebilirsin dedimsede dinlemedi.. bende sustum artık.. kıskanmıyorum da 1 gunde pat diye sevgim bitti diyen birini kıskanamam midem de kaldırmıyo zatet ayıp gunah..

• haklısın.. yarın ne olacagını bilmedigimiz için...

• hayırlısı bakalım :) allah büyüktür..

• neticede bi şekilde seni istemiyor

0|0
    0|0
    • 3 gün öncesinde öpüşüp koklaşırken sensiz olmaz senin olmak istiyorum diye kıwranıyodu :)

• insanlar işte. dengesizmiş.öyle de güzel kanıyoruz ki sevdiklerine.inanmak gelmiyor değil mi?ama ortada söylenmiş net bi sözcük var ,ister gerçek olsun ister olmasın.bence buna inanmalısın .ısrar etme bence.zamana bırak .çünkü ısrar edersen daha da kötü olur.bir de nedenini arama bulamazsın cevabını.ben bulamadım neden terk etti.sordum 1 saatin bile mi yok benimle geçirmek için .hoşlanmıyorum iyi bi fikir değil dedi.çekti gitti.iyiki de gitmiş .Allaha şükrediyorum gay gibiymiş ve alkolikmiş:))

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeş yapacağın tek şey o kızı bir güzel dövmek 2,5 seneni sana geri vermez ama 2,5 senenin hazını verir çok ciddiyim

0|0
    0|0
    • walla yazık etti yaw.. dah aaileme bile söyleyemedim utancımdan 2. hafta birini bulmuş diye.. ben bundan utandım o utanmadı ya helal olsun..

• sert konuş açık sözlü olmak iyidir.. belki sonuna kadar da haklısın ama.. gene de sen söyleme.. cigerim sızlıyo.. hatta kimseye deme... günah..

• sen hala o kızı çok seviyor sun eğlence amaçlı bir kız bul unut onu yoksa unutamazsın kafana silaf dayasalar eğer o kız geri gelirse kabul etme

• ben 5 yıl çıktım nişan yaptım ama daha nişanı atmadan 2 kişiyle yerimi doldurmuş,tabi olay ortaya çıkınca rezil ettim yattığımıda söyledim resimlerinide verdim alın hayrını görün dedim,kadının içine kahpelik işlemişse feleğini şaşırtır,bide sözleneceği uzman çavuşa bütün resimleri attım genede ben seviyorum evlenecem dedi üstelikte kız nişan yaptığını bile dememiş düşün yani çocukla aylarca konuştum,deli gibi aşk yaşadık terkedilme şeklime bak bide ailesine küfretti hakaret etti dedi,ailesinede söyledim jınekolaga gidin die,sen şanslıymışın tek kişi yedekteymiş kardeş şuna adın kadar emin ol sende aldatılmışın sanmaki ayrıldıktan sonra buldu,kızlar her zaman yedekte birini tutar

0|0
    0|0
Yükleniyor...