Bügünkü Derbide Hangi Oyuncular Maça Damgasını vurur? Ve Olimpiyat Stadındaki Rüzgar Hangi Takım İçin Avantaj Sağlar?

Sneijder in zaten her şutu füze gibi birde arkasına rüzgarı alıp vurursa herhalde ağlar delinir:) Tabi rüzgar olsada olmasada Sneijder bence maça damgasını vurur bugünkü karşılaşmada sahadaki en değerli futbolcu çünkü geçen sene Drogba damga vurmuştu bu kezde Sneijder Beşiktaş'ın fişini çeker sizce?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sneijder serbest oynamayi seviyorken sayin hocamiz onu kanata mahkum etti.
    forvet arkasi oynayacak oyuncudur kendileri
    ama umut ile buragi öyle oynatma israri
    devam ederse sneijderden biz verim alamiycagiz

0|1
    0|0
    • Aynen forvet arkasında oynarsa daha iyi olur ama solda oynamasida şut atmasına engel değil bence sol kanattan içeri girerek çok iyi şutlar atıyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• İkinci yarı malum kalelerde değişiyor ya hani aynı rüzgar karda sağlayabilir zarar da. Birde bu mali bunalımdan çıkmak için Sneijder satılırsa koca camia yine hırsız buraklamı övünecek onu merak ediyorum :)

0|1
    0|0
    • Tabi kaleler değişecek ama Sneijder iyi şut attığı için böyle söyledim Sneijder giderse Melo var Burak var Selçuk İnan var Muslera var yani sen rahat ol:)

• Kalecimize top gelmedi bile:)

• gizli sen sneijder diyordun?

• sneikder fişini çeker sneijder atar sneijder böyle sneijder şöyle yeter l*n sneijderi yaladığınız sneijder tanrı değil yani abartmayın
    berabere biter maça damgasını hakemler yine

0|1
    0|0
    • Sneijder iyi oyuncu olduğu için böyle söylüyoruz adam tam bir usta

• tanrı değil peygamber değil töbe töbe ilahlaştırdınız iyicene saçmaladınız

Erkekler Ne Diyor 2

• Niye gizlisin ki çok mu ayıp soru
    Kimin kimin fişini çekeceği saatler sonra belli olur
    Rüzgardan iki takımda etkilenecek
    Sosa ve DemBaba nin sutu cılız gibi yazmışsın

0|0
    0|0
    • Taraflı soru olmuş algısı kapalı ne dense boş yorma kendini :)

• Sneijder atar diyordum ama o atmadı Burak ce Melo attı önemli olan takımın kazabmasiydi ayrıca Sneijder de maçta gayet iyidi

• Çok övündükleri Demba ba ver sosa top bile oynayamadı.
    O kadar övüyolar övüyolar sonuç hep belli.

Bazıları hırsız Burakla övünürsünüz sneijder satılırsa demiş ama hırsız ne güzelde k...

0|0
    0|1
Yükleniyor...