Gelecek zamanın ruhsal sorununun bu yönde olacağını düşünüyorum

Bende hiçbişeyden zevk alamama gibi bi durum var herkes beni çok gülen çok eğlenceli biri olarak tanır ama öyle değil sıkılıyorum herşeyden hiçbişey yapmak istemiyorum bu tür durumda olan ya da olupta atlatan var mı ?

DÜZGÜN CEVAP VERMEYECEK OLANLAR ZAHMET ETMESİN

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence de gelecek zamanın sıkıntısı bu, peki sebep ne biliyor musun? çünkü çevrende gördüğün herşey sahte o şaşalı insanların hepsi yapmacık kimse baskı altında değil kimsenin derdi tasası yok herkes mutluluk timsali, doğal olarak bizde onlarla yarışmak zorunda hissediyoruz, herkes gibi bizde şen şakrak bizde eğlenceli bir insan olmak istiyoruz ama aslında herkesin yüzündeki o maskenin altında başka biri var ülkeyi biraz kriz vursa herkes yiyecek ve su bulma telaşına düşse işte o zaman herkesin gerçek yüzünü görürsün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Daha onceden yapmayi zevk aldigin seyler yapmaktan zevk almiyorsan ve kendinden bir enerji eksikligi bezginlik hissediyorsan depresyon belirtisindir yasam kaliten acisindan ihmal etmeden hemen profesyonel yardim al lutfen asla zamanla duzelir deme her gecen gun daha kotu olur ...

saygilarimla

0|0
    0|0
  • modern zamanlar insanısın. yalnız değilsin. çok takılma

0|0
    0|0
  • ilişkilerim bittiğinde oyle oluyorum zamanla toparlıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tamam ben de öyleyim.napıcaz peki? toplanıp ayinler düzenlesek iyi gelir mi acaba?

0|0
    0|0
  • tam da o durumdayım ve atlatamadım verilecek hiç bi cevabın da işe yarayacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...