Kızlarda karın kası nasıl yapılıyo taktik?

Spor salonuna haftada 1 kez gidebiliyorum. bunun dışında karın kası nasıl yapılabilir?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• mekik doku barfiks cek evde bile yapsan bunları sabah akşam bir kac dakikalığına baklavaların çıkar yavaş yavas

0|0
    0|0
  • Kızlar mümkünse kas yapmasın.

0|0
    0|0
  • Karın kası için spora gitmene gerek yok. Tabi niyetin sadece karın kasıysa. Karın kası mutfakta olur canısı bunu bil öncelikle. Yedigine ictigine cok dikkat etmen gerekir. Erkeklerde %11 yağ oraninin ustunde karin kaslari belli olmaz bayanlarda ise %13 ün üzerinde. Ekmek-Seker-Tuz kesmen gerek kalitesiz karbonhidrat almayacaksin duzenli besleneceksin yağları yakman gerek kesinlikle ayrica salona gidiyorsan Squatta yap eksik birakma sana bol sans canisi

0|0
    0|0
  • Yapma Çekici durmuyo

0|0
    0|0
  • Şınav pozisyonunda veya sag sol dirsek üzerinde kasılana kadar asılı kalarak.

0|0
    0|0
  • sadece diyet yapman bile yeterli karın kaslarını irileştireceksen barfix çekerken karından itibaren bacaklarını öne doğru uzat

0|0
    0|0
  • ılk basta bunun ıcın şeker yemeyı kesmelısın. 3 beyazdan uzak durucaksın. yedıgınız sekerler dırek gobege gıdıyor ve yaglanma yapıyor. daha sonra plateste cekılen mekık var o ve dıger karın kasları harektlerı etkılı olacaktır

0|0
    0|0
  • demek garın gas isten haa

0|0
    0|0
  • Ters ve düz mekik ayaklarını herhangi bir yere sıkıştırarak yapabilirsin mesela koltuğun altına

0|0
    0|0
  • Mekik, plank gibi evde yapılabilecek şeylere yönelmelisin.

0|0
    0|0
  • yapma çok itici

0|0
    0|0
  • Uuu kaslı kızlar güzeldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• www.fitgirlcode.com/.../...00x4000_abChallenge.png

yukarıda belirtilen tabloyu incele , birden yüklenme kendine yavaş yavaş damarlarının ısınması şart karın - kasık bölgende yanma hissini duy.
    mekiklerin 2×13
    3×13
    4×13
    azdan çoğa doğru yapmaya başla.
    spinnig'in faydasıda çok.

0|0
    0|0
  • Mekik haric baska hareketlerden uzak dur karin kasi icin. bayanlarda bel fitigi yapabilir. Yediklerine dikkat bu arada kilo vermek istiyorsan once zayiflayip sonra kas yapmaya calisma

0|0
    0|0
    • Bu arada evet beslenme onemli vs ama valla ben kimseyi dinlemedim cok yiyordum ozellikle pilav ve yumurta. bir kere her sabah mutlaka 5 haslanmis yumurta mutlaka yiyiyordum. Boks ve vucut gelistirme yapiyordum hala devam ediyorum beslenme konusunda kimseyi dinlemedim ama dusundugum sonuctan şu an daha iyi sonuc aldim ama cinsiyet degistirme doneminde oldugum icin hormon ilaclarininda etkisi olmus olabilir

• Mekik. Olay store da caynax karin egzersizi var. O iyidir

0|0
    0|0
  • squat yapıyormış ama yapma derim kötü görüntü oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...