Buyrun beyler bakın cevaplayın

Kadın dediğin nasıl olmalı ?Nasıl giyinmeli ? Nasıl davranmalı?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek gibi değil, kadın gibi giyinmeli. Ben kadınsı şeyler görmek isterim bir bayanda... Pantolon tişört tabiki giyilecektir, ama yerine göre elbise ve eteği görmek ister erkek milleti. Baktımı bayan gibi görünecek yani kısaca :)) Ama bunu yaparken sınırını korumalı, sevdiğine hoş görünmeyi aşıp erkek milletinin geneline güzel gözükmeye başladımı, erkek huylanır :) huylandımı mevzu çıkar :)

Sonra kadın dediğin tutumlu olacak :)) Erkeğe hissettirmeden gerekirse para biriktirecek, onunla birşeylerin ucundan tutacak :))

Erkeğine saygı duyacak, bağırıp çağıracaksa bile yerini ve zamanını seçecek, yersiz yaparsa kolay bitecek olaylar bile çok uzayacak, çok yıpratıcı olacak, bunun farkında olacak :))

Giyimle alakalı bir şey ekleyeyim, ben kadında kadınsı giysiler içince ince çorapları çok seksi buluyorum ;) Bence bir bayanın kadınlığını çok ön plana çıkaran bir aksesuar diyeyim. Erkeklerin genelinde itiraf edemese bile, buna karşı bir çekicilik vardır ;)

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yorumlara bakmadım ama birisine " niye bunu / bunları giydin " dedirtmeyecek şekilde giyinmeli. yani giyinmesini bilmeli.

genelde şikayet edilenler giyinmesini bilmeyenler oluyor.

1|0
    0|0
  • Oturmasını kalkmasını bilsin. Diz üstünü fazla geçmesin. Biraz bakımlı olsun. Evine baksın. Bide erkeğiyle fazla tartışmasın. Birazda relax olsun. EN ÖNEMLİSİ GÜZEL YEMEK YAPSIN :D

1|0
    0|0
  • kendini bilmeli, havalı olmamalı, temiz olmalı, eşine sadık olmalı

1|0
    0|0
  • kadın dediğin ahlaklı namuslu hanımefendi olucak nerede konuşup, nerede susacağını bilicek biraz nazlı olucak zor olcak ama öyle çat kırıldımda değil yeri geldimi de eli maşalı olucak .. tatlı dilli ve eşinde sadık olucak

1|0
    0|0
  • cıvık olmayan kadın zaten herşey demektir.

1|0
    0|0
  • ağzı dili olmasın

0|1
    1|0
  • yemek yapsın bulasık yıkasın temızlık yapsın çocuk dogursun gecelerı erkegıne amade olsun bıde ütü yapsın :)))

0|0
    0|0
  • Hanım hanımcık, zeki ve saygılı olmalı. duruşuyla ve tarzıyla ben kadınım dedirtmeli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...