Gerçekten merak ediyorum?

en yakın kız arkadaşın beraber yediğiniz beraber bişiler yaptığımız tüm sırlarınızı kötü gününüzü iyi gününüzü paylaştığınız insan . senin eski erkek arkadaşının kankası ile çıkıyor ve eski erkek arkadaşının yeni kız arkadaşı ile dörtlü takııyorsa ne yaparsınız. sessiz mi durursunuz ? ben dalacamda...

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bende daha fenası vardı eski erkek arkadasıma sulanan. İşin komiği korkak olan insanlar daha cok yapıyor bunu. Bence takmıyormus gibi davran cünkü o da seni kıskandırmaya calısıyor olabilir. Sanada ders olur bir daha birseyini anlatmaz , bir erkek arkadasını da tanıstırmazsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bütün iliskimi Keserim.

Güven sorunu doguyor bu durumda oda ileriye dönül Seni cok Yorar

0|0
    0|0
  • Oda bişeymi küçüklükten beri birlikte büyüyen bir kıza erkek yine sulanır yatmak ister...Yapısı bu ama erkeklerin..

0|0
    0|0
  • adam lazımmı alıp gelip mahalledeki cocukları beraber dalarız

0|0
    0|0
    • abartmayacağını bilsem çekip konuşcam.. ama huyu ağlaya ğalaya herkese bana böleee dedi böyle yaptı . bu zamana kadar kimse bana böyle davranmadı cümle repliğine gircek

• Relax ya ne bu şiddet bu celal

0|0
    0|0
  • direk dalarım

0|0
    0|0
  • Dalma sakin ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İyi de o ne yapabilir ? O başkasıyla çıkıyor ve mutlu.Elbette mutsuz olman onu üzüyordur .Fakat o eski sevgilinle senin arandaki birşey .

0|0
    0|0
    • daha dikkatli olması gerekebilir. en azından benim kırılcamı düşünmesi gerekki.. gayette dedikodularım dönüyormuşş..

• Dedikodun yapılıyorsa o ortamda haklısın.

• Niye dalasın ki kes arandaki bütün bağı baksın bakalım o eğlenebildiği herşeyi paylaşabildiği birini öyle kolay bulabilecek mi ?

0|0
    0|0
  • Ben deliye dönerim valla ama onada birşey diyemezdim sanırım. En iyisi yavaş yavaş uzaklaşmak olurdu o arkadaşımdan.. Diğer türlü karışmaya yetkim yok..

0|0
    0|0
  • kudururum.

0|0
    0|0
    • ben öyleyim malesef..eski erkek arkadaşımın sevgilisi olmasından rahatsız değilim . en yakın arkadaşımın bu davranışından rahatsızım ya

• neden kendine bunu yaşatıyorsun ki. en yakın arkadaşın diye kimse kimseden uzak durmak zorunda değil. eğer gerçekten yakın arkadaşınsa zaten o da kötü hissediyordur. bu konuda canın ne kadar acısada anlayışlı olmak zorundasın. zor bir durum ama aynısı snnde başına gelirdi ve emin ol şuan bn olsaydım dediklerinin tam tersini yapardın. bu düşüce tarzıyla ki olursa olsun tüm insanlar sni üzer sna göre!

0|0
    0|0
Yükleniyor...