Futbol ligini izlerken zevk aldığın ülke ?

futbolun beşiği İngiltereden, ispanyaya, sambacılara, Türkiyeye..hangi lig?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• bana göre tartışmasız izlenmesi en keyifli lig İngiltere Premier ligi, hem tempolu, hem heyecanlı ve 90 dakika fiziksel mücadeleler oluyor, hemde sürpriz sonuçlar çıkabiliyor. en zorlu ligte Premier Lig ve İtalya Serie A'dır. İspanya Ligi gerçekten diğer 2'sine göre gol atılması çok kolay bi lig, savunmadan çok hucum düşünülen, teknik futbolcuların çoğunlukta olduğu bi lig. Barcelona Real Madrid hariç diğer takımlarda seyir zevki alamıyorum. Dünyanın en iyi futbol oynayan takımı Barcelona bile elini kolunu sallayıp Premier Lig'te bu kadar kolay şampiyon olamazdı, zorlanırdı. Dünyanın en iyi oyuncuları Messi ve Ronaldo İngiltere liginde bu kadar çok gol atamazdı. 90 dakika alan savunması yapan takımlar var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• herkes şimdi ispanya falan diyecek ama ben ingilizlerin futboluna bayılıyorum...

0|2
    0|0
  • türkiyede izle izle kriz geçir.

0|2
    0|0
  • İspanya ligini çok seviyorum. İtalya'nın da milli takım maçlarını seyretmeye çalışıyorum :))

0|1
    0|0
  • İspanyayı izlerken zevk alıyorum gerçekten ama teknik ve futbol açısından İngiltere derim

0|1
    0|0
  • İspanya diyorum ben

0|1
    0|0
  • seyretmiyorum :P

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ispanya ve ingiltere

0|1
    0|0
  • futbolun başkentii tabikide ingiltere premier ! ! hızlı oyun iyi sahalar ve fark yaratan futbolclar ;)

1|2
    0|0
  • İspanya'da Barcelona ve Real Madrid'in maçları zevk veriyor. İngilizlerin futbolu kendileri gibi soğuk.

0|1
    0|1
  • İngiltere

0|2
    0|0
  • İspanya.

0|1
    0|0
  • İngiltere tabiki.

0|2
    0|0
  • belçika hollanda ve portekiz.

0|1
    0|0
  • kesinlikle ispanya ligi hele r.madrid ve barcanın macları cok zevkli adamlar bilardo gibi oynuyo izlerken mest oluyosun bizimkiler gibi topu al sahsı oyna oyunu soğut yok seyir zevki var ..

0|1
    0|0
  • tabiki ispanya

Barca ve Real in maçları

ingilterede derbi ve kafa maçlar

0|1
    0|0
  • Ingıltere lıgı çok güzel

0|1
    0|0
  • Türkiye

0|1
    0|0
  • hollanda gayet seyir zevki yüksek gollü bi lig

0|1
    0|0
  • Ingiltere ispanya

0|1
    0|0
  • İngiltere ve ispanyadan çok zevk alıyorum.

0|1
    0|0
  • ispanya

0|1
    0|0
  • İngiltere ve ispanya

0|0
    0|0
  • idda bağımlısym hepsini takip edrm

0|2
    0|0
  • ingiltere