Kocasından izinsiz gece gezmesine çıkan kadın için neler düşünüyorsunuz?

bir kadın kocasından izin almadan gece gezmelerinde kafasına göre takılıyor gece eve gelince kocasına sen kim oluyorsun bana hesap soruyorsun diye tavır takınıyor bu kadın için neler düşünüyorsunuz?

0|0
18|16

En İyi Kız Görüşü

• izin almak nedir ya. dışarı çıkıcaksa söyler, kızkıza dertleşecekler ya da eğlenecekler belki de.o bar senin bu bar benim dağıtma kafasında değillerse, adam da biraz anlayışlı olmalı. hee gelipte sen kim oluyosun demeye falan da hakkı yok tabi ama bazı şeylerde de anlayışlı olmakta yarar var.

3|1
    2|0
    • Su hemcinslerime tek tek eksi vercem.

• hala susam diyorum!

• insanın dili başka yüreği başka konuşur...

Kızlar Ne Diyor 17

• bişeyler karıştırıyor olabılır derim

0|0
    0|0
  • Ben bilmem beyim bilir ...

0|0
    3|0
    • Eksi :-(

• Biz birbirimize haber veririz ve gidilmeyecek uygun olmayan bir yere gitmem gidebilmek içinde izin almaya çalışmam , akıl var fikir var , ben istediğim saatde eve girer çıkarım gibi şey yapamazsın evliyken , birlikte yaşamanın getirdiği sorumluluklar var yapman gereken , kafana estiği gibi yaşayamazsın , saçma sapan feminist hareketlere de gerek yok.Atıp tutanları görücez evlendiklerinde ...

• afrodit yine çok formdasın evli insan sorumluluk sahibi olmalı gençliğin getirdiği rüzgarın etkisinden kurtulmalı eşine iyi bir eş olmalı tabi bu erkek içinde geçerli bir kavram evin sorumluluklarını birlikte yerine getirmekle hükümlü eşler karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesi içinde mesudane bir hayat sürülmeli bir bedende iki can olmak gibi...

• damarda çatlama yapmış,

0|0
    3|0
  • İzin kaba bi tabir. Evli ciftler birbirlerini haberdar etmeli izin isteememeli. Ayrica bi bayan gece arkadaslariylla cikabilmeli. Bunda enteresan ve hataali bi davranis gormuyorum.

2|0
    2|0
  • Koca bu borumu? :D Tabiki yanlıs seyler düsünürsünüz sabah da değil gece. Gece evli bir bayanın dısarda ne isi olabilir merak ettim. Birde üstüne kocama sen kim oluyorsun mu dicem. Bence tam bosanılcak kadın.

0|0
    3|0
  • İyi şeyler düşünmeyeceğim kesin.:) Sen kim oluyorsun ne demek ya madem onun için kocasının bir değeri yok hayatında hükmü yok ne diye evlendi?

0|0
    2|0
  • kadın için öyle bi dünya var mı ? varsa nerde

0|0
    2|0
  • bence eşler arasında izinsiz gece gezmeleri gece hayatı olması doğal birşey değil, bunu normal olarak görenlerde anormallik var diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • valla pek iyi şeyler düşünmezdim :)

0|0
    4|0
  • Evlendikten sonra eşler gece dışarıda bulunmamalı.

0|0
    0|0
  • izin almak gibi bir zorunlulugu yokki. haberdar eder sadece.

1|0
    1|0
  • Boşa gitsin uyuza bak

0|0
    0|0
  • adam nasıl tavırlar içinde ki kadının içindeki canavarı uyandırmış merak ettim

0|0
    0|0
  • tadilat lazım.

0|0
    3|0
  • yasak kardesm yask:)

0|0
    3|0
  • Bekarlığını yaşayamamış,içinde ukteler kalmış olan bir kadın diye düşünürüm.

0|0
    3|0
  • bişey demek istemiyorum anlayan anladı

0|0
    3|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Hemen Bosarim hic gözünün yasina bakmam ..

Böyle bir Soruya böyle Cveap veren bir Kadinin Saygisizi Sevgisi kalmamisdir.

Saygi ve Sevginin olmadigi bir evlilikde Ömür Olmaz.

Bosarim hic arlama bakmadan ilerlerim.

0|0
    0|0
  • tavır sonrası iyi düşünmem ama tavırsız olursa gece gezmeye gitmiş bir bayan düşünürüm.

Bide bu izin olayı çok abes hangi zamanda yaşıyoruz oldu olacak izin kağıda yazalım tam olsun.

1|0
    1|0
  • o kadın için düşünmeye değmez artık.evlerden uzak alah kımseyı böyle imtihan etmesin derim ben...cinayet sebebi:D

1|0
    2|0
  • kemal bey koltuk sallanıyor ( yahşi cazibe repliği )

evlilik sallanıyor.

0|0
    0|0
  • bi kadın kocasından izin almadan geceye gezmelerine gidiyorsa, ağır bi şekilde o...puluğ yolunda sağlam adımlarla adım atıyor demektir...

0|0
    0|0
  • kaşardır o karı. onune gelen üstünden geciyordur, ben bunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • göz altında bulunmadığı sürece kimse izin alma yükümlülüğünde değildir.

1|0
    0|0
  • ben ne düşüncem kocası düşünsün

1|0
    1|0
  • iyi şeyler düşünmezdim yani.

0|0
    2|0
  • kocası nerede dışarı çıkarken..

0|0
    0|0
  • gece yerine gündüz gezilse daha iyi olacak, biyolojik saatimizin içine ettik

0|0
    0|0
  • Sesleri duyuyor musun? Cinnettin geliyor..

0|0
    0|0
  • Kafa atarım kısaca :D

0|0
    1|0
  • düşünmem boşarım rahat rahat takılsın...

0|0
    2|0
  • 0 grumu genel verici

0|0
    2|0
  • kocası godoş mu?

0|0
    3|0
Yükleniyor...