Erkan Zengin in bonservis hakkını es es in kaybetmemesi için Trabzonspor un es es e para aktarması sizce ne kadar doğru?

Eskişehirspor dan alacaklarını alamaması sebebiyle Erkan zengin bonservis hakkını eline alacaktı ve erkan zengin istediği klüple anlaşmasını yapacaktı. Fakat trabzonspor es es bu hakkı kaybetmesın dıye erkan zengine olan borçlarını ödemesi için eskişehirspor a el altından para yollamış bu sizce ne kadar doğru

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• El altından para aktarıldıysa siz nasıl haberdar oluyorsunuz bak onu anlamadım işte.

0|0
    0|0
    • Merak etme herşey yakalanıyor bu spor basınında ts nin başkanı gidip es es in başkanına 61 numaralı forma verip arkasına es es in başkanının ismini yazıyor

• gerçek olduğunu nerden biliyorsun saf gibi bu habere inanıyon doğru olsada ne var bunda tek fener mi yapıyor

0|0
    0|0
    • Gerçek olduğunu çok cok sağlam kaynaktan öğrendim : rahat ol sen bugune kadar ödenmeyen 800 bin € tek gunde nasıl odendı Fenerbahçe ne yapıyormuş soylermısın

Erkekler Ne Diyor 5

• Ilk olarak EsEs'in baş harfini büyük yazsaydin iyi olurdu. Soruna gelince Eskişehirsporun arkasında Eti var Peyman var Sarar var ayrica burdaki küçük büyük bütün esnaf , halk her türlü desteği veriyor. trabzondan öyle bir talebimiz olmadı ve olamaz da zaten. Ne kadar İstanbul basini yansitmak istemese de Erkan diyor ki " beni ben yapan Eses'dir. Kulübe para kazandırmadan hicbir yere gitmem. " ama transferi kolaylastirmak için alacaklarindan feragat edip bonservisini azaltacakti ama menajer oyununa gelip ihtarname gondermis ve yönetim de son kuruşa kadar erkana parasini odedi. Artik Esesin istedigi bonservis ne ise o olur. Fb isterse 10 senelik sozlesme imzalatsin ( eger öyle bir sey olursa hem erkana hem fenere çok pahaliya patlar ) istenilen bonservisi paşa paşa odeyecek. Bu saatten sonra erkan kalsada a2 ile çıkar maclara.

0|0
    0|0
    • Erkan mı öyle diyor Erkan la menajeri gelip kendini pazarlamaya çalışıyor Fenerbahçeye bizim talebımız yoktu menajeri geldi Es es den 800 000€ alacaktan vazgeç üstüne 500 bin daha getir free sin deniliyor ve Fenerbahçe şartları sunuyor baktı topçu gidecek trabzon para aktarıyor es es e hoşcan la hacıosmanoğlun ts forması ile fotoları falan var

• O bir centilmenlikdir. Sizin baskaniniz gibi mafyalik yapmıyor baskanlar. Biz geçen sene kupada antalyayla da galatasarayla da bu forma hediye işini yaptık. Ona bakarsan Kasımpaşa da hoşgeldiniz fener hosgeldin bursa diye pankart asiyor. bir de senin baskaninin yaptiklarini düşün.

• Aynen o dediğinden :) neyse

• Doğru değil eğer öyleyse gereken ceza verilir.

0|0
    0|0
  • Sen bir fenerbahçeli taraftariysan ilk önce kendi başkaninin yaptigi seyleri dogru mu diye sorgulayabilirsin. Eger bu olay dogruysa da Trabzonun yaptigi yanlistir. Ama ilk defa senden duydum.

0|0
    0|0
    • az çok sosyal medyayı kurcalardan olayın detayunı görürsün yalanlama haber bile atmadılar her iki klüpte ve kap a bildirilmeden yapılmış bir para aktarımı bu

• Bu sadece bir iddia

0|0
    0|0
    • Bugüne kadar ödeyemediği 800bin € için alacaklarından vazgeç kendine klüp bul deniyor Erkan zengin ve erkanda gelip Fenerbahçe ile anlaşmasını yapıyor hemen ertesinde 800 000 € bulunuyor diğer es es li topcularda aynı durumda

• Acun ilicalinin Fenere nasıl para aktarması yanlışsa buda yanlış.

0|0
    0|0
    • Ne alaka klüplerin taraftarı yöneticilerin iş adamlarının para aktarmasında bişey yok burada klüp klüpe para aktarıyor

Ferit Şahenk para aktarmakta Fenerbahçeye
      Nihat özdemir
      Ali Koç ve dahası bir çok yönetici para aktarmıştır karşılıksız ya da tahvil alımı ile bu normal bişeydır ama bir klübün bir klübe para aktarması ne kadar doğru

• galatasarayın arkasında Abdurrahim albayrak ve çetesi var beşiktaşında bir donem serdar bilgili v. s vardı

Fenerbahçenin durumunun iyi olmasının asıl nedeni Fenerium gelirleri ve bir donem stad gelirleri idi iş adamları topçu alımlarında bonservislere destek oldular bugune kadar

Acunun aktardıgı para da tahvil ihracındaki paradır ve acuna senesı geldıgınde parası geri odenecek paradır hemde faizi ile birlikte odenecek bir paradır Fenerbahçe nin forma satış geliri su anda beşiktaş gs ve trabzonun kinin 2 katıdır şahsen bende 3 forma birden var ve günlük giyim kıyafetlerımın cogunuda feneriumlardan alıyorum ayrıca 1 milyon üye projesine de daimi üye oldum 10 000 tl para verdim her sene 2000 tl de kombinemi alırım

• Masal anlatiyosun genç. Banane Sbdurrahimden Serdardan falan kim yapiyorsa ben buna karsiyim

Yükleniyor...