Halktan kopmamak için ne yapılmalı ?

bu sene liseyi bitiricem. çok iyi bir kolejdeyim dün arabayı kaçırdım bir de 1000 tl harcadım ( kızın gözünü boyamam için şarttı) diye annemle kavga ettik bana halktan koptuğumu söyledi. etilerde oturuyoruz tüm arkadaşlarımın porsche lincoln gibi arabaları var. okula hammerla bırakılıyo en yakın arkadaşım. böyle bi ortamda nasıl halktan biri gibi davranabilirim ? ortamda dışlanmaz myım sizce?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• halk otobüsüne bin.

0|0
    0|1
    • bikere bindim bu yaşıma kadar taksim levent hattıydı unutmuyorum.

• İşte ben hergün biniyorum adaletini s*kiyim dünya :D

• aynen. biz liseden mezun olunca kıraathanaye gidecek para bulamazdık. herifteki şansa bak.

Kızlar Ne Diyor 4

• 1000 lira dediğin parayla insanlar 1 ay boyunca ev geçindiriyor, çocuk okutuyor. Kızın gözünü boyamak için şarttı :) kimsenin gözünü boyamak zorunda olmadığını öncelikle anlamalısın. İnsanları maddiyatla elinde tutmak zavallıların işidir. Halktan olmak istiyorsan öncelikle insanlara giyimlerine ve harcadıkları paraya bakarak etiket vuran arkadaşlarından uzaklaşıp, kendine normal, burcuva sınıfından olmayan arkadaşlar bul. Gerçi etrafında yoktur ama şöyle bir sokağa in bence ama etiler dışında. Ortamdan dışlanmak çok önem taşıyorsa baştan söyleyeyim hiç halktan biri olmaya kalkışma.

0|0
    0|0
    • burda herkes giydiği otun markasına göre yargılanıyo ama ben onlar gibi değilim işte.

• Madem onlar gibi değilsin ozaman onlardan uzaklaşmak zor olmasa gerek.

• evet .

• dışlanrsn da baba parasyla da hava atılmazki

1|0
    0|1
  • bnce tutumlu bi davranış sergilemiosun durumun nasılsa öyle davranmalısın kızlar için böle şeyler yapmana gerek yok çnkü emin ol eğer o kız paraya falan deer veriosa snden daha zengin olanlara ilgi gösterir .. bu arada ztn sn halktan birisin kndini ne görüosun anlamadım ki böyle bi soruyo sorman bile görgüsüz olduunu gösterio bnce anneni dinle dışlanmaya gelince eğer ki sni gereçkten seven dostların varsa sni bırakmazlar ayrıyaten insanlar karakterlerine göre deerlendirilr bırak gönlün zengin olsun kimse dışardan bakınca aa bu çok zengin ark olalım demz tabi snn gibi biri değilse :) bnce haline şükret hava yapmaya çalışırken rezil olursun . kendin ol yeter bide yarın veya başka bi gün fakir olursan bu yaptıklarına pişman olursun sn ztn bizden birisin insanlardan kndini üstün görme .ama yinede sn bilirsin zmnla anlarsın hatanı

UMARIM...

0|0
    0|0
  • halkla içiçe olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sen kızın gözünü boyamamış, kızı boyamışsın bence.

arkadaş çevren illaki dışlar (ergen kafası ne de olsa)

0|1
    0|0
    • bişey de olmadı ağbi ya ona üzüldüm paradan çok.

• vah garibim:D neyse ders olsun bi dahakine daha temkinli olursun.

• Türkiyede hayat zengine güzel kardeş..Yemişim halkı hayatını kur,paranı kazan,saygın biri ol halk sana gelir merak etme

0|0
    0|0
  • ben seni halkın içine alırım .bana gel

0|0
    0|1
Yükleniyor...