Kaçan kaçana kovalayan n'apsın?

ciddi bir ilişkide tartışmadan sonra erkek inat edip peşine düşürüp pişman etmek için kaçar mı?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• kovalamasın kardeş şahsen kaçanı kovalamıyorum kız mı yok bize ya haksızmıyım beyler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• evet kacar ama gercekten bırseyler hıssedıyorsa sana karsı döner bırak kacsın sen kovalarsan yakalayamazsın kacmaya alısır sadece bı tavsıye

0|0
    0|0
    • dediğin gibi kovaladım daha da kaçacak cevap geldi hiç cevap atmazdı.

• yapanı çok gördüm

0|0
    0|0
  • evet yapar.inat biriyse burnundan getirir.

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • erkek milleti dengesiz. ne yapacağı belli olmaz

0|0
    0|0
  • Ben tüfekle vurmayı tercih ederim

0|0
    0|0
  • ewett

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
    • hatanı anlasan özür dilesen bir de sana ilişki bana göre değilmiş bir daha anladım.ilişki çok sorumluluk istiyor, sorumluluk almak istemiyorum der mi

Kızlar Ne Diyor 7

• Korkaklığından :))

0|0
    0|0
  • yapar tamamen bi saçmalıktır hiç uğraşma kaçsın seven adam kaçmaz

0|0
    0|0
    • ya aynen telefonlara çıkmaz,facte görür kaçar 1 seni engelledi sanırsın.konuşmak istersin.ama cevap gelmez ve 1 saat sonra tekrar facetedir senin girdiğinin görür kaçar.

• ohooo silio msn engellio msn napıosan yap kurtul bundan egosu bi tarafına çıkmış.

• gerçekten ciddi bir ilişkiyse evet

0|0
    0|0
  • kesinlikle kaçıo bence hiç önemsemiomuş gibi davran mutlaka geri gelior

0|0
    0|0
    • ya hata bendeydi mesaj at özür dile kaçırmışsın dediler attım adam demesin mi ilişki bana göre değil.sorumluluk çok ben sorumluluk istemiyorum diye.okuduğumda dedim ayak yapıyor bu ama kaçmış da olabilir.

ben de politik olarak dürüstülüğü için teşekkür ettim sadece

• takmamaya çalış diycem ama olmuor biliorum geri gelme ihtimali var ama.

• faceten falan silmiştim zaten.haftaya okulum açılıyo hastanede debelencem.haftasonu da ing kursu unuturuz artık napalım.o hakkaride kendi derdine yansın.ben kaçtım kaçıyorum :)

• yapar bu erkek milletine hiç güvenmiyorum ben

0|0
    0|0
  • evet kacar :)

0|0
    0|0
  • Ben kımseyı kovalayamam şahsen.

0|0
    1|0
Yükleniyor...