Bu ara annemi anlayamaz oldum. Anne olanlar bakabilir mi?

üstüste bomba atıyor bu aralar. cümle sonlarını beklemeden toz oluyorum. zaten konuşmalıyız lafından da nefret ederim. birkaç güne kurar kesin.

cevap veremiyorum. çünkü cidden çok şeytan kendileri. alt metni tamamlar. koyar önüme. mal mal bakarım.

neyse aman tatile çıkacağım. oradan sonra da okul başlayacak. lakin ne demek istediğini çözemiyorum. lafları hep üstü kapalı.

geçen evlenmeni istemiyorum dedi. hiç mi deyince. boyun büktü.

bugün de iki hayat yaşadığını hissediyorum dedi. herşeyi bilmek zorunda değilsin. ben senin herşeyini bilmek zorunda değilim. bilmiyorum da zaten. deyince. istersen tanıştırayım seni şunla bunla diye başladı. tüylerimin diken diken olduğunu hissettim.

ya acaba biri var hayatında onunla mı tanıştıracak anlamadım. hayatında biri mi var deyince yok diyor.

mala bağladım ya. çözen gelsin.

eee hepimiz iki hayat yaşamıyor muyuz? ailemizin gördüğü yanla, arkadaşlarımızın gördüğü ayrı değil mi?

Güncellemeler:
arkadaslar hayatinda biri mi var demekle, sevgilisi mi var acaba onunla beni tanistirmak mi istiyor anlaminda kullandim.

ve sorumuzun ozu iki hayat yasadigini hissediyorum cumlesi. buna cidden anlam veremedim.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• anladığım kadarıyla anne baban ayrı, bu durumda yalnız kalmak istemiyor olabilir o düşünceler biraz saçmalamasına neden olmuş olabilir ama seni biriyle tanıştırayım kısmına bende anlama veremedim

ikinci sorun biraz konudan kopmuş ona da cevabım evet

0|0
    0|0
    • iki hayat yasiyorsun ne demek. konu bununla alakali zaten.

ve evet yalniz kalma korkusu var. sevgili edinmiyor. evlenmek istemiyor. resmen yalvardim evlensin diye iki sene durmadan. evlenmeden rahat birakmayacak biliyorum of

• anneme cok denediler olmadi. isyerine cicek gonderenler oldu. evlenme teklif eden vs. hepsini geri cevirdi. farkettirmeden tanistiran olunca sinirleniyor.

• Filmi buldum ismi The Perfect Man :)

sende alelade adamı karşısına çıkarma canım az çok tanırsın anneni, onu etkileyebilecek kalitedeki adamı sen seçebilirsin onun kızısın sonuçta

birde tanıştırma durumunu direk tanıştırma gibi yapma çeşitli bahanelerle o adamı karşısına çıkarmaya çalış onlar kendi tanışsın, yani birbirlerinden daha önce haberleri olmasın

Erkekler Ne Diyor 4

• Babalar da bakabilirmi diye varsayarak;

Annenle sevgilini tanıştırmışmıydın?

tanıştıysalar gözü tutmamış olabilir mi?

tanıştırmak istediği kendi sevgilisi değil ..yoksa yoktur.

sana hayırlı kısmet bakıyor olabilir mi?

soruna karşılık sen den daha çok sordum..kusura kalma.

0|0
    0|0
    • tanistirdim. sevgilimi gayet gozu tuttu. sen sakrak gecti yemek. ardindan sevgilim ve ben tatile ciktik. bir sey demedi.

bana hayirli bir kismet bakiyor olamaz :D ailemiz oyle degil.

iki hayat yasamak ne demek ona takildim ben.

• 2 hayattan biri;

sen doğunca içgüdüsel olarak annelik

diğeri

kendisine doğuştan verilen kadınlık.

• "anne bana açık ol, bişeyler söylemek istiyosun anlıyorum, ben senin kızınım merak ediyorum" diye başlayan bi giriş cümlesiyle sana rahatça açılmasını sağlayabilirsin belki

0|0
    0|0
  • Takıl boşver yaa :)

0|0
    0|0
  • Son sorunun cevabını veriyorum; evet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• anladığında da zaman çok geç olabilir.karşılıklı oturup güzel güzel konuşmak varsa meseleleri çözmeye çalışmak,hiç bir anne evladı hakkında kötü şeyler düşünemez.seni korumak amaçlı sözlerden başka bir şey olamaz.annenizle daha bağlı olmaya çalışın o zaman daha iyi anlarsınız..

0|0
    0|0
    • anneme bagliyim. fakat anneye hersey anlatilmaz. boyle bir iliski saglikli degildir. anne anneligini bilir. evlat evlatligini.

sen ne anladin bu cumlelerden. ben bu ara onun normal olmadigini dusunmeye basladim.

• o yaşta olduğunuzu tahmin etmemiştim 18 19 gibi düşündüm pardon diyorum

• ha yok onemli degil

Yükleniyor...