Dünkü BJK-GS maçı penaltı mıydı değil miydi ?

Dünkü BJK-GS maçı penaltı mıydı değil miydi ?

lütfen objektif davranın !

Güncellemeler:
Her zaman hakkimizi yiyorlar zaten!

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• bende çok koyu galatasaraylıyım, pozisyonun penaltıyla uzaktan yakından alakası yok, orada eğer bi faul varsa ki faul olup olmadığı bile şüpheli bi pozisyon, zaten olay ceza sahası dışındaydı, ki bence faulde yok, burak kendini bırakıyor, bana göre orta hakem bülent yıldırım zaten iyi bi hakem değil, ama bu pozisyona penaltıyı yan hakem çaldırdığına göre demek ki yan hakem daha da beter... beşiktaş'ın hakkı yenmişti, dün keşke yenilseydik bu kadar üzülmezdik... ama bu yapılanları galatasarayın hakemi satın almasına felan bağlayanlar, bunu iddia edenler eğer bu doğru değilse diğer dünyada hesap versin inşalla ! çünkü doğru değilse ağır iftiraya giriyor, doğruysada galatasarayın iki yakası bi araya gelmesin zaten.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• 2|0
    0|0
  • burak bu hareketi avrupada yapsa bir sonra ki maçta oynayamaz ve en yakın zamanda gönderilir kesinlikle penaltı değil penaltı diyenler zaten kendi yanlıları misal umut bulu açıklama yapmıs %100 penaltı diye yok böyle bir şey.

1|0
    0|0
  • Her zaman

1|0
    0|0
  • valla bütün yorumcular penaltı değildi diyor 15 kere izledim penaltıyla alakası yok zaten hakem vermedi önce sonra yan hakem cebindeki parayı hatırladı aman abi penaltı ver dedi verdiler:-)

1|0
    0|1
  • Güntekin Onay : Beşiktaş'ın rakibi ne Fenerbahçe'dir ne de Galatasaray. Beşiktaş'ın tek rakibi Türk hakemleridir.

1|0
    0|0
  • Dışarda gibi ama yan hakem verdi sonuçta.

0|1
    0|0
  • bu gibi olaylar yüzünden artık bu ligi sevmiyorum

1|0
    0|0
  • ben gördüm , bizzat burak'ı aradım sordum abi penaltıydı dedi..

0|1
    1|0
  • Arif Erdem'li Galatasaray'ın 1996-97 sezonunda, 34 maçta 17 penaltı kazandığını bilenler; bunun Burak Yılmaz'lı versiyonuna hazır mısınız

1|0
    0|0
  • Cimbomluyum,penaltı değildi.

1|0
    0|0
  • o hareketi Burak Yılmaz Avrupa'da bir takımda yapsa yönetim onu köşeye çekip ''çirkefliğe son ver, futbol oyna, rakibin emeğine saygı duy'' diye azarlar. Bizde kahraman oluyor. Sonra neden Türk futbolu bu halde.

1|0
    0|0
  • penaltı değildi bir galatasaraylı olarak beşiktaşa 5 tane atamayıp dillerine düştüğümüz için utanıyorum

1|0
    0|0
  • organize işler

futbol=siyaset

0|0
    0|0
  • fuck of diyenleri fuck of...

0|0
    0|0
  • değildi

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım. ve burak'ı kınıyorum. taraftarın ondan beklediği bu değil. penaltı değildi.

1|0
    0|0
  • penaltı diyen bir daha futbol konuşmasın zaten

1|0
    0|0
  • gs liyim ve değildi.

1|0
    0|0
  • galatasaraylıyım ama o penaltı değildi

1|0
    0|0
  • peanltı dıyemem

Galatasaraylıyım

0|0
    1|0
  • fb lıyım kesınlıkle degıldı bjk nın hakkı yenıldı fb olarak bjk nın arkasındayım

1|0
    0|1
    • fblyim kesinlikle penaltı değildi demişsin fbliysen başka bişey deme ihtimalin yok zaten.

• Penaltıydı

0|0
    1|0
  • Sen hala ordamısın:)

0|0
    1|0
  • değildi

0|0
    0|0
  • bilmem sence neydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cincon penaltısız (hakemsiz) adım atamaz oldu.. ben bu tff'nin taa ! :x

1|0
    0|0
  • EMek hırsızısın burak yılmaz. Ha çok adam olan fatih terim şehit verdiğimizde göz boyamak için reklam yaptın. Maç sonrasıda adamlık gösterip keşke görmedim ben poziisyonu demk yerine benim futbolcum hata yapmıştır beşiktaşın emeğini çalmıştır o penaltı değildi diyebilseydin ! Ona penaltı diyen futboldan zerre anlamıyordur , azcık objektif olun ve kör gözünüzü açın. Bu maç benim için 3- 2bitti , penaltı diye bir olay olmadığı için hakem ve burağım şereffsizlik anında maç bitmiş beşiktaşım hakkıyla kazanmıştır maçı. TEBRİKLER KARTALLAR !

1|0
    0|1
  • Penaltı mı hç görmesem inanıcaktım ee biz hakeme değil futbolculara zor para yetiştiriyoruz ama hakkımzla oynadığmz maçı bak cümleyi tamamlayamıyorum sinirden

1|0
    0|0
  • değildi

1|0
    0|0
  • fanatik GS li olmama rağmen penaltı değildi

1|0
    0|0
  • Değildi

1|0
    0|0
  • Hakkımız yenıldı.