Farklı şehirlerde olup da ilişkisi süren var mı ya da çevresinde

farklı şehirlerde olupta ilişkisi süren varmı yada çevresinde, benim öyle bir ilişkim var ben istanbuldayım o samsunda, ama istanbula yerleşme fikri var burada iş arıyor . Daha önce görüştük 15 gün sonra bidaha görüşücezde aramızda hiç bir sorunda yok gayette iyi anlaşıyoruz her anlamda . Sizce ilerde sorun olurmu mesafeden dolayı, yada bu tarz ilişki yaşadınızmı ?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• sık sık görüşebilme ihtimaliniz varsa tadından yenmez. sıksıktan kastım (2-3) ayda bir. her zaman yanında olan seni daraltan ne yaptı ne etti o kız kim onla görüşme bunla görüşme diye daraltan tip kız olmazlar uzaktakiler. gerçi ona o güveni vermen de önemli. ama uzak ilişkisi baskadır bırırbırınıze kavusunca aldıgınız haz mutluluk,yanıbasınızda olan sevgılılerınızde hıc hıssetmedıgınız bır duygudur adeta,ıstanbula tasınmasa bıle gorusme ıhtımallerınız varsa boyle, devam et bakma ardına mutluluklaaaaar ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Farklı şehirler tercihim değil açıkçası.Olumlu bakmıyorum..

0|0
    0|0
  • Benim de tam tersi :) yuruyor bi sekilde ama yani basinda olmasi gibi degil. Kosulsuz guven ve cok saglam bir sevgi sart

0|0
    0|0
  • ben tekirdağda sevgilim kırklarelinde oturuyo pek sorunumuz olmuyo şehirler yakın gibi gözüksede sürekli görüşemiyoruz kafa yapınız uyduktan güvendikten snra sorun yok

0|0
    0|0
  • şuan sevgilimle bizde ayrı şehirlerde yasıyoruz ama bi sorun yok

0|0
    0|0
  • yasadım.sorunlar buyuyor umarım sızın oyle olmaz

0|0
    0|0
  • özlem en büyük sorun

0|0
    0|0
  • yaşadım tabi siz istedikten birbirinize güvendikten sonra hiç birşey engel değil bence :)

0|0
    0|0
  • Var, nişanlandılar gecen hafta.

0|0
    0|0
  • Benim şuan ki ilişkim öyle ama bizim mesafemiz çok değil zaten...

Ben Bursadayım, erkek arkadaşım İstanbulda...

Açıkçası ailelerimiz bildiği için her yönden rahat ediyoruz, kalacak yer olarak, araba olarak o yüzden sıkıntılı bir ilişkimiz yok, gayet iyi anlaşıyoruz..İş olarak da henüz bilemiyoruz..İstanbulda olabilir, Bursada olabilir bunun için henüz erken.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yaşadım

0|0
    0|0
  • biz 2 yıldır farklı ülkelerdeyiz seneye hasret bitiyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...