Genellikle hangi sporları seversiniz?

Ben motor yat, su sporları, dövüş sporları ve crossfit sporları yaparım.

Güncellemeler:
saçma sapan bir soru sorsam bin kişi cevap verir.. spora ilginiz bu kadarmı?

0|1
48|55

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 47

Erkekler Ne Diyor 55

• Basketbol futbol

0|1
    0|0
  • bir kaç yıl mma yaptım, bir süredir latin danslarıyla ilgileniyorum ; ağırlıklı olarak salsa. tabi bence dans olduğu kadar bir spor olarak da gördüğümden bunuda yazdım. son olarak bir de trekking yapıyorum. yaptıklarım dışında basketbolu çok severim, iyi maçlara gidiyorum imkan buldukça. voleybol, futbol ve kış sporlarınıda izlemekten keyif alıyorum.

0|1
    0|0
  • Güreş ve Yüzme favorim. Snowboard isterdim ama hiç denemedim. Bildiğim sporlar; Güreş, Tai Boks, Aikido, Yüzme, Basketball.

0|1
    0|0
  • Futbol

0|1
    0|0
  • koşmak ve ağırlık kaldırmak fitness da diyebiliriz

0|1
    0|0
  • Basketbol vücut geliştirme-fitness , voleybol , futbol , bisiklet , yürüyüş , koşu , yüzme ve tenis tenis hariç hepsini yaptım şu anda ise sadece vücut geliştirme fitness yapıyorum bir de düzenli yürüyüş ve yazın yüzüyorum denizde.

0|1
    0|0
  • sigara içmekten merdiven bile çıkamıyorum artık haliyle ama fırsat buldukça izler, takip ederim.

0|1
    0|0
  • okçuluk yapıyorum ama spor olarak değil yurtdışındayken direk avlanıyorum :D tr de avlanamamıyorum o nedenle fitness var sadece

0|1
    0|0
  • 6 ay jimnastik,1 yıl yüzme,2 sene takımda basketbol, 6 ay fitness. Spor yaptığım zaman enerjik oluyorum bu yüzden çok seviyorum.

0|1
    0|0
  • Fitness

0|1
    0|0
  • Yüzme, triatlon, futbol, bazı kış sporları, sayılır mi bilmem ama havuzda dans ta çok güzel oluyor. basketbolu da severim.

0|1
    0|0
  • at yarısı

0|0
    0|1
  • tenis ama izlemeyi

0|1
    0|0
  • Uzakdoğu dövüş sanatları (box, kick box, vs. sevmiyorum), doğa sporları ve extreme sporlar (zaten doğanın içinde çoğu)

0|1
    0|0
  • Motor sporları, yüzme, voleybol, basketbol, fitness

0|1
    0|0
  • Satranç ve yüzme

0|1
    0|0
  • Motosiklet kullanmayi seviyorum ornek pistte surmedim spordan sayiliyorsa motosiklet , teakwando yani dovus sporu falan

0|1
    0|0
  • 10 yildir dalış ve zipkinla sualti avı yapiyorum

0|1
    0|0
  • Masa tenisi 2 . lık madalyam vat

0|1
    0|0
  • Boks
    Domuz avı
    Balık tutmak
    Halı saha

0|1
    0|0
  • 6 Yaşımdan beri #BASKETBOL

0|1
    0|0
  • muay thai

0|1
    0|0
  • baketbol, yüzme, futbol

0|1
    0|0
  • fitness içindeki herşeyiyle

0|1
    0|0
  • futbol , tenis , masa tenisi :)

0|1
    0|0
  • su sicaksa yuzme olmadi at yarisi

0|1
    0|0
  • Kayak...

0|1
    0|0
  • fitness

0|1
    0|0
  • 4 buçuk yıldır Muay Thai yapıyorum lisanslıyım. Kick boks ta yapmıştım 1 buçuk sene.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    25
Yükleniyor...