Bu kız ne zaman aklınıza gelir?

Beyler sizden cevap bekliyorum

siz 4,5 yıllık ilişkiye sürekli kavga ettiniz için bıraktınız. kız kabulenmiyor bi türlü arıyor ağlıyor yavarıyor intihar ederim diyor. sizde daha çok nefret edip sinirleniyorsunuz küfu basıyorsunuz hiç acımıyorsun bu kıza. şimdi bu kız birden aramazsa yazmazsa ne düşünürsünüz? oh be kurtuldummu.. yoksa merak edermisiniz? bu kızı zamanında canını verecek kadar çok sevdiniz. kavgalar yüzünden olmadı malesef..hatte evlenmeyi bile düşündünüz... bu kız nezman aklınıza gelir?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• İntahar edeceğim şeklindeki bir dayartma yapan kişiyi kimse hatırlamak istemez..o canının verecek kadar sevgi de böyle bir dayartma ve zorlamadan sonra kin ve nefrete dönüşür. Bu ilişki asla yürümez, zaten 4,5 yıl boyunca da sedece kavga edilmiş ... Zorla güzellik olmaz...

0|0
    0|0
  • kesinlikle en doğrusu birden aramayı kesmek. bu yaptığın kucağından pat diye yere atmak gibi bişey olur kendine gelir. yap bunu yap yap

0|0
    0|0
  • Merak edebilir, ama bu seni sevdiği anlamına da gelmez. 4.5 yıl sonuçta...

0|0
    0|0
  • eğer içinde biraz sevgi kalmışsa arayıp merak ederim ama ondan nefret etmişsen daha aramam merak bile etmem

0|0
    0|0
  • senı elde ettı ıse bırde sen ustune gıdıyorsan töbe gelmez ancak canı ısterse gelır :/

0|0
    0|0
  • KURTULDUM DERIM AMA ACABA BISEY OLDUMU DERIM BIR KAC GUN SNRA BASKA BIR NODAN ARARIM bakarım sagmı degılmı dıye sag ıse bısey yapmam

0|0
    0|0
  • aramazsa yazmazsa rahat oluyorsun bir süre.ama o kız ne edip edip karşına çıkıyor.çok rahatsız edici.

0|0
    0|0
  • her halde trafik kazası geçirdi daha aramıyo derim

0|0
    0|0
  • Sen ustune dusersen uzaklasir senden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zorlamayla dayatmayla olmaz bu işler , bence işin şeyini çıkarmış kız .Oğlan ne düşünecek kafasını dinler huzura kavuşur ...

0|0
    0|0
  • Oh be kurtuldum der :D

Uzatmanın manası yok .

0|0
    0|0
  • Erkek olsam, "ustune asit doker, oh be kurtuldum" derim, ama degilim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...