Sevgilimle dün güzel bir gün geçirdik bugün haber alamıyorum

sevgilimle ilişkimiz 1 yıllık. bir buçuk aydır ayrıydık memleketteydi. bir kaç gün önce döndü. uzun bir aradan snra görüştük. güzel bir gün geçirdik birlikte. tavla falan.. akşam da beni bir yakınımızın düğünü vardı oraya bıraktı. herşey güzeldi. olumsuz hiçbir şey yok. ama bugün ondan haber alamıyorum telefonu kapalı mesajlarım iletilmiyor. 1 senedir ilk kez oldu böyle bir şey. başına birşey mi geldi diye düşündüm ama bugün annem onun dükkanının önünden geçmiş çalışıyormuş. ne iştir anlamadım ?

Güncellemeler:
sevgilimden haber aldım :) telefonunu tuvalete düşürmüş ama şimdi de bu kadar saat haber vermediği için ben trip atıyorum. gerçi sabah telefonumu yabancı bir numara aramış 2 kez sabitten oymuş. ama ben nerden bileyim o olduğunu mesaj atsaymış. söz uçar yazı kalır neticede

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• biz nerden bilelim şimdi nerede olduğunu?

0|0
    0|0
    • yukarıda nerede olduğuyla ilgili bir soru mu var? ben göremiyorum da?

• ee haber alamıyormuşsun. burada millete soru soracağına git tükannına bak.

• gitme şansım yok şu an

Kızlar Ne Diyor 1

• acaba bişeye kızmıs olabilirmi veya sarjı bitmiş

0|0
    0|0
    • kızacak birşey kesinlikle olamıştır ama telefonuyla ilgili bir sorun olabilleceğini düşünüyorum bende.. öyle bile olsa bana bir yerlerden ulaşması gerekmez mi. çok kafam karıştı

• kesin vermemiştir bu, oda ona trip atıyor benceç

• böyle konusmamalısın herkes bir degildir

Yükleniyor...