Kızların squat merakı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet kızlar için squat kutsal bir egzersiz sayılabilir artık heralde :) bundan açıkçası ben çok memnunum squat temel harekettir ve onların da temeli olmuş durumdadır bu egzersize çok bağlı kızlar sizce bu durumu siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
50|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 49

• Sporla alakası olmayan kızların bir anda sarıldığı egzersizdir.. Temeldir iyi bir başlangıçtır eferim devam edin.

1|1
    0|0
  • İmkanı olan herkes sporla ilgilenmeli bence bay bayan farketmez

1|1
    0|0
  • bazı kızlar sadece squat yaparak zayıflanıcağını veya şekilleneceğini sanıyor ve bunu sananlar da
    genellikle erkekler için squat yapanlar.
    kendi için yapanlara saygım sonsuz ama
    göstermelik her ortamda ayyy spor yapıcam ben squat diyenlere saygım 0

1|1
    0|0
  • Gosterisli popo gorunce tuvalette ne buyuk gosteriler ceviriyodur bu ama! Diyorum. Popo yani bu ilan panosu gibi dolasmaya ne luzum var anlamiyorum. Popomu saklarim ben.

1|1
    0|0
    • Güzel bir tanım yaptın hiç güleceğim yoktu :D poponu nasıl saklıyosun onuda sorayım :D

• Uzun veya popoma ben burdayim canim bana baksana dedirtmeyecek bollukta seyler giyerek.

• Tebrik ederim sana :)

• Benim öyle merakım yok

1|1
    0|0
  • Squattan sonra merdiven cikamamak otobusten basamaga basarak degil de ziplayarak inmek yasadigimiz zorluklar arasinda :D

1|1
    0|0
  • bacak kası kalınlaşıyor. pek sevdiğim söylenemez. Bir daha denemem bile.

0|1
    0|0
  • Müzik esliginde gayet eglenceli. Buyuk basenleriniz varsa her zaman fit olmak mecburi. Yoksa sonrasi kötü 😮

0|1
    0|0
  • squat olmasini birak, spor olmasina bakalim. Malesef TRde pek yagin olmayan birsey :\

0|1
    0|0
  • Cok sey
    Cunku o squat la popo buyuyor ve kalcalar daha sikki oluyor
    HARIKAAAAAAAAAAA 😍😍😍😍

0|1
    0|0
  • Squat yapıyordum ama bıraktım çeşitli sebeplerden dolayı. Herşeyimiz mükemmel, bir popomuz sorunluydu zaten :D insan beğenilmek istiyor, mükemmelliyetçi yapımız var çoğumuzun. Neyse, iyi aklıma geldi rahat bir şeyler giyineyim kulaklıkları takayım 😁😁

1|0
    0|0
  • Fit olmamı sağladığı için yapıyorum

0|1
    0|0
  • Her kızın yapmasi gerek

0|1
    0|0
  • Bende dusunmuyor degilim..

0|1
    0|0
  • Squat su dunyaya gelmis en guzel icat olmali. Sahsen yapan biri olarak soyluyorum squat bir zorundalik yani 🙊🙈

1|0
    0|0
  • egzersiz gibi egzersiz yemin ediyorum

0|1
    0|0
  • Ne oldugunu tam olarak bilmiyorum valla :/

0|1
    0|0
  • Bende yapanlardanım ve bağımlılık yapıyor :)

0|1
    0|0
  • Zayıflamak için yaptım, kalcalarımı sıkılaştırdı. Olsun hiç yoktan iyidir :D

0|0
    0|0
  • Ben yoruluyorum arkadaşlar nasıl olucak :(

0|1
    0|0
  • Squat ın yayılması güzel bişey bence.
    sonuçta fiziki bakımdan ortalama yükselir

0|1
    0|0
  • Severim squati

0|1
    0|0
  • olabilir sporun her türlüsü güzel

0|1
    0|0
  • Ee cunku biktirdiniz fiziginiz guzel olsun diye. Yureciklerimize bakmadiniz hic. Napsin bu kizcagizlar? Hepsi meraktan iste.

2|0
    0|0
  • Jen Selter ablamızın mucizevi tavsiyesi.

0|1
    0|0
  • Anne zoruyla yapmistim. :/

0|1
    0|0
  • çok etkili spor bence

0|1
    0|0
  • Gülüyorum

0|1
    0|0
  • bacak kası için yapıyorum hemde basen felan ucuyor gıdıyor yanı :D

0|1
    0|0
  • IMM evet yapıyorum güzel bir hareket. ama sadece onla olmamalı elbette spining ile birleştirilmeli.
    bu arada ben şu an çok sıkıldım hepsinden ne yapmalıyım tatlıyı da kaçırmaya başladım ben ki herşeyi takan ben bir rahatlama geldi. geçen düz fizikli bir hatun gördüm bol su iç duygu dedim kendi kendime :))
    şekeri bırak duygu.. yediklerimizi nasıl çıkarttığını biliyorsun az ye duygu :)) ah ah emek olmadan yemek olmaz ata sözü beni yoruyor yaa keşke yesek umursamasak ve halen 18 lik kalsak ;)

0|0
    0|0
    • Keşke duygu ama olmuyor işte malesef :) sana önerim şekeri tamamen kesmen olur şeker tatlı zehirdir resmen içine eder yaptıklarının o sende ki azim bendede var bende 85 kiloydum bu işe giriştiğimde şu an 67 ve yağ oranımı epey düşürdüm ama 6 aydır hiç bir türlü tatlı yemiyorum yememde illa yiceksen de fıstık ezmesi ye ev yapımı olanlardan o tatlı niyetine bile girmiyor içinde şeker olmadıkça hiç bir türlü şeker tatlı vs tüketmeni önermem ve hep protein ağırlıklı beslenmeni tavsiye ederim duygu :) her konuda yardımcı olabilirim

• harikaaa neler ögreniyorum :) evet kilo abartılı degil ama yag yakamıyorum çikolatan dolayı milet bana inat yapar gibi hep tatlı sunuyor :))
      haklısın boks konusunda wingsun die savunma sanatına girdim bir ders koşarak kaçtım çok zorlayıcı erkekler pat küt vuruyorlar sanki karşısında bayan yok.. zor sindirilen karbonhidratlara örnek verebilirmisin ben herşeyi yiyorum ama her şeyide yemiyorum mesela beyaz ekmek, çaya kahveye şeker gibi sık su içemiyorum içmem gerekse de öyle işteee :)

• Suyun önemi çok fazla yağ yakmada su günde 2.5 3 litre içmelisin toksinleri atıyorsun bu şekilde vücuttan buda yağların yanmasına sebep oluyor suyu çok iç gelelim GI leri düşük karbonhidratlara yulaf ezmesi esmer pirinç spagetti makarna kahverengi makarna nohut mercimek kuru fasulye ekmeğin hiç bir türlüsünü önermem süt ürünleri GI leri düşük etlerin GI leri düşük çerezlerin düşük Yüksek olanlar hep işlenmiş gıdalar beyaz pirinç mesela beyaz ekmek çikolata pasta bal meyve suları tatlıların hepsi bunlar hep basit şekerler o yüzden zararlılar sen enerji kaynağını komplekslerden yana tut ki daha uzun süre tok dur. O sporu hiç duymadım dövüşle ilgili heralde :) bu şekilde beslenirsen eminim yağ yakıcaksın bunu aktivite yaptığın zamanlarda da sana hep + olarak dönücektir. Düşük GI li besinler çok patatesin de mesela yüksektir GI si fakat soğuttuğun da düşer o yüzden atıyorum yüksek GI li bişey yemek zorunda kaldın mecburen onu soğuk ye :) meyve suları yerine ayran kefir yoğurt çok daha iyi

• Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 8

• Sekil bakımından çoğu yapmalı

0|1
    0|0
  • Squatı yapanları bilmemde yaptığını zannedenlerin birgün pişman olacağı bir eylem türü. Bayana zarif sporlar gider yoga pilates aerobik gibi. Ve squattan çok daha aktif ve zordur. Benim dediğim sporları yapan bayanlar her konuda daha seksidir bayan zarif kalmalı. Bu benim düşüncem kimseyle bir bağdaştırıcılık kurulamaz.

0|0
    0|0
  • Sonucu müthiş ama izlemesi paha biçilemez özellikle ispanyol kadın

0|1
    0|0
  • Bırak spor yapsınlar dokunma onlara kardo

0|1
    0|0
  • Birşey düşünmüyorum yapsınlar

0|0
    0|0
  • özenti gençlik

0|0
    0|0
  • Bacak Çalışanları var ama squat yapanına daha denk gelmedim :)

0|0
    0|0
  • BENCE HEPSİ YAPMALI

0|0
    0|0
Yükleniyor...