Kızların squat merakı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet kızlar için squat kutsal bir egzersiz sayılabilir artık heralde :) bundan açıkçası ben çok memnunum squat temel harekettir ve onların da temeli olmuş durumdadır bu egzersize çok bağlı kızlar sizce bu durumu siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
508

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 49

• Sporla alakası olmayan kızların bir anda sarıldığı egzersizdir.. Temeldir iyi bir başlangıçtır eferim devam edin.

1|1
    0|0
  • İmkanı olan herkes sporla ilgilenmeli bence bay bayan farketmez

1|1
    0|0
  • bazı kızlar sadece squat yaparak zayıflanıcağını veya şekilleneceğini sanıyor ve bunu sananlar da
    genellikle erkekler için squat yapanlar.
    kendi için yapanlara saygım sonsuz ama
    göstermelik her ortamda ayyy spor yapıcam ben squat diyenlere saygım 0

1|1
    0|0
  • Gosterisli popo gorunce tuvalette ne buyuk gosteriler ceviriyodur bu ama! Diyorum. Popo yani bu ilan panosu gibi dolasmaya ne luzum var anlamiyorum. Popomu saklarim ben.

1|1
    0|0
    • Güzel bir tanım yaptın hiç güleceğim yoktu :D poponu nasıl saklıyosun onuda sorayım :D

• Uzun veya popoma ben burdayim canim bana baksana dedirtmeyecek bollukta seyler giyerek.

• Tebrik ederim sana :)

• Benim öyle merakım yok

1|1
    0|0
  • Squattan sonra merdiven cikamamak otobusten basamaga basarak degil de ziplayarak inmek yasadigimiz zorluklar arasinda :D

1|1
    0|0
  • bacak kası kalınlaşıyor. pek sevdiğim söylenemez. Bir daha denemem bile.

0|1
    0|0
  • Müzik esliginde gayet eglenceli. Buyuk basenleriniz varsa her zaman fit olmak mecburi. Yoksa sonrasi kötü 😮

0|1
    0|0
  • Cok sey
    Cunku o squat la popo buyuyor ve kalcalar daha sikki oluyor
    HARIKAAAAAAAAAAA 😍😍😍😍

0|1
    0|0
  • Squat yapıyordum ama bıraktım çeşitli sebeplerden dolayı. Herşeyimiz mükemmel, bir popomuz sorunluydu zaten :D insan beğenilmek istiyor, mükemmelliyetçi yapımız var çoğumuzun. Neyse, iyi aklıma geldi rahat bir şeyler giyineyim kulaklıkları takayım 😁😁

1|0
    0|0
  • Fit olmamı sağladığı için yapıyorum

0|1
    0|0
  • Her kızın yapmasi gerek

0|1
    0|0
  • Bende dusunmuyor degilim..

0|1
    0|0
  • Squat su dunyaya gelmis en guzel icat olmali. Sahsen yapan biri olarak soyluyorum squat bir zorundalik yani 🙊🙈

1|0
    0|0
  • egzersiz gibi egzersiz yemin ediyorum

0|1
    0|0
  • Ne oldugunu tam olarak bilmiyorum valla :/

0|1
    0|0
  • Bende yapanlardanım ve bağımlılık yapıyor :)

0|1
    0|0
  • squat olmasini birak, spor olmasina bakalim. Malesef TRde pek yagin olmayan birsey :\

0|1
    0|0
  • Zayıflamak için yaptım, kalcalarımı sıkılaştırdı. Olsun hiç yoktan iyidir :D

0|0
    0|0
  • Ben yoruluyorum arkadaşlar nasıl olucak :(

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    29

Erkekler Ne Diyor 8

• Sekil bakımından çoğu yapmalı

0|1
    0|0
  • Squatı yapanları bilmemde yaptığını zannedenlerin birgün pişman olacağı bir eylem türü. Bayana zarif sporlar gider yoga pilates aerobik gibi. Ve squattan çok daha aktif ve zordur. Benim dediğim sporları yapan bayanlar her konuda daha seksidir bayan zarif kalmalı. Bu benim düşüncem kimseyle bir bağdaştırıcılık kurulamaz.

0|0
    0|0
  • Sonucu müthiş ama izlemesi paha biçilemez özellikle ispanyol kadın

0|1
    0|0
  • Bırak spor yapsınlar dokunma onlara kardo

0|1
    0|0
  • Birşey düşünmüyorum yapsınlar

0|0
    0|0
  • özenti gençlik

0|0
    0|0
  • Bacak Çalışanları var ama squat yapanına daha denk gelmedim :)

0|0
    0|0
  • BENCE HEPSİ YAPMALI

0|0
    0|0
Yükleniyor...