Fenerbahçe 2 Başakşehir 0 Düşünceleriniz Neler?

Öncelikle Fenerbahçe beklemediğim bir galibiyet aldı ve derbi için pusuya yattı şu an için BJK ile averajlar attığı gol yediği gol eşit ve 1 puan çndeler yarınki olası GS galibiyetinde FB ligin ilk yarısını lider kapatacak benim adıma şaşırtıcı bir durum :) Yarınki beraberlikte ise skora göre durum değişir düşünceleriniz neler izleyemedim maçı nasıldı futbol?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence orta saha da yaptiklari asistler cokheyecan vericiydi demba ba bjkli alex fenerbahcede jubilesini yapti reklamlardan para kiriyor fifa 5 cikti trabzonspor küme düştü pascal nouma beşiktaşlı ve maçı özetlemem gerekirse hakem penaltıyı 86. dakika da vermedi ayip etti bence 34. dakika da sari kart degil de kirmizi kart göstermeliydi ve burak kendini bilerek yere atti futbol hakkinda bildiklerim bu kadar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• üstü kapalı iğneliyici konuşuyorsun çok güzel bir taktik bravo
    ilk yarının kimin lider kapatacağı önemli değil önemli olan sezon sonu lider bitirmek

0|2
    0|0
    • Sen takmışın bana kafayı ne desem birşey arıyosun :) Fenerbahçenin ilk yarı boyunca iyi oynadığı maç sayılıdır ama adamlar ligin ilk yarısını lider kapatabilir bu bence kötü oynayarakta kazanmak güzel birşey biz Gençler maçında yapamadık mesela bunu işin özeti bu ki ikinci yarıdada Derbileri Kadıköyde oynayacaksınız avantaj sizde gibi hayırlısı olsun.

• Beklediğim bir galibiyetti fb nin bu evrede puan kaybetmeyeceği açıktı. Bakalım yarın neler olacak.

0|1
    0|0
  • Yuksek tempolu ama sıkıcı bir macti bence

0|1
    0|0
  • ya bu kez iyi oynadılar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 90 dakika izledim fener attı başakşehir kaçırdı
    Özellikle Semih ve perbetin son 10 dakikada kaçırdıkları skoru etkiledi
    İlk golde Ugurun acemiliginden yenildi 1 adim öne gitmeyi ogretmeli biri ona

0|1
    0|0
  • fenerbahçe nin kendi gibi oynadığı net skorlu bir maçtı. kuyt gökhan alper süperdi. egemenli fenerbahçe 3 maçtada gol yemedi

1|1
    0|0
  • İzlemedim bilemicem nasıldı diye.

0|1
    0|0
Yükleniyor...