İlk buluşmada hesabı ödemeyi teklif eden kız olsa n'aparsınız?

ilk buluşmada kızın hesabı ödemesi yada erkeğin ödemesi hangisinin hesabı ödemesi daha uygun olur?

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• ayrı ayrı olsun bence hiç sevmem öyle mahçup olurum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• O kız benım.

0|3
    0|0
  • herkes kendininkini ödesin .

0|0
    0|0
  • kız ne kadar teklif etse de ilk buluşma bu asla ödetmemek gerekir. ama sevgili olmuşsanız 1-2 ay geçmişse o da ödemeli arada izin vermelisin ya da yarı yarıya sana takviye yapabilmeli doğal şeyler bunlar,hep erkek ödememeli

0|0
    0|0
  • Erkeğin ödemesi daha iyi olur cünkü kız erkek icin cimri mi hep böyle mi diyebilir :D Benim icin farketmez ama gördüğüm böyle insanlar var.

0|0
    0|0
  • erkek odemeli, erkekte yoksa hatun kisi caktırmadan erkek adamın cebine sıkıstırmalı ve yine erkek odemeli

0|0
    1|1
    • Olması gerekeni yazdık. Belki karşılaşırlar bu durumla ve cevabımız aklına gelir. Artı puan kazanır. Sevmesinler...

• gurur yapacaksa ödeyebilir ama yedigimi, içtigimi ödetmekten hoslanmam pek.

1|0
    0|0
  • kim teklif ettiyse buluşmayı o ödesin.

gerçi gecen bi arka gel bi yerde oturalım dedim.yanımda nakit yoktu,pos cihazlarının bozulacağı tutmuş.hem çağırdım hem ona ödettim haha

0|0
    1|1
  • cok pis enayi derim.

0|0
    0|0
  • parayı sadce simgesel bir şey olarak düşünürsek erkeğin ödemesi daha şık duruyor.

0|0
    0|0
  • İlk buluşmada erkek ödeyebilir ama her seferinde de o ödememeli.

0|0
    0|0
  • yarı yarıya

0|0
    0|0
  • kim davet ettiyse o ödesin.

0|0
    0|0
    • ben erkek ödesin cevabı bekliyordum duzluktan hayret :D

• ben davet edilen kadınım olm, davet etmem. işimi bilirim, kıpsss.

• Eğer kız teklif ederse erkeğin gururu kırılabilir ben varken ne münasebet moduna girilebilir belki ilerdeki bulusmalarda beraber ödeyelm bu sefer ben ısmarlıyorum diyerek kızda ödeyeblir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bizi bozar hacı ılk son fark etmez ben odicem

1|0
    0|1
  • erkek odemeli, erkekte yoksa hatun kisi caktırmadan erkek adamın cebine sıkıstırmalı ve yine erkek odemeli (alıntıdır)

1|0
    1|0
  • normalde hesabı paylaşmalı veya sırayla üstlenmeli. ama ilk buluşmada nolursa olsun erkek ödemeli.

0|0
    0|0
  • Bende para varsa ben öderim. Yoksada ondan alırım yine ben öderim. :))

0|0
    1|0
  • Ona aşık olurum. Ciddiyim! "Kukum var, o halde para bana akmalı" diyenlerden değil diye...

1|2
    4|0
  • İlk buluşmada erkeğin ödemesi daha mantıklı bence. Sonraki buluşmaların %90'ında yine erkek ödemeyi yapar:) Ama çok anlayışlı kızlarda vardır mesela bir sen ödersin bir kız öder öyle kızlar candır:)

0|0
    0|0
  • geçen oldu, ödetmedim. beni yolmaya niyetli kişilerle zaten görüşmem, beleşçiliği de hiç sevmem. o yüzden kar gibi düşünmeyip kendim öderim.

0|0
    0|0
  • Erkek öder tabiki. Parası yoksa buluşmasın.

0|0
    0|0
  • Garsona ödetirim :)

0|0
    0|0
  • Teklif eden öder :P

0|0
    0|0
  • Bazıları vardır hep az sipariş vermeye çalışır kıyamam onlara , ama erkek ödemeli

0|0
    0|0
  • ödesin

0|0
    1|0
Yükleniyor...