Koşu bandı almak istiyorum nerede bulabilirim?

İnternet sitesi değil mağazadan alıcam Bursadayım bu arada nereden alabilirm?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Mahalle kasabın da bulabilirsin

0|0
    0|0
    • ordan ehliyet alıyosun amaaaa koşu bandı olmaaaz

• Vaaaay atarlandı benim beyine ihtiyacim yok fakat sordugun soruya bakilirsa senin var bu kadar sacma bir soru sorduguna gore sordugun soru suna benzemis et alacagim nereden almaliyim ya da ilac alacagim nereden almaliyim oylesine bos bir soru sormussun cevap yazma cevap cermeyecegim cunku

• destan mı yazalım buraya bizde biliyoruz nereden alacağımızı tavsiye , önerebileceğiniz bir mağaza belki de sizinde daha önce alışveriş yaptığınız bir mağaza soruyoruz dimi bunu anlayamıyorsanız bence beyin yemek de çözüm olmıcak kusura bakmayın. saçma sapan cevaplar verip çocuk gibi laf soktuğunuzu alt ettiğinizi karşınızdakinin salak olduğunu falan zannediyorsunuz ama siz bu duruma düşüyosunuz ergen gibi küçük çocuk gibi saçma sapan cevaplar verenlerin beyninden şüphe ediyorum sizin için kasaptan beyin alırım merak etmeyin. hakaret ederek cevap vermeyin ben de böyle konuşmak istemezdim ama artık mecbur bırakıyosunuz

Erkekler Ne Diyor 13

• Sahibinden. com a girersen çok uygun fiyatlara az kullanılmış bulabilirsin. Ben araştırmıştım bir aralar.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da olsa yardimci olurdumda bursayi bilmiyorum yinede nette arastir spor aletleri satan siteleri hangisi uygunsa onu alirsin.

0|0
    0|0
  • mediamart falan bak derim.

0|0
    0|0
  • decathlonda bulabilirsin fakat ben yinede gittigidiyoru tavsiye ederim. 1000 liraya koşu bandı var, kondüsyon bisikleti twister mekik aleti vicut masaj aleti 2 adet dumble hediye ediyor yanında. kurulumuda servisi gelip ücretsiz yapıyor. ;)

0|0
    0|0
  • spor salonunda bulabilirsin napıcan alıp.. iki güne hevesin gececek verdin iki bin lirayla kalıcan :D

0|0
    0|0
  • koşu bandı kadar gereksiz bir alet yok.
    çık parkta sahilde kos 1000 kat daha iyi.

0|0
    0|0
  • Spor salonlarinda 2 inci el alabilirsin intenetten siparis verebilirsin avmlerde bulabilirsin

0|0
    0|0
  • AC motor olmasına dikka et

0|0
    0|0
  • eczaneye git :D

0|0
    0|0
  • Korupark da var koşu bandı

0|0
    0|0
  • Bazı markaların her yerde mağazası olur onlara bak hem teknik bir sıkıntıda arkasında olması şart

0|0
    0|0
  • Belediye kosu parkurları yapıyor çık orda koş bedava

0|0
    0|0
  • AVM'den bulursunuz enteresan gelecek ama mobilya satan mağazalarda bile var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öz şanal dan aldım ben :D

0|0
    0|0
  • AVM gibi yerlerden al hem kampanyalı ürünlere de denk gelirsin

0|0
    0|0
  • Spor malzemesi satan büyük marketlerde veya supermarketlerden ulaşabilirsin

0|0
    0|0