Taekwondocuyum, baldir ve bacak kaslarima daha fazla esneklik katmak istiyorum, isinmadan esneklik nasil saglanabilir?

Bilgili arkadaslar yazarlarsa sevinirim. Beslenme konusunda, kas gevesitici ilaclar , antrenman ve esneklik egzersizleri konusunda goruslerinizi bekliyorum.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bende taekwondo yapıyorum. Bol bol merdiven inip çık :) Beslenmeyi de sağlıklı enerji verici yiyeceklerle yapabilirsin. Kuru meyveler, kuru yemişleri karıştırarak üstüne süt döküp yiyebilirsin sabah kahvaltısında :)

0|0
    0|0
    • Beslenmeyi kolajen ve elastin iceren yiyecekler yiyerek kas esnekligini artirmak icin sormustum ama yinede tesekkurler deniycem :)

• Eyvallah sagolasin dostum :)

• sen sağol kardeşim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• ısınmadan olmaz

0|0
    0|0
    • Isiniyorum tabikide esnetme calismadan once, ama isinmadan saglanan esneklik kavrami denen biseyde var ona kavusmak istiyorum aslinda

• spor yapmalısın ama kas gevşetici bazen etkisini göstermez

0|0
    0|0
    • Taekwondocuyum diyorum zaten, spor yapiyorum yani

Erkekler Ne Diyor 2

• sağlanmaz

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici ilaçların amacı ne? ne zaman ne için kullanacaksın yani

Esneme hareketlerini de ısınmadan yapmak kıkırdaklarda, kaslarda sakatlıklara neden oluyor

0|0
    0|0
    • Kaslari daha fazla esnetip zorlayabilmek icin. Tabi bu arada isinmalari es gecmiyorum ama kaslarimin isinmasi uzun sure aliyo, bu yuzden kullanmaya basvurabiliyorum. Amac kaslari hizli isitip daha cok esnetmek ve gelisimin daha hizli olmasini saglamak. Iyi ve etkili ilac isimleri varsa alabilirim. Ilgin icin tesekkurler :)

• Hocam ilaç kullanman pek yararlı değil hem o ilaçların yan etkileri performansını düşürür hem de alışırsan ileride bağımlısı olursun, en güzel yolu doğal yoldan gelişmeyi beklemek ama gene de sen bilirsin tabi :)

Bisikletin bacak ve kalçaya çok büyük faydası oluyor güç anlamında, tavsiye ederim

Bir de klasik ısınma hareketlerinin detaylısı var, ona bir bak istersen nette var mıdır bilmiyorum futbol oynarken ağır antrenmanlarda yapıyorduk :)

ben teşekkür ederim.

Yükleniyor...