Maçın hakkı bu değildi!:) Galatasaray Beşiktaş maçı hakkındaki yorumlarınız...

selam arkadaşlar,

dün bir bayan olarak oturdum galatasaray ve beşiktaş maçını izledim. Ben bir galatasaray taraftarı olarak gerçekten beşiktaşılıları kınıyorum.. Penaltı oladuğunu düşünmesemde sanki penaltı yüzünden yenememişler gibi bir izlenim yaratılmaya çalışılıyor sanki penaltı verilmeseydi çok haklı bir galibiyet almışçasına soyiçeklerdi. Güya beşiktaş kazanmak için oynar şampiyonluk için sahaya çıkarmış.. Resmen kuyruklu bir yalan o zaman şampiyon olunca görelim diyeşim geldi içimden ama oda hiç bi zaman olucak gibi görünmüyor; galatasarayın tek hatasıda savunmaydı bence.. Beşiktaşın maçın geneline baktığınız zaman net pozisyonu 3 yada 4 tane ilk yarıda ilk 35 40 dakika boyunca galatasaray ter döktü, daha 22 saniyede golle burun buruna gelmişken hala kalkıp birileri derse maç kardeşim beşistasındı penaltı diye bişey yoktu evt yoktu sanırım melonun kendi kalesine atılan bedavadan golünü unutuyorlar.. Hiç bir beşiktaşlıda görmedimki arkadslar yapmayın beşiktaş bu sene iyi değil aslında takımın toparlanması lazım kendi kalesine attı meloda bedavadan ter dökmeden berabere kaldık.. Kusura bakmayın ama beşiktaş bu vaziyette kendini kandırmaya devam ederse daha çok malubiyet alicaktır. Galatasaraya gelince hala daha eksiklikleri var . Düzeltirse ligde ve şampiyınlar liginde fırtına gibi olucaktır. yorumlarınızı bekliyorum...

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• İlk yarıda ezici bir üstünlüğümüz vardı.Kaçan gol pozisyonları felan birçok şansı değerlendiremedik.İlk yarıda melo 1 tane kendi kalemize attı 1 tanede defanstan çıkarken topu kaptırdı.Formsuz Melo resmen ilk yarıdaki belirleyen unsur oldu.2. yarıda sağolsun Hakan Balta baltalığını gösterip topu uzaklaştıramayınca 3.golü yemiş olduk.Beşiktaş en son 3 tane golü aynı anda ne zaman buldu bilmiyorum.Şimdi penaltı ile emek hırsızlığından bahseden arkasaşlar Beşiktaşlı futbolcuların 2. yarı her faulde dakikalarca kalkmamasına ordan çalınan dakikalara nediyecekler.Özellikle Batuhan'ın hiç bir müdahale olmaksızın kendini yere atması ve dakikalarca yerden kalmayışı emek hırsızlığı değilmidir.Beşiktaş 2. yarıdaki bu tarz oyunu ile skor avantajını koruma adına birçok çirkeflik yapmıştır.Penaltı pozisyonu ise Galatasaray'ın oyunun karşılığı olarak ilahi adaletin tecelli etmesi olmuştur.Yani kimse tutupta penaltı olmasa nasılsa yenecektik demesin.Beşiktaş bu oyunuyla idda ediyorum ligi ilk 5 içinde bitiremiyecek.Sezon sonu geldiğinde bu linkide tekrar paylaşırım.Sorunada 5 yıldızı verdim kardeşim...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• KISA ÖZ : Bu kadar yazıyı nasıl yazabildin :) ? benzerlerimi gormek mutluluk verici...

+ bayanların bu denli futbola sarması da ilginç yine.içeri girseydin de sen yonetseydin diyesim geldi :))

ayrıca : topu sahada 22 kişi oynar ancak bu ülkede 23.kişi nedense katleden tek kişi olma yolunda emin adımlarla yoluna devam etmekte:S .Artık şu 23 kişilere bir çeki düzen gelmesi ŞART !

0|0
    0|0
  • kendisini kandırmak mı. yaa gerçekten gs lilerin böyle düşündüğüne inanamıyorum. maçı başından sonuna izledim ve ben fenerbahçeliyim. maçın sadece ilk yarısında baskın bi futbol oynudınız. ikinci yarıdaki felaket ötesi futbolunuzu aç tekrar izle. gerçekten o maçı kaybetmiştiniz. fatih terim panikle çok yanlış oyuncu değişiklikleri yaptı. burak tam bir fiyasko. ikinci yarı beşiktaşı izlemekten zevk aldım gerçekten. kaliteli bi maç oluyodu, karşılıklı ataklar vardı. bi takım 90 dakika çok etkili oynayamayabilir, hem beşiktaş hem galatasaray için söylüyorum. beşiktaş kötüydü ilk yarı toparlandı. siz iyiydiniz ilk yarı ikinci yarı paniklediniz. benim tarafsız olarak gördüğüm şey bu. yoksa ligin başında beşiktaş kazanmış galatasaray kazanmış bana ne. puan muan neloacağı belli değil. ayrıca berabere kalmanız bizim için daha da iyi. sorun o değil. maçın sonunda o haksız penaltı verilmeseydi bu maçı beşiktaş kazanacaktı. bunu herkes biliyo. ayrıca beşiktaş ikinci yarı baskın bi futbol oynadı. siz sahada yoktunuz. üstelik beşiktaş eksiklerle çıktı sahaya. almeida yok, q7 neymiş takıma uyumsuzmuş valla onlar oynasaydı beşiktaş sizi sahadan yok ederdi ben öyle bi beşiktaş gördüm ikinci yarıda. ambrabat, burak yılmaz, hamit gülünecek derecede fiyasko. hangi takım şanıyla şerefiyle oynadı dersen beşiktaş derim. bunu sadece ben değil herkes de böyle düşünüyo.

1|0
    0|0
    • beşiktaş bızımı yok edıcek kardes:) sızde yapmayn sımdı fblısınız dıye puan kaybetmemızı beklıyorsunuz o kadar bjk yıde sadece gsya gıcıklık olsun dıye tuttuyorusunuz:) bastan soylıyeyım bu senede hıc heveslenmeyın şampıyon falan olamıcaksınız.. lıg bıtınce anlıcaksınız kım guzel oynamıs kım kotu oynamıs ayrıca sız kendı futbolunuza bakın spartag maskovayı bıle yenemedınız:) bosverın bu ıslerı .. futboldan anlayanlar gelsın...

• aziz başkanla penaltinin ne alakası var :) ben türkiyede futbolun gelelinden değil dünkü maçtan bahsediyorum. zaten sorduğun soru da o yönde. yorumları kaldıramayacaksan sorma o zaman arkadaşım. herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değil. o penalti verilmeseydi, üç puan beşiktaşındı onu da adım kadar iyi biliyorum yani

• kestırıp at tabı macın genelıne bakmadan bosver..

• arkadaşlar beşiktaş fener gs hikaye ya şunu anlayın bu üçünüde avrupaya götürelim sıçar sıvarlar ve öyel barça realde demiyorum m.city,m.united,bayern vs bizim türkiyedekileri ne gs ne fb ne bjk bırakır top falan oyanmıyolar gs iyimi oynadı hikaye bjk iyimi oynadı oda yalan iyi oyun izlemek istiyonsanız avrupa maçlarını görün ikiside berbat oyandığı için az berbat oyanyan kazanıyo gerisi fasa fiso yani penaltıyla alakası yok doğru burağın bu ilk değil zaten sonuçta karakter her insanda olmaz kızamam onada...bunun gs ilede alakası yok burağın kişiliği böyle yoksa gs de muslerayı inanılmaz sever saygı duyarım ...ülkede futbol bitti anlayın aziz yıldırım büyük ihtimalle 6 yıl yatacak 2 gün önce almış eline statta kadınları azarlıyo sözde takım başkanı bu yani dün bjk defansı saçmasapan her atakta gol yiyo gs ikinci yarı şaşkın tavuk gibi oynuyo falan yemin ediyorum bursa yada başkası şampiyon olsunda bunlarg*tolsun istiyorum...

0|0
    0|0
  • Arkadaşım şunu belirteyim sen Beşiktaşın kötü takım olduğunu filan nerden çıkartıyorsun biz kadromuzdan memnunuz siz kendinize bakın. haksız bir penaltıyla tarihinize yakışır şekilde haksız puanlar almaya devam ediyorsunuz ama siz gese liler bu gole bile sevinecek bir topluluksunuz 2 ci arif erdem iniz ( Burak YILMAZ ) hayırlı olsun size çok yakıştı ama elbet adalet bir gün çok acı şekilde tecelli edecek ..

0|0
    0|0
    • tek bısey soylıcem cıkın hakkınızla sampıyon olun dıcem ama yok yanı ben degıl tum yorumcular aynı seyı soyluyor:) hemen haksızlık meloyada bısey deyın kendı kalesıne attı dıyın dıyemessınız kardess...

• Arkadaşım bayan olduğun için sanırım futbol bilgin biraz az kendi kalenize gol atmanız tamamen sizin sorununuz orada bir haksızlık yok ama son 2 dk kala rakibin emeğini alın terini çalarsan işte buna tepkimizi koyarız içiniz rahat ediyorsa bişey demiyorum sana..

• ya kardes ne dıyorsun sen, hemen bayan oldugumuz ııcn yapıstırdın damgayı .. bende takıp edıyorum sonucta futbolu ama ıyı oynayıpta ıkı kere gelıp kaleye sampıyonluk olunuyorsa buyrun olun lıg bıtınce tekrar konusalım hala haksızlık dıyıp durmayın lıg bıtımındede..

• at gözlüğünü takmaya devam edin!

0|0
    0|0
  • İyi olan kazandı.. Zaten mağlup olan tarafın hakkı hep yenmiştir bu memlekette

0|0
    0|0
  • cinconlular sevinin herşey kazanmak oldugunu sanan yaratıklar bu beraberliğe bile sevinirsiniz siz kazanmak tan başka hiçbir şey düşünmeyen yaratıklar ben bir beşiktaşlı olarak gurur duydum acaba siz malup olmadıgınıza sevindiniz mi ...bu lekeyle hakem yardımıyla bir ömür yaşayın ...

0|0
    0|0
  • Arif Erdem'li Galatasaray'ın 1996-97 sezonunda, 34 maçta 17 penaltı kazandığını bilenler; bunun Burak Yılmaz'lı versiyonuna hazır mısınız

0|1
    0|0
  • Herşey oldu bitti artk maç sahada oynnaır karar verilir ve biter sonrasını tartşmaya bile gerk yok !

0|0
    0|0
  • Büyük beşiktaş taraftarı dünden beri Burak Yılmaz'ı günah keçisi ilan ettiniz emek hırsızı yaptınız.

Alttaki linkte giydiği takım formasına ve attığı gole dikkat edin o zaman nerelerdeydiniz?

link bu 2006-2007 sezonu beşiktaş konyaspor maçında attığı gole bakın;)

0|0
    0|1
    • Arkadaşım sen rahat ol beşiktaş taraftarı takımının attığı haksız golden sonra inönüde 30 000 kişi hakeme gölün haksız olduğunu dile getiren bir toplulukdur..

• Kim ne derse desin biz burada boşuna yazıyoruz boşuna konuşuyoruz. onlar için o maç çoktan bitti o pozisyonlar çoktan bitti. Şimdi penaltıyı yaptıran penaltıyı atan vs. birbirleriyle arkadaşlar geziyorlar tozuyorlar ferrarinin, bugattinin hangi modelini alsam diye tartışıyorlar. Bizde hala burada birbirimizi yemekle meşgul oluyoruz:) Ne kadar garip değil mi?

• aynen ayrıca bısey daha eklemem gerekıyor bjknınde az deıl mac boyunca kendılerını ıyı yere attılar.. onlarda susuyorlar ama ...sureklı faul caldı hakem onların lehıne..

• + 1 beşiktaş sadece bir anadolu takımından öte değildir. Ve her büyük takım arasıra küçük takımlara puan kaybedebilir.

0|0
    0|0
  • Hakeden değil atan kazanıyor. Eşit attılar eşit puan aldılar

0|0
    0|0
  • bende gs liyim standart tepkiler bunalr ona kalırsa br gol biz hediye etik zaten onalra kendi kalemzie atarak :)

0|0
    0|0
  • Gol Atan kazanıyor ışte ama berabere bıttı

0|0
    0|0
  • yardırdık mı ne

0|1
    0|0
  • Beşiktaş haketti

0|0
    0|0
  • penaltıyla işte hallediliyo işleer..

0|0
    0|0
    • ne penaltısı kardes sımdı penaltı verılmeseydı sız macı hakkenının mı kazanıcagını zannedıyordunuz?

• bi şekilde penaltıyla alıyolar maçı iştee..

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence beşiktaşlılar haklı küçük bir penaltı herşeyi belirleyebilir.

0|0
    0|0
    • haklımı gsnın kendı kalesıne attıgı gol ne olucak...bjk bu macı almayı haketmıyordu?

• o yuzden mı avrupada basarılı olmustuk.. bjk ve fb neden o zaman hıc gıdemıyor avrupaya ve ne yazıkkı elenıyor.. sonuctalar ortada ıyı takıp edersen anlarsın farkı gorursun..

• Türkiye'de yaptıgınız hileler yüzünden avrupada başarılı oldunuz zaten sonuç olarak BJK haklıydı buna rağmen çirkeflik yapıyorsunuz.

• Yorum yapa yapa bir hal oldum anasını satim en sonunda diyorum ki tayyibe stad yaptıran bir takımdan ve oyuncusundan ne beklenir ? satılık başkanın satılık klübü

0|0
    0|0
  • oh canıma değsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...