Unutmak mı yoksa tekrar kazanmak mı ?

Bitmiş bir roman hala size acı veriyorsa, hayatınız yokuşa gidiyorsa, Ve hatalı olan taraf sizseniz, tekrar kazanmak istediniz ve kazanamadınız pes ettiniz.. ARadan zamn geçti 4 aydır sevdiginiz adamdan uzaksınız ama 3 ay boyunca ara ara konuştunuz ve hep o size mesaj attı.Siz ise her mesaj attığında barışmak istediniz 3 ay boyunca hiç yılmadınız son 1 ay af dilemekten vaz geçtiniz.. Bir daha mesaj atmamasını söylediniz onu unutmak için Çünkü o size hep mesaj atıp canınızı daha çok yakıyordu sizde af dilemekten yıldınız Bu durumda son olarak ne yapardınız tamamen beyninizden silermiydiniz yoksa savaşırmıydınız

Ve Benim yaptığım hata ; Onu defalarca bi anlık sinirle bırakıp gitmiştim.Ben giderken bana geri dönmeni bekleyeceğim seni hep seveceğim,Senden başkası olmayacak diyordu.. Ben ise sinirle bırakıp gidiyordum :( Sonra geri dönüyordum bu 8 ay içinde 5 defa gerçekleşti ve en spn ayrııldığımda affetmedi :(

Güncellemeler:
bir ortak arkdaşımız geçen hafta bizi barıştırmak istedi .Arkdaşa şunu söyLemiş ; Onu Seviyorum ama artıık aynı şeyleri yaşayarak üzülmekte istemiyorum, Zaten o artık benimle beraber olmak istemez onu çok üzdüm demiş ..

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• son bi ay af dilemekten vazgeçip kendini kenara çekmişsin ya o doğru hareket işte. bi daha mesaj atmasın zaten sana her mesajda tekrar bi ümit olacak senin içinde. önce unut onu, sonra dönerse duruma göre bakarsın. demişsin ya beyninizden silermiydiniz yoksa savaşırmıydınız diye. sana şöyle söyliyim ikisi aynı şey. en büyük savaş beyninden silmek. sil onu tamamen. savaş öyle kazanılır. şu an senin fazlaca önemsediğini biliyor. bu fırsatı verme. eğer dönecekse bu şekilde geri dönecektir, sen vurdumduymaz bi tavır takınırsan çekici gelir döner ya da dönmez. ama onu arayarak mesaj atarak, ona bişeyler söyleyerek facede , özür diliyerek falan filan geri döneceğini düşünme. önce unut sonra olayın gidişatına göre bakarsın ne yapacağına

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bu çok mantıklı geldi ..

• bu arada, face ve tweterda da onun mana çıkarabileceği hiç bişey yazmıyosun. doğru yoldasın. umursamadığını düşünsün. kendini belli etmek için neler yapacağını görürsün. sen açık vermezsen o seri biçimde açık verecektir. ama anahtarı aklından çıkarma: önce unut.

• becerebilirsem unuturum :( yok ben bişey yazmıyorum zaten

Erkekler Ne Diyor 11

• kazanmak diye birşey yoktur. seven gitmez

0|0
    0|0
  • Sanırım seni seviyor, ve bu kez garantiye alacak, yok öyle her Rüzgar estiğinde adamı " sen yellendin diye suçlamak "..sanırım seni iyice bir umutsuzluğa sokup sonra yıkıcı hamleyi yapacak...

( Şimdi o yıkıcı hamle nedir diye soracaksın)..kih..kih..kih..

0|0
    0|0
    • yıkıcı hamlesi gerçekleşti zaten

• vakıt geldıgınde neyı gorecen sen allah alah

• Seninkinin yerinde ben olsaydım ve gerçekten seviyorsam bu tip gelip gitmelerle, Met-cezir durumlarıyla fazla uğraşmazdım ve

" Tamam seni AF ederim, tek şartım var: Sen de bir daha beni bırakıp gitmeyeceğini bana ıspatlayacaksın" .. derdim...

• SEN VARYA ACAYIP BISRSEYMISSIN YAZIK SANA YZIK KADERE ınanıyorsan gunaha sevabıda bılırsın o cocugun varya ahı yetecek sana ıkı yakan bır araya gelmez senden cıkmazssa bırınden cıkar ben ck dınıne bagklı degılım ama gunahı sevabı bılırım senın gıbı kızlar cok tehlıkelı olur sızın ılacınızz sızın gıbı bır erkek ınsallah cıkar karsıan da ococuga cektırdını 2 katıyla cekkersın benden soylemesı kardes

0|0
    0|0
    • Ben hatalarımı telafi etmeye çalıştım ama onunda çok hataları var.. Tek hatalı ben değlm

• Kız arkadaşım gideli 2 ay oldu, 4-4 lük değildim tabi ama hep saygılıydım, baktığımda gidişinde kendimde hata göremiyorum, halen çok seviyorum bir yanım dönmesini dilesede diğer yanım dönsede kabül etme diyor ama bir an bile aklımdan çıkmıyor

0|0
    0|0
    • Neden ama ya :( oda böyle düşünyordur eminim :(

• terkedilen cidden kötü hissediyor , hemde sebeb arayıp bulamadıysa daha da kötü oluyor insan, çok özlüyorum ama hani gelip tekrar giderse daha kötü olurum düşüncesi hakim

• hıım anlıyorum oda öyle düşünüyor

• kaçan kovalanır bence arama sorma varsa dönesi arar yoksa zaten aramaz..ona göre yol çizersin kendine.

0|0
    0|0
  • Bırak özgürlüğünü yaşasın sana döndüğü zaman iş işten çoktan geçmiş olacaktır. Mesaj falan atıp da kendinizi helak etmenin bitirmenin bir anlamı yok bence.

0|0
    0|0
  • unutmak

0|0
    0|0
  • unutmak

0|0
    0|0
  • Unutmak

0|0
    0|0
  • Beş defa git gel olmaz...Oyuncak oynamaya benziyor..Ya sev ya sevme..Oyun oynamak gereksiz..

0|0
    0|0
  • Kasmaya gerek yok bundan sonra.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yaptığın çok saçma bence seviyosan gitme kal yanında çok seviyosan seni affetmesi için yalvar bak benim 2 senedir yaşadığım bi ilişki var defalarca ayrıldık bi o gitti bi ben gittim ama hata oldugunu anladık şimdi ikimizde ne olursa olsun gidemiyoruz acı çekmekten ağlamaktansa git onu sevdigini söle elinden geldiginin fazlasını yap geri kazan onu bence

0|1
    0|0
    • :( Ama ben bunu çok yaptım :( artık cesaret bulamıyorum :(

• kalbim git sarıl boynuna diyr, aklım olmaz sen çok şey yaptın diyo :(

• hiç bi zaman aşta aklınla hareket etme bak ben kalbimin sesini dinledim ve onunlayım bi hafta sonra evleniyoruz

• Eğer olmuyorsa dönüp gitmeyi öğrenmek gerekir. Elinden geleni yapmışsın madem bırak herkes kendi hayatına dönebilsin.

0|0
    0|0
  • bır defa bırdıysen tekrar donme donemmde hıc bırsey aynı olmaz ıster ben ıster o olsun hatalı asla donmem sılerım unuturum af felanda dılemem kusura bakmasın valla

0|0
    0|0
    • Öyle mi...vakti geldiğinde görceğiz...ama şimdi bu laftan sonra ne yapacağım diye gizliden sorarsın..kih..kih..kih..

• unutmak en iyisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...