Maçta heyecanlanmamak için ne yaparsınız?

5 yıldır oynuyorum antrenmanda iyi maçta kotu oynuyorum ve bu çok kotu bişey bildiklerinizi onerirmisiniz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bende uzun zamandir oynuyorum ve maca cikmadan once kendime soyle diyorum. Takimin sana ihtiyaci var ona göre oyna diyorum kendime ve rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr diyorum cikiyorum sende oyle yap ve ozaman rahat oynarsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sakinleştirici kullan

0|0
    0|0
    • Zararlıdır ya maçta zaten sakinim ama uyuyo gibiyim

• valla bende tanrı kompleksi var herkesi kendimden ezik gördüğüm için hiç böyle millet karşısında heyecanlanmadım daha :D

0|0
    0|0
  • bu durum maç yaptıkca gider heyecanlanma rahat ol sen bildiklerine odaklan sadece.

0|0
    0|0
  • Hiç yaşamadım böyle bir duygu bir fikrim yok.
    Aklındaki düşüncelerden kurtul mesela

0|0
    0|0
  • 5 yıldır oynayan biri heycan yapması enterasan D: ben 10 yıl oynadım futbol maç başladam önce heycan cok olurdu bu gayet normal düdük çaldı mı geçmiş olsun kendmi kaybederdm piskopatlaşırdım heycan kalmazdı D: olması gerekende bu :D

0|0
    0|0
    • Maç içinde alabileceğim topları alamıyorum heyecanda ay napacam ben şu bu değil uykudan yeni kalkmış gibi oluyorum bu çok kotu bişey :((

• Çözümü yok mu diyorsun yani :/

• kendn bilceksn dua falan et D:

• Seyirci yokmuş gibi düşün

0|0
    0|0
  • seni kimse izlemiyomuş gibi oyna..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben oynamadım hiç ama bazen maç izlerken heyecanlanıyorum su içiyorum heyecanım gitsin diye işe yarıyor

0|0
    0|0
  • sakinleştirici al

0|0
    0|1
Yükleniyor...