Prozac kullananlar tecrübelerini yazabilirler mi?

Soru gayet açık prozac 20 mg kullanan güzel insanlar dostlar yurttaşlar görüşlerinizi alayım e böyle basit soruyada bir zahmet gizli kalmayın

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• iyi günler öncelikle geçmiş olsun ben okb hastasıyım ve 7 senedir prozac kullanıyorum önce likitle başladım sonra 20 mg ma geçtim sonra 40 oldu şu an yine 20mg kullanıyorum fena bir ilaç değil ilk haftalar vücut adapte olmaya çalışır o yüzden işe yaramadığını düşünürsün daha bile kötü yapabilir ama bırakmadan kullan etkisini bir aydan itibaren görürsün çok tehlikelidir antidepresanlar mutlaka doktor kontrolünde ve doktorun verdiği dozda söylediği saatlerde alınmalıdır doktor tavsiyesiyle alınmalıdır etkisini dediğim gibi geç gösterir ama iyi gelir sakın kafana göre alma saatini aksatma bana şu an pek etki etmiyor gibi vücut alıştığından olabilir ama iyi bir ilaçtır toparlanmama yardımcı oldu tabi iş sen de vitiyor asıl hayatını sosyalleştir sakın yalnız kalma çünkü düşün düşün... işin biliyorsun kendini dinleme o kötü bişeydir haydi geçmiş olsun iyi günler dilerim =))))

0|0
    0|0
    • kafana göre alıp bırakmak çok yanlış doktor kullan diyorsa kullan kafana göre bırakma ne zamn bırak derse o zamn bırakırsın saatlerini doktorun dediği gibi al düzenli saatlerde alınması gereklidir alınacaksa lütfen doktor ne derse o burada kimsenin sözüne güvenme en tecrübeli benm bu konu da ben de doktora danış diyorum bak tekrar geçmiş olsun

• doktora sormadan kullanma evet benm hastalığım en beteri okb gerçekten kötü ama ben güçlü biriyim çok şükür ve doktorlar hayret ediyor ne yapim bunla yaşamaya alıştım çok kötü oluyorum bazen ama yapacak bişey yok hayat devam ediyor ayatımı dolduruyorum okulumda çok başarılı değilim ama işimde çok başarılıyım neyseki bişeyleri başarabiliyorum bu kendime güven sağlıyor keşke tamamen geçse ama sadece azaltılabilir buna da şükür daha kötü insanlarda var hiç evden çıkmayanlar falan bu arada ilaçları kafana göre alma lütfen =))

• Ya hello cat sen doktora olanı olduğu gibi anlatıyorsun daaaa doktor tam olarak anlamıyor durumu sana yemin ederim kaç kere oldu bu yani adama anlatıyorsun anlatıyorsun adam seni kafasının içindeki bu kalıba göre değerlendiriyor o zaman l*n MANYAKLAŞTIRMA BENİ deyip ağzından burnundan vücudundaki kirli kanı çıkartarak iyilik edecem ya da başka bir doktora gidecem o zaman gene aynı süreç baştan başlayacak gene anlat gene dene gene çözümsüz kal. E bunu yapacağıma ya kum torbamdan hıncımı çıkaracam ya da 1 prozac üstüne 2 haugaarden cila daha iyi bence bakalım şimdi deneyecem 6 7 civarı içmeye başlarım belki 8 sarkar bilmem. Bence çok büyük hastalıklar hariç mesela senin durumunun çok ileri aşamaları hariç ya da şizofren manik depresyon , major depresyon gibi durumlar hariç deneme yanılma usulu ya da tavsiye usulu anti depresan daha iyidir. Placebo etkisimi bilmem ama uzun zamandır böyle uzun uzun üst üste yazılar yazamıyordum prozac dikkatmi dağıtır yoğunlaştırırmı bilmem

Kızlar Ne Diyor 5

• bir halta yaramıyor bende intihar etmeye kalktim bir siseyi bir anda içtim bisey olmadi uyuyamiyodum iki gun uyudum sadece

0|0
    0|0
  • kullanmadım ben yan etkileri varmış diyorlar

0|0
    0|0
  • Ben kullandim 1 hafta bile sürmeden biraktim bir halt anlamadim gerek görmedim devam etmeye

0|0
    0|0
    • Ben dayanamadim o etkilere ilk gün bian once etkisi gecsin diye allaha dua ediodum

• Sagol sanada gecmis olsun asagiya yazcagim cvbi buraya yazmisim:D

• eczaneye danış bence gizli kalmayalım :)

0|0
    0|0
  • Cipralex 20 mg kullandım ben

0|0
    0|0
    • Şifa olsun. Etkisi?

• İnsandan insana değişen bir etkiye sahip anladığım kadarıyla.

• Sen şu an ne kullanıyorsun

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...