Kapat

Böyle bi' durumda ne yapardınız..

Sayın K.S üyeleri;

diyelim ki; aylarca, yıllarca beraber olduğunuz bi' sevgiliniz var ve bu sevgiliniz son zamanlarda sizden soğudu ve başkalarıyla konuşmaya başladı (sizin bundan haberiniz yok) sonra bi'gün siz dayanamayıp barışmak istediniz ve face'sinin şifresini istediniz ve o da ilkte "kem küm" etse de vermeyi kabul etti ve face'sine girdiğinizde mesajlarında karşı cins'leriyle samimi konuşmalarını görüyorsunuz ve doğal olarak "şok oluyorsunuz" tam barışmanın arifesinde bunu yaşadığınız için, barışma olayı askıya alınıyor.. böyle olan bi' ilişkinin sonu sizce ne olurdu? cevaplayan herkese saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum..

not = benimle alakası yok.. aklıma takıldı bu saatte :)

Güncellemeler:
düşünüyorum da face şifresi verilirken neden mesajları silmeden o şifre verildi.. acaba silmeyi unuttu mu yoksa çok mu dürüstçe bir davranış mı?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• haberiniz olmasa bile uzun süreli bir ayrılıksa,bunların yaşanacagını karşınızdaki kişye göre tabi az çok kestirirsiniz,zaten bunları tahmin etmiş olmalısınızki diyelim,daha barışmadan face sifresi falan istenmiş,yani şüphe duyulan bir durumda bu şekilde bir yaklaşım sergilenir ancak.

tahmin ettiğiniz bir durumu görmek istemek neden acaba diye düşünürüm ben,ben barışmak istiyorum ama güvenmiyorum,burda birşeyler görüp soğumalıyım tavrımı yoksa ya bu beni çok seviyordu ne olusa olsun sadık kalmış olması gerekir gibi duygusal bir istekmi bilemiyorum ama daha barışmadan gereksiz bir şey bence,aklınızda şüphe varken hiç bir ispat şüphenin yokolmasında yeterli rolü oynamaz

0|1
    0|0
    • dediğiniz seviyor, tekrar olmasını istiyor ama bi' hatasını arıyor + güvenmiyor..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Artık hayatında ben yokum konuşur konuşur banane ya derim. konuşmaya devam etmesi içinde barışmam çok düşünceli insanımdır.

0|1
    0|0
  • Soğurum barışmam.

0|1
    0|0
    • boyle bi' olaydan sonra tepkinin bu şekilde olmaması asıl anormal olurdu sanırım :)

• haha adamın hayal dünyası baya geniş :)

• bencede.. bi' bakıma boyle ilgi çekmk istiyo ve cevaplara baktığımda da, amacı her neyse artık sanırım işe yarıyor diyorum :)))

• Benzer bişeyler oldu. Barışıyosun ama eskisi gibi olmuyor .

1|0
    0|0
    • doğru diosun hiç bişey eskisi gibi olmuyor.. olsa bile en ufak kavga'da gündeme geliyor ve ilişki daha cok zarar görüyor..

• Silmeyı unutmustur.

0|0
    0|0
  • hüsrannnn

0|0
    0|0
    • aslında iki tarafta seviyor ama o kişinin neden face'de başkalarıyla samimi olduğu muamma..

• :)) kıskancım canım kardeşim napıyım -.-

• bu durumda herkes kıskanç olmalı sonuçta kimse sevdiğini biriyle paylaşmak istemez..

• yakaladım sevgini bırakmam artık benim ol :)

0|0
    0|0
  • sen çok tatlısın sana yapıldıysa yapan kız pişman olur

0|1
    1|0
    • teşekkür ederim.. ne bana yapıldı ne de ben yaptım dediğim gibi sadece merak ettim bu saatte :))

• tamam o zaman

Erkekler Ne Diyor 3

• SON

0|0
    0|0
  • Zedelenen bir temel üzerine sağlam bir yapı kurulamaz. Bahsi geçen şahıslar eninde sonunda ayrılır.

1|0
    0|0
  • hiç çıkmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...