Kızlar...aldatıldığınızı var sayalım...

deliler gibi sevdiğiniz adamı bir gün aldatırken gördünüz ne yaparsınız.. ama çok sevdiğinizi unutmayın !

• Ayrılırım.
    58% (7)100% (3)67% (10)Oy Ver
  • Döverim.
    17% (2)0% (0)13% (2)Oy Ver
  • Affederim.
    17% (2)0% (0)13% (2)Oy Ver
  • Hiç birşey yapmam.
    8% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok seviyorsam bide aldatıldıysam benm hayallermi umtlarmı katledp başka bi bedene dokunan adamı sanırım öldürebilirdim.Boğadabilirim o güçle.Neyse bu bir kenara ilk gördüğmde heralde çok kötü olurdm hani kaynar sular döküldü başımdan derler öyle birşey...Ya gidip orda gebertrm yada o şokla hiçbişey yapmadan belki bi tokatla defolup giderdim ..Ağlar zırlar insan ama onu sevyrum dye geri dönmemeli o hep aklına gelip çıldrcağna başkasylada mutlu olablirsin affetmek kolay unutmak zor dokunmasına ble izin veremezdm kaldıramazdm...oy çok uzun oldu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bende onu aldatırım

0|0
    0|0
  • ne kadar üzse de doğru olan ayrılmak nefsini tutamayıp benim yokluğumda beni hiçe sayan birisiyle beraber olmak kendime olan saygımı kaybetmemden başka bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • O senin sevgini haketmiyormuş ki.Böyle birini seviyorsan bence sende kendi karakterinin yanlışını iyi gör.

0|0
    0|0
  • başıma geldi.ayrıldım tabikide.sonra peşimden 8 ay koştu ama nafile.

0|0
    0|0
  • Ayrılırım.

O an herşey bitmiştir, üzülmeye de değmez, Boşa geçen zamana acırım sadece .

0|0
    0|0
  • Ayrılırım.Seviyorum diye her türlü pisliğine göz yumucak değilim.

0|0
    0|0
  • Deliler gibi sevdiğim için köpekler gibi pişman olurum..

0|0
    0|0
  • Cok üzülürüm ama sanırım asla barısmam yada bilmiyorum hic aldatılmadıımm :)

0|0
    0|0
  • şevkatli ellerimle seve seve gebertirim onu

0|0
    0|0
  • yapmayın böle şakalar.:(

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yapmam.Ayrılırım

0|0
    0|0
  • uzulurum cok zaten duygusal biriyim ayrilirim ceker giderim arkama bakmadan imtikan almayi falan da dusunmem.

0|0
    0|0
  • Üzülürüm ama üzüntüden kendimi harap etmeyeceğim bi gerçek . Hiç kimse vazgeçilmez değil . O benim yokluğumda benden vazgeçip başkasıyla olabiliyosa ben de ondan vazgeçebilirim .

0|0
    0|0
  • hiç abartmadan söylüyorum önce dövdürtürüm sonra şeyini kestiririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• affetsinler

0|0
    0|0
Yükleniyor...