Kalça sıkılaştırma ve bacak inceltme?

Arkadaşlar benim üst bedenim ince ama basenim var ve bacaklarım kalın. popo sıkılaştırmak dikleştirmek için ve bacak inceltmek için önerebilceğiniz işe yarayan önerileriniz var mı.. ?

Güncellemeler:
kalça için squat bacak için ne yapcam? birde komanda dansı diyorlarmış onu yap diyorlar işe yarar mı?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Squat ile sıkılaştır yürüyüş ile incelt

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 0|0
    0|0
  • dizlerini gögüse çek. asker yürüyüsü yap merdiven çık. oldugun yerde çömel kalk hareketleri yap. bedeva bilgi

1|0
    0|0
  • sıkılaştırmak için plates yapabilirsin, fitness'da olabilir ama plates kızlar için daha uygun bir spor

1|0
    0|0
  • squat yap tamam dır

1|0
    0|0
  • Squat yap.

0|0
    0|0
  • Sıkı şeyler giy altından :))

0|0
    0|0
  • basen candır yaaa D: çok fazlaysa tabi squat :D

0|0
    0|0
    • basenim aşırı fazla değil ama sıkılaştırmak istiyorum belim haddinden fazla ince olduğu için maalesef kalçalrm geniş duruyor, birde bacaklarım biraz kalın. s

• foto olsa daha iyi anlıocamda D:

• squat yapcam.. ama resme gerek yok

• O zaman Squat çalışmalısın

0|0
    0|0
  • Bacaklar etliyse karısma derim kalın bacak sevmeyen yoktur lakin kırış kırış veya yırtıldıysa deniz kumuyla iyice sıvazla üzerine tayt giy yürüyüş yap derimm

0|0
    0|0
    • Şükür kırışklık yırtlma yok sadce biraz kalın ama ben inceltmek istiyorum sevmiyorum kalın

• balıketli kız çok kardeşim bulursun korkma kalmazsn evde.

• Balık etli demedim kalın bacak dedim. Hani nerde kızım hepsi hayvan gibi maşallah ye babam ye yapıyolar oysa ince belli dik kalçalı kalın bacak bir hatun bulsam anında alacam nufusuma.

Kızlar Ne Diyor 3

• squat yapmalısın

1|0
    0|0
  • plates yap

1|0
    0|0
  • Ebru salli skinny Jeans cd al :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...