Deliler gibi sevdiğiniz 8 ay peşinden koştuğunuz aşkınız size geri dönüyor. Ama sorun var.

bakiin :( uzun ama okuyun yardıma ihtiyacım var :( :(

sizin deliler gibi sevdiğiniz 8 ay peşinden koştuğunuz aşkınız size geri dönüyor. ama sorun var. sizin çıktığınız var aşkınızın arkadaşı :( ama siz o çocukla aşkınıza inat çıktınız.neyse aşkınız bunu bilmeden geri döndü.öğrenince de yine gitti. ama sonra döndü ve yapmadığınız birşey için sizi suçladı üstüne küfür etti. siz napardınız benim yerim de olsaydınız? o olaydan sonra 3 ay uzaklaştınız yaşadığınız yerden ama gün geldi döndünüz ve onu seviyorsunuz... ve yarın göruçeksiniz naparsınız? yardım edin lütfen :(

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kuşkuyla yaşanmaz ki bence haklı.O yokken çıktığınız diğer erkekle aranızda geçenler onun kafasından çıkmayacaktır.Diğer kişi ile aranızda bir şey geçmemiş dahi olsa hep o bir şey geçmiş gibi inanacaktır.Ve hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır.Ona inat onun arkadaşı ile çıkmanız daha da kötü.Hatta sizle çıkan onun arkadaşı daha da adi.Ben olsam sizden vazgeçerdim.Ne kadar iyi de olsan dünya güzeli de olsan vazgeçerdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kalbim çarpar görünce bunlada kalır :/

1|1
    0|0
  • Bunları ona anlat yeter :)

1|0
    0|0
  • en fazla bir daha küfreder .. bir süre sonra küfretmeyi bile bırakır, umursamaz seni ..

0|0
    0|0
  • öyle kısa sürecek birşeyse hiç uğraşma ama seviyorsan bu seferde sen koş o 8 ay koşmuş

0|0
    0|0
  • Yaş kaç?

0|0
    0|0
  • bulaşmam..

0|0
    0|0
  • yardım etmeyi isterdim ama napalm bişey diyemedim :(

0|0
    0|0
  • ona askımıı ılan ederdım

0|0
    0|0
    • sana küfür etti ama .s ve sende onun arkadaşıyla çıktın ona inat :( benim durumum o ..

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...