Çıkmazdayım, fikirlerinizi sunar mısınız?

İyi geceler herkese,

1 yıla yakın bir süredir evli bir erkekle ilişki yaşıyorum. Kendisi İngiltere'de yaşıyor. Bir arkadaşımın aracılığıyla tanıştık ve mesajlaşmaya başladık. Bana önceki hayatını anlattı, kaliteli ve dürüst bir insan gibi göründü gözüme. Eşiyle yaşadığı her sorunu anlattı ve biz 1 hafta sonra çıkmaya başladık. İngiltere'ye gittim o buraya geldi. Sonra kafamda sorular başladı, benden emin olduğu zaman boşanacağını, ve eşiyle gerçekten bağlarının kopuk olduğunu gösterdi bana. Gece beraber uyuyorlar bazı zamanlarını beraber paylaşıyorlar evli oldukları için. Benden önce arsa alım planı vardı, onun hallolması gerekiyormuş bu yüzdende en az 2 yıl gerekli ingiltere kanunlarında. Eşinin de onu aldatabilceğini söyledim bunu kendime yakıştıramam dedi ama beni çok seviyor bundan adım gibi eminim.

Şimdi ben ne yapmalıyım, eşiyle aynı evde olduğu düşüncesi beni delirtiyor, kavga ediyorum bunu yüzüne vuruyorum hep, ben ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• evli biriyle birlikte olmanın etiğini falan geçeyim, bunun sonunda patlarsın sen büyük ihtimalle. karısıyla herşey bittiyse senden emin olmayı beklemeden ayrılır zaten, bu ne demek senle tutturamazsa ömür boyu karısıyla devam mı edecek?

aşkta her zaman küçük heyecanlardan yanayım ama sen bu işin sonunda ya dıral dedenin düdüğü gibi ortada kalacaksın ya da yuva yıkan kadın pozisyonunda olacaksın ve bu adamı elde etsen bile asla asla asla güvenemeyeceksin seninle karısına yaptığını başkasıyla sana yapabilir diye. hala devam etmek istiyorsan kendi seçimin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Siz o erkeğin yerinde olsaydınız ne yapardınız? Siz o erkeğin eşinin yerinde olsaydınız böyle bir kadına karşı tepkiniz ne olurdu? Bunların cevaplarını kendi kafanızda verip bu ilişkiyi bitirmeniz en mantıklı iş olacaktır bence. Yuva kurmak çok zordur ama yuva yıkmak çok kolaydır.

Yuva yıkan pozisyonda olmayın lütfen, yuva kuran pozisyonda olun.

0|0
    0|0
  • seninle aynı evde olacak değil ya adam. kavga etmekte haksızsın. herif en baştan söylemiş, senin de bu durumu kabul etmen lazım. bazıları metres olduğunu da iddia edebilir ama müddei iddiası ispatla mükelleftir.

0|0
    0|0
  • Hiç tecrübem yok ama aşkının peşinden gitmeni öneririm.

Yani bir üniversite öğrencisi bu tür deneyimleri yaşamadığı için yorumun da pek faydası olmayabilir :)

0|0
    0|0
  • bence evli insanlardan uzak ol

0|0
    0|0
  • karısıyla devam edecektir,seni de oyalayacaktır sürekli.kendini kullandırtma.

0|0
    0|0
  • hayır sunmam

0|0
    0|0
  • yüzüne vurma bunu bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Standart evli erkek yalanları bunlar ama seni sevmediği anlamına gelmez , pek bir şey beklememelisin ...Sadece seni oyalar hepsi bu .

0|2
    0|0
  • En başta sen hatalısın evli bir erkekle olmaması gerekirdi. Yani bayan bayana yapıyor ne yapıyorsa çok yazık

0|1
    0|0
  • neler yasamssn panpa ):

0|1
    0|0
  • senin gibilerden nefret ediyorum migdemi bulandiriyorsun

0|1
    0|0
  • bir gün o kadını bırakıp seninle evlenirse o zaman da seninleyken başkasıyla olacak. emin olabilirsin bundan..

1|3
    0|0
    • Doğru ve haklı yorumlarda gizli olmayınız.

.

• Teşekkür ederim kibarlığından dolayı ,senin gibi erkekler olduğunu bilmek güzel . İyi geceler:)

• İyi geceler:)

Yükleniyor...