Bayanlar yüz ve vücut bakımı için ne yaparsınız ne kullanırsınız ?

bayan arkadaşlara bu sorum.Kendinize gün yada saatler ayırıyomusunuz bakım için.Ne yaparsınız ? Yüz , ayak , vücut bakımları için ne kullanıyorsunuz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• kozmetik ürünlerinden uzak durmaya çalışıyorum genelde. kuru bir cildim olduğu için nemlendirmek tek derdim:S bal ve limon vazgeçilmezim, hem yumuşak hem parlak hem temiz ,3'ü bir arada:) bunların yanında badem yağınıda tercih ediyorum. özellikle makyaj temizleme uzmanım o benim :) kirpikler için de besleyici özelliğinden dolayı akşamları yağlanmadn yatmam:D

1|0
    0|0
    • bal limon karışımmı ? Nasıl uygulyyosun? Benım cıldım yaglı

• karıştır onları, limon iki üç damla yetiyor. yüzüne maske gibi uyguluyorsun, çok fazla beklemeye gerek yok çünkü sürerken zaten yedire yedire sürmen gerekiyor, akmaya başlayabilir dikkt et. yağlıda olsa sorun yaratmaz gibi geliyor bana.

• sağol canım

Erkekler Ne Diyor 2

• sivilceler daha tatlı bence

0|0
    0|0
  • hamama gidiom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• her yerimi düzenli nemlendiririm ve sağlıklı beslenirim

2|0
    0|0
  • vücut kremi kullanırım.yüzümede nemlendirici kullanırım.eksta bişeye gerek duymuyorum

0|0
    0|0
  • hergün duş alıyorum sabah akşam.

her duştan sonra bütün vücuduma nemlendirici sürerim.

haftada 1 gün bütün vücuduma ve yüzüme peeling yaparım,saçıma maske yaparım.

düzenli manikür pedikür yaptırırm.

0|0
    0|0
  • link ayaklar icin bu cok iyi. asagıda yazdıgın için söyleyeyim dedim.

0|0
    0|0
    • çok sağol.ben bebek yağı ile masaj ve yumuşatma yapıyodum sadece bakım okiyim

• bak bak. bunu baska bir yerine kullandıgın zaman yakıyor, etkili baya. yüzüm için de temizleyici olarak; garnier 3'ü birarada kullanıyorum, pesine rosense'in gülsuyunu kullanıyorum. %100 dogal. tavsiye ederim. ellerim için de gene rosense'in el kremini kullanıyorum. kokusu cok güzel.

• sagol canım garnıerı bende yuzume kullanıyom

• özel birşey yapmıyorum zaten kadife gibi cildim var kıhkıhkıh :D

0|0
    0|0
    • açık ayakkabıda topuk özellikle çok yıpranıyo.aslında ayda bir bitkisel ürünlerle yada kendimiz hazırlayıp bişeyler yapmak lazım.

• ya aslında ihtiyacım yok da yüzüme maske yapıyorum aklıma estikçe

Yükleniyor...