Çok seviyordum ve beni istemediğini anladım ne yapacağım?

Şu anda o kadar sınırlıyım ki! bir süre ilişki yaşadığım kızla ciddi bir beraberlik olmayacak şekilde ilişkimize başladık. Gizli yürüttüğümüz bu ilişkide çok keyif aldık. ama zman zman beni ekiyor anlaşamda saf ayağına yatıyor ve katlanıyordum ayrılmak istemiyor halimden memnundum . ama bu bir ara çok yoğunlaştı artık ekildiğimi farketmiycek mümkün olmayacak şekilde çok yaptı benimde tepem attı ne olursa olsun dedim aramadım sormadım oda aynı şekilde ve 2 aydır sabrettim ama o da beni aramadı. O aramadan asla tekrar beraber olmayacaktım hiç istemiyormuş başka kızlarla ilgileniyormuş gibi yaptım. bir hafta önce bana face den selam verdi yazmadım 2. gün tekrar bende sıcak olmayacak şekilde konuştum kısa bir muhabbetti sonra bir gün sayfasında "Parfümler isimleriyle değil, kullanıldığı kişilerle hatırlanır" şeklinde yazı yazdı üzerime alındım çünkü zmanında bana gelirken sık dediği bir parfüm vermişti. çok seksi bulduğunu söylüyordu . ben yine yüz vermedim emin olmadan adım atmak istemiyordum ve bugün foto yayınladı parfüm ama bana verdiği parfüm değil. resmen g.t oldum rezil durumdayım. Demek başka erkekle beraber :( lanet olsun hemen bir kadınla beraber olmak onunda bunu görmesini istiyorum. ona karşı bir hamle yapmalıyım ama ne?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• boşver boşver arkadaş başka bulursun

0|2
    0|0
    • ah be kardeşim işte başka birini bulmak o kadar zor değil de. o cok farklıydı. bu zor olucak ama en azından aynısını ona yaşatmalıyım.

• Eyvallah dostum teşekkur ederim. Bu saatte dertleştiğin için.

• rica ederim yardımım olduysa ne mutlu

Kızlar Ne Diyor 5

• biriyle yakinlasmis gibi olur, bir iki fotograf paylasirsin. uluorta yatiyorum ben bunla yaa gibi bir poz degil de samimi ama soru isareti yaratan bir fotograf koy. kim oldugunu da aciklama filan.. boylesi daha mantikli.

0|1
    0|0
    • oyle fotograflarım var ama bana bilmediği birisi lazım tanımadığı olursadaha guzel olur. yada gerçekten birini bulcam şak diye gozune sokucam. Yada kız arkadaşlarımdan birinden bu oyunu rica edicem.

• secenekler guzel. gozune sokma. ucundan gostersen de o anlar zaten. bakiyordur profiline. :)

• işin kotusu ciddi bir beraberlik değildi tamamen heycanı coktu gizli yurutuyorduk herşeyi ve o cok guzel biriydi goren herkesin agzı acık kaldığı. su an sinirliyim kafam da gidip geliyor. ama tekrar aynı beraberliği yaşamak isterdim. olmazsada acı cekmeli :)

• gerçekten ilişkilerin suyu çıkmış, ama sen kendini onunla kıyaslama onun seviyesi belli olmuş zaten. seni istemiyorsa böyle şeyler yapmasının anlamı yok insan gibi konuşurdunuz bence hiç umrunda değilmiş gibi davran hatta onu hayatından çıkar

0|0
    0|0
    • Bu arada sana mesaj atcaktım yanlışlıkla ekleme gonderdim. ben onunla tekrar beraber olmak istiyorum dediğim gibi ciddi beraberlik değildi. Buna rağmen boyle yaptı. o kadar sinirliyim ki onu ben kullanıp atmak isterdim.

• yıkılma ya bence hiç gerek yok çok sevmiyormuşsun ki iki gün sonra unutursun boşver

• ciddi olmayan bir beraberlikte neler var ise onlar vardı . tam aradığım ilişkiydi. O da boyle olmasını istiyordu. o cok guzel ve bakan herkesin agzı acık kalıyor. tartışmasız guzel. buda beni engelliyor ya hayırlısı cok arayacağım.

• soruyu bile bu kadar detaylı sorduğuna göre çok sıkıcı birisin. kız senden sıkılmıştır kesin. hiç uğraşma senden sıkılan biriyle. zaman harcama. kendine başkasını bul.

0|0
    0|0
    • soruya bakarak sıkıcı biri oldugumu dusunmen bana pek doğru gelmedi. Çevrem kızlarla dolu ama ben onu istiyorum. ama madem oyle dusundun eyvallah.

• hayırlısı

0|0
    0|0
  • Bosver

0|0
    0|0
    • O kadar geniş olamıyorum. onu cok istiyorum. ozel şeyler yaşadık. uzun sure aramayınca geri doner diye dusundum ama bugun bunları gorunce cok b.ktan bir hale geldim anlıyor musun? Aynısını bende ona yapacağım.

Erkekler Ne Diyor 5

• Daha doğrusu ne yapmamalısın? Mesela üzülmemelisin, oluruna bırakmalısın. Değmez, salla gitsin. Senden değerli değil hiç kimse bunu unutma

0|1
    0|0
  • sana ben şöyle söyleyeyim benim büyük amcam bana şöyle bir şey söyledi

bak yeğenim evleneceğin kişiyi iyi seç sen onu sevme o seni sevsin sen onu severek evlenirsen eğer sen onu her zaman mutlu etmek için uğraşacaksın ama o seni severek evlenir isen o seni mutlu edeyim diye uğraşır çabalar sana senden daha fazla değer verir bunu unutma dedi

sözüm budur sen ne çıkarırsan bu sözden öyle davran

0|0
    0|0
    • soz cok guzel! teşekkur ederim. ama biz evlenme dusuncesiyle ilişki yaşamadık zaten gizli bir beraberlikti. bende bu donemde sevdiğim istediğim biri ile birlikte olmak istedim.

• anlıyorum canın yanmışta en önemlisi ve doğrusu hatta en fazla g.t edecek yaklaşım bence hiçbir durumda takmamak olacaktır onu.Uzun vadede bu durum onun içine oturur..

0|0
    0|0
  • bir işe başlamadn önce o anki ruh haline bir bak ve sonunuda düşün

0|0
    0|0
  • o zaman sen de başkasını bulmayı denesen

0|0
    0|0
    • Biliyorum ki oda benim için onu beklediğimi dusunuyordur. bende aynısını ona yaşatmalıyım. Ama bana sağ gosterip sol vurdu bunu haketti

Yükleniyor...