Herşey çıkmaza girdi....

kız arkdaşımdan ayrılalı 1 ay oldu benimle ayrıldığında benden kaçıyordu.. bayram günü telefoncuda gördüm ben dışarıdan gidene kadar 1 1,5 saat dışarı çıkmadı. benim gitmemi bekledi sabhları ise giderken önünü kesiyorum anlatıyorum cevap vermiyor ne kal ne de git diyor ne yapmalıyım

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• pes etme vaktin çoktan gelmiş ollmuyosa zorlamanın bi mantığı yok

0|0
    0|0
    • Son kez konuşmak istiyorum o da herseyi konuşup halledeceğimi. Biliyor fakat o güveni bir kere kaybettim tekrar kazanmak zor nasil kazanabilirm

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç uğraşma bence, konuşmuyorsa seni istemiyordur. bunu kabullen ve kızı sakın rahatsız etme. ona da yazık. sana da yazık. kendine başka birini bul hemen.

0|0
    0|0
    • Son kez konuşmak istiyorum o da herseyi konuşup halledeceğimi. Biliyor fakat o güveni bir kere kaybettim tekrar kazanmak zor nasil kazanabilirm

• güveni bir kere kaybettiysen istersen dağları yık tekrar kazanamazsın. malesef bu dünyadaki öldürmeyen acıların en büyüğü. bu acıyla yaşamaya alışmalısın. hatta en iyisi bu acıdan ders çıkarıp olgunlaşmak.

• cevap vermiyorsa kötüdür durum.kızların her şeye verecek cevabı vardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...