Ayak bilegimi zorlamadan nasıl spor yapabilirim?

Dün ayak bilegimi burktum ama spora ara vermek istemiyorum. Ayak bilegimi çok zorlamadan nasıl spor yapabilirim?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• şimdilik sırt üstü yatarak bacaklarını dizlerinden kırmak şartıyla 8*4 olmak üzere yukarıya doğru kaldır ellerini üst bacağa koyarak kaslarını elle... bacaklarını yukarı kaldırırken nefes ver indirirken nefes al... ayrıca şu siteye bakmanı öneririm.
    boyuna ve kilona göre sana en uygun olan fitness programını ve bu programı nasıl yapacağını öğrenmek için : http://fitnessprogramhesaplama.blogspot.com.tr/
    http://www.idealkilox.com/#!squat/c9fy

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Koruyucu bandaj ile

0|0
    0|0
  • Nasıl zorladın ki. ?

0|0
    0|0
  • Krem falan sürmenin yanı sıra , ayağını bir güzel sararsan daha rahat olursun. Genelde ayak hareketlerinden uzak durup yapsan bile sakatlığın olan ayağını sabit hareket ettirirsen çok sorun çıkmaz

0|0
    0|0
  • oturduğun yerde eyilip iki elinle ayak bileğini ovalayarak bence spor yapa bilirsin gerçekten yağ yakıyor hissediyor insan :)

0|0
    0|0
  • sporcu tespit bandıyla sıkıca sararak spor yapabilirsin eklemleri sabit tutar bu band yapışkan bir şey

0|0
    0|0
  • Şınav mekik ya da ayak haraketleri hariç fitness haraketlerini yaparsın zorlamadan ayağını ama kosucanı pek sanmıorum kosarsan bile zorlama iyi olmaz

0|0
    0|0
  • Gecmiş olsun. Yüzerek..

0|0
    0|0
  • Amuda kalkarak kos

0|0
    0|0
  • Odem varsa kesinlikle spor yapmamalisin tendonda istenmeyen hasara sebep olabilir. odem gecene kadar ayagini dinlendir 8 li bandaja sar ve. Jel ile ovala

0|0
    0|0
  • Spor derken salona mi gidiyorsun veya ilgilendiğin spor mu var?

0|0
    0|0
    • Voleybol, badminton ve tenis oynuyorum. Evde plates yapıyorum. Nadiren salona gidip fitness falan yapıyorum.

• Öncelikle bu kadar sporu bir arada yürüttüğün için takdir ediyorum. Tavsiyem bisiklet sürmen zorlamadan. En azından vücut hamlaşmaz ve kalp ritmini oldukça arttırır bu işine yarar. Bisiklet olayını abartma çünkü koşudakine göre farklı kas gruplarını çalıştırır.

• sadece sahilde yürüyüş yap

0|0
    0|0
  • bileğini kullanmadan spor yapabilrisin

0|0
    0|0
  • Bandaj yaparak ve ayak bilegini zorlamayarak yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Pedal cevir

0|0
    0|0
  • sende yatarak spor yap olmaz mı

0|0
    0|0
  • öpimde geçsin:)

0|0
    0|0
  • Ya ben niye bayanların ayaklarina karsi ilgi duyuyorum:( ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bileğin kendisine gelesiye kadar zorlanma. Yatarak ve uzanarak hareketler yap.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun ara ver

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :D ara verirsem üşenip tekrar baslayamam diye korkuyorum biraz

• ara ver daha sonra yine yaparsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...