Erkekler hayatlarındaki kadına sadık kalabilirler mi?

Hey erkekler buraya bakın 2 dakikanızı almayacak bu sorum !

Erkekler hayatlarındaki kadına sadık kalabilirler mi veya sadık kalmanız içn hayatınızdaki kadın tipi nasıl olmalı cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ;)

0|0
5|38

En İyi Erkek Görüşü

• sadakat karşılıklıdır... ben sadığım ama sen değilsin, ne işe yaradı bu...

ayrıca ihanet erkeklere mahsus bir davranış değildir... sen kadınların masum olduklarını mı sanıyorsun...

erkeğin/kadının sadık kalması için, kadının/erkeğin bir şeyler yapmasına ya da artı özellikler taşımasına gerek yoktur...

o olmalı, şu olmamalı diyemeyiz...

ağzınla kuş da tutsan, karşı tarafın insaniyetine kalmış...

en güzel sen olamazsın, senden güzeli de var...

en akıllı sen olamazsın, senden akıllısı da var...

en seksi sen olamazsın, senden seksisi de var...

en çok seven sen olamazsın, senden daha çok seveni de var...

Sonuç; birlikte olduğun kişinin karakteri önemli...

Bir de eşini mutlu etmeyen, eş olmaktan uzak tipler vardır...

onlar için artı bir parantez açmak gerekirse; onlar zaten normun dışındadır...

bence konunun da dışındalar... ayrıca konuşulabilir...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• kimisi kalır kimisi kalamaz

3|1
    0|0
  • erkekler hayat kadınına sadık kalabilir mi diye okudum .. sanırım uyumalıyım artık ..

3|1
    0|0
  • Cevap şu kitapta.

Penney - Erkekleri büyüleyen kadınlar

Bu kitapta erkeklerin ne tür kadınları tercih ettiklerini ve eğilimlerini görebilirsin.

Çünkü sorduğun soru buraya yazılacak kadar kısa yanıtlar içerimiyor. Dolayısıyla 2 dakikadan çok daha fazlasını alır bu soru.

Ama güzel soruydu.

1|0
    0|0
  • Erkek gerçekten seviyorsa sadık kalır, seven erkeğin gözü gerçekten bir başka kadını görmez ancak erkeğin sevgisini muhafaza etmek de kadının elindedir. Gereksiz tartışmalardan kaçınan, gereksiz kıskançlık yapmayan, anlayışlı, açık sözlü, yakın sevecen ama laubali olmayan bir kadına bir ömür sadık kalabilirim der ve altına imzamı atarım...

2|0
    0|0
  • bu bozulmuş dünyada aldatmayan erkek bulunmayan hint kumaşı gibidir. Öyle birisini bulursan hemen evlen.

1|1
    0|0
  • sadık kalmam için onunda bana sadık olduğunu görmeliyim

1|2
    0|0
  • harbi olsun

dobra dobra

aliyim bir ömür başımın üstünde gezdireyim ...

Ne bu yalanlardan çektiğimiz Yahu o.O

1|0
    0|0
  • Ben kendi hayat hikayemi anlatim sana ben 19 yaşındayı 12 yıl önce bir kızı sevdim yani o zamanlar ana sınıfına gidiyorduk 1 yıl boyunca yanımdan ayrılmadı iyi günümde kötü günümde 1 gün taşındılar gittiler 12 yıl onu aradım bulamadım halende arıyorum o kız benim hayatımdı canımdı zaten ondan sonra ne sevdim nede unuta bildim halen bulurum umutuyla yaşıyorum...

1|0
    0|0
  • sadık kalacağım kadın bu sadakati hak etmeli hak edenne sadık kalınır zaten canım

1|2
    0|0
  • hayatımda çıktıgım hıc bır kadını aldatmadım ama gtu bası oynayan oldu bana karsı aldatanda sadık olmak yaramıyo oıc takılcan kadınlara karsı sımdıkıler bunu hakedıo

1|1
    0|0
  • Sıcak, sevecen ,açık sözlü ,yalansız olsun..Temizliğine dikkat etsin...Güzellik çok gerekli değil..

1|1
    0|0
  • Baska erkekleri bilmemde ben kalirim zaten bekariken bile kadinlarla pek aram yok evlenince iki kadini idare edebilecek yetenek falanda yok acikcasi

1|1
    0|0
  • doğal olsun tripkolik olmasın doğal güzel olabilir ve çok özgürlüğüne düşkün olmasın böyle biri yok sanırım velev ki var havada kapılırsın zaten :)

1|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir. kadın tipi de öyle...

1|1
    0|0
  • Hanımefendi sadık kalırsa kalırım yani.

1|0
    0|0
  • Aşık olmak ve sevmek sadık olmak için yeterlidir, karşılıklı olacak bunlar tabii.

1|1
    0|0
  • sevgim devam ettiği sürece sadık kalabilirim..

1|0
    0|0
  • tipi önemli değil.erkeğin kişiliğiyle alakalı bi durum.Dünya güzeliyle evli olsun istiyorsa.durum değişmez.

her erkek aldatmaz.

0|0
    0|0
  • ismim sadık

1|0
    0|0
  • Soruyu degiştiriyorum:Erkekler hayatındaki kadınlara sadık kalabilrlermi ?

1|0
    0|0
  • kalırım.. sadakatinden şüphem olmamalı..ve abuk subuk triplere girmemeli.

1|0
    0|0
  • seven erkek kalır asıl sadık olan kızı bulmak zor:D

0|0
    0|0
    • Swen kzda kalr ;)

• ama bu devirde seven erkekte pek yok:)

• 6ay geçmiş aradan o zamanlar ben onu olduğu gibi gerçekten sevmiştim o galiba nefret ediyordu benden. artık öncelikli olarak tercihim sakin hanımefendi anlayışlı karakterli bol zekalı kızlar böyle birinin yanında nasıl başka kızlara bakılır ki kıyamam :) diğerleri erkek arkadaşım gibi geliyor ekstradan tip olarakta normal güzellikte orta boyutta göğüsleri ince belli uzun saçlı küçük tatlı elleri olan bir kızsa hemen evlenirim:D

• eğer gerçekten hayatlarındaysa evet

0|0
    0|0
  • Kadının ahım şahım birşey olmasına gerek yok. Adam olan, heryerde sadıktır.

0|1
    0|0
  • adam olan erkek sadık kalır tabııkı ama sadıklık ta kadına baglı!

0|1
    0|0
  • Sadik kalirim..bi kere bana bagli ve sadik olacak hayatimdaki agirligini koyacak basit bi insan olmcak yoklugunu hissettiren biri olursa tam sadik kalinabilir

0|0
    0|0
  • Kadın, erkeğin ondan çekinebileceği bir otoriteyi sağlamışsa, erkek sadık kalır diye düşünüyorum. Genelde bu da çok çok zeki bir kadının işi olur ancak.

0|0
    0|1
  • Sizin ıcın hereşey tıp mı burdan kendıne göre bı şablon oluşturup o tıpımı alacaksın :DD

0|0
    0|0
  • Henüz kimseye sadık kalmadım

0|0
    1|0
  • tipi ayrı bi mevzu, tabiki erkeklerde sadık kalır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

• soru çok yanlış .

soru: Erkekler hayatlarindaki kadina sadik kalabilirler m

cevap: öyle hayvanlar var ki insanlardan daha sadık eşlerine. tabikide erkekler sadık kalabilir. karakter meselesi. karakteri olmayandan sadık olmasını bekleyemezsin. insan olan tek biriyle birliktelik çok rahat kurar

soru: sadik kalmaniz icn hayatinizdaki kadin tipi nasil olmali

cevap: bu ne demek ya böyle bir şey olamaz.sadık kalmaları için biz mi değişmeliyiz.illa onların istediği bir varlık mı yaratılmalı. zerre kadar iradeleri yok mu bu insanların? Allah herkese irade vermiş. insanların duygularıyla oynamak aldatmakta kul hakkına girer. bence kadınlar değil erkekler değişmeli.değişmesi gerekenler kendilerini biliyolardır ve bu yorumada eksiyi basacaklardır zaten. hadi hayırlı geceler.

0|2
    1|0
  • erkek değilim ama yorum atmak istedim... bi erkek gerçekten seviyorsa aldatmaz... aldatıyorsa zaten sevmiyordu (aynı sey kadınlar için de geçerli)

0|1
    1|0
  • onu sevdiğini ve aşık olduğunu hissettirmen gerek.

tabi karşındaki de seni seviyorsa ve aşıksa.

1|1
    0|0
  • bu devırde mı :) bıraz zor :P

1|0
    0|1
  • insandan insana değişir

0|1
    0|0
Yükleniyor...