Kapat

Galatasaray şampiyonlar ligi...

gs Bu defans ve kırılgan ortasahasıyla elek olur bence,siz ne düşünüyorsunuz değerli arkadaşlar ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• galatasaray lig

0|0
    0|0
  • şampiyonlar ligi ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• fenerlisin galiba ayrıca da bugün takım kötü değildi sadece şanssızdı.defansın kötü olduğunu düşünmüyorum.taktiksel hatalar golleri getirdi.tabi yediğimiz son golde biraz hata vardı ama...

0|0
    1|0
  • Ben Gsyi geçen senede beğenmiyodum bu senede beğenmedim şampiyonlar liginde acımazlar valla güçlü rakipler gelecek.Ama hiç bişey belli olmaz futbolcular daha kilolu olan var ne zamandan beri topa ayağını sürmemiş topcu var Hamit gibi bi şöyle 3-5 maç geçsin rengini belli eder zaten takım.

0|0
    0|0
  • Bu maç bir gösterge değil daha Melo formunu bulmadı yani takım oturmadı 2 3 haftaya kendine geleceğini düşünüyorum.Şampiyonlar liginde 3. torbadan girersek gelecek takımalara göre ya 2. ya 3. oluruz.Ordan uefa ya geçmekte güzel bir sonuç olur diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Biz en kötü halimizle Şampiyonlar Ligine gitsek karşımızda Real Madrid, Barcelona gibi takımlar olsa bile bize saygı duyarlar. Ayrıca Şampiyonlar liginde Galatasaray'ın en farklı mağlubiyeti olarak 5-0'lık bir mağlubiyet hatırlıyorum. Diğer Türk takımları gibi 7-8 gol yemiyoruz.

0|0
    1|0
    • Daha ne olsunki ?

• Daha ne olsun ki derken?

Bu takım Cl'de gruplardan çıkar hatta gruplardan çıktıktan sonraki rakibini de eleyecek güçte. Senin dediğin tabirle elek değil elek yapma gücünde olduğumuzu düşünüyorum.

• Bişey olmaz gülüm. Bi maça bakarak analiz yapamazsın. Galatasaray iyi bir takım. Beşiktaş beraberlik aldığına sevinsin.

0|0
    1|0
  • Kırılgan ortasaha yok.melo ile hamit form tutarsa tamamdır ayrıca bu sistemle oynayacak diye bir seyde yok 30. Saniyede bos kaleye kacırırsan boyle biter mac

0|0
    0|1
  • grup sonuncusu olur (umarım olmaz puan önemli)

0|0
    0|0
Yükleniyor...