Bülent Yıldırım bu gece rahat uyuyabilir mi?

Soruyu neden sorduğumu herkes biliyor? Umut'un eliyle koluyla toparladığı top, Burak'ın müthiş performansı -kesinlikle aktör olmalıymış-

Güncellemeler:
olamaz böyle bir şey. selçuk yine biraz da olsa adammış ki sevinmedi ama. atmasa kariyeri biterdi belki de. yazık. çok yazık.

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• Sorulduğunda görmedim diyip kaçmak yerine "Benim futbolcum Beşiktaşlı futbolcuların emeğini çalmıştır bu gece futbol konuşmak istemiyorum" diyebilseydin FATİH TERİM ! Emek hırsızsın BURAK YILMAZ ! ALLAH bildiği gibi yapsın hepinizi. Beşiktaşınmızın rakibi asla GS ya da FB değildir tek rakibimiz ŞEREFSİZ TÜRK HAKEMLERİDİR !

AMA !

Bu maç benim için 3-2 bitmiştir. Beşiktaş yenmiştir. GS'nin 3. golü penaltı değildi hakem penaltı verdi. Diyecek bir şey yok! TEBRİKLER BEŞİKTAŞIM !

0|2
    0|2
    • geçen popülizm adına pkk saldırıları yüzünden konuşmamıştı ya bugün terörü kendileri yaptı. bu bir futbol terörüdür.

• aynen öyle !

Kızlar Ne Diyor 4

• 6snin 2000 ruhu geri geldi. Bulent Yildirim da Cuneyt Cakiri aratmadi.

0|1
    0|0
  • horul horul hem de

0|0
    0|0
  • Uyuyamaz. Uyusa bile bi yerlerden çıkar bunlar bence.

0|0
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim ama beşiktaşa çok hak veriyorum umut elle attı bildiğin boş yere penaltılar burak her dakika yerde falan aynısı fenerbahçe maçında da geçerliydi ama galatasaraylılar bunları sonsuza dek kabul etmiyolar ben galatasaraylı olsam takımımdan utanırdım çünkü haklı yere galibiyet yok hep haksız yere

0|0
    0|1
    • neyse ki haber yorumlarında falan utanan gs liler gördüm de insanlığımdan utanmadım.

• hiç mi utanma yok sende? madem şampiyonlukta, 1 puanının bile önemi var, sen niye o zaman 2 sene önce 4 maçta şike teşebbüs yapıp kendi takımının trabzon'un şampiyonluk hakkını çaldığı söyleyemiyosun ? o şampiyonluk sanki sizin hakkınız mıydı ? bi emek hırsızlarıda sizsiniz, adamlar 27 senedir hasretti? takımının şampiyonluk kaybedişinide bahane etme, 90 dakikada gs'ye tek gol bile atamayıp burda 3,5 dakikanın hesabını yapma, o maç 90 değil 180 dakika olsa o gün bizi yenemezdiniz bu kadar basit.

• evet önemi var oyüzden o hakem o penaltı olmayan pozisyona penaltı demeyecekt,kim kimin hakkını çalmış be bi bakın şike var dediğiniz maçlara ts bizimle şampiyonluk yarşındabu sene ne oldu okadar olaya ragmen şampiyonluga oynadık ts nerde bırakın şike ayaklarını üstüne örtüyü örtüller bile aziz yıldırım şike oldugu kanıtlanmadan içerdeydi,şike oldugu anlaşıldı dışarda öylem güldürme beni. ha siz yerden kalksaydınız 180 dk olmasına gerek kalmazdı tek kale maç yaptık ne hala ne saçmalıyorsun

Erkekler Ne Diyor 16

• Türkiye'de Beşiktaş'ın rakibi ne Galatasaraydır, ne de Fenerbahçe. Beşiktaş'ın tek rakibi Türk hakemleridir.

0|1
    0|0
  • Öncelikle penaltıyı Bülen Yıldırım vermedi yan hakem verdi bunu tespit edelim.Maçın vermiş olduğu rehavet ile hakemin üstüne yüklenmeyelim.ilk defa hata bir hakem hata yapıyor değil.Beşiktaş 5 tane gol attıda hakemmi engelledi?O kadar iyi oynuyordunuz ataydınız 2 tane fazla gol böyle bir sonuçla başbaşa kalmasaydınız.2. yarıyı yerlerde geçiren oyun oynamayan ve bu hareketiyle oyunu soğutmaya çalışan beşiktaşlı futbolcu arkadaşlar için o penaltı ilahi adaletti diyorum.Çünkü ilk yarıdaki ezici üstünlüğü ile Galatasaray oyunu kopartıp gidecekti...

0|0
    0|2
    • aslında bu cevabı en iyi cevap seçmek lazım ama verdik artık, bi dahakine inşallah. burak la hemşehri falan değilsiniz değil mi?

• Yok ben sağlam bir futbolseverim.Sorada iyi bir Galatasaraylı'yım ama malesef gerçekler acı olduğu için böyle bir cevap vererek geçiştirmenizi anlıyorum...

• haticeye değil neticeye atsaydanız ne demek anlamadım ben açıkçası hayal dünyasından çık o haksız penaltı verilmeseydi o maç 3-2 Bitecekti! sizde haklı yere gollerinizi atsaydınız o yapılsaydı bu yapılsaydı demekle olmaz

• eğer galatasaray yerine fener olsaydı bugün sahada maç sonu herkes "aziz hakemi satın aldı, şikeci fener" derdi eminim..

1|1
    0|0
  • uyur neden uyuyamasınki alışmıştır onlar

▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

█▓▒░ beşiktaş ░▒▓█

▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

0|1
    0|1
  • o yan hakemi varya...burakta herzamanki performansını yaptı 3 kere yere attı birinde penaltı aldı ancak bukadar olur...yok fark olur yok şöle olur diyenler vardı alın size fark...gs+yan hakem+burağın artisliği...

0|0
    0|0
  • çok güzel uyur merak etme

0|0
    0|0
  • uyur uyur

0|0
    0|0
  • çok rahat uyur umarım

0|0
    0|0
  • burak herzamankı gıbı yaptı yapacagını

0|0
    0|0
  • Uyur arkadaşım uyur onlar uyur ; ama uyandırırlar onu uykusundan!

0|0
    0|0
  • hakemler bozdu.

0|0
    0|0
  • İnşallah uyuyamaz şerefsiz

0|0
    0|0
  • uyur uyur uyusunda büyüsün.

0|0
    0|0
  • peki ya Burak rahat uyuyabilir mi bu gece

0|0
    0|0
    • o şimdi kendini maçın kahramanı olarak görüyordur. kişiliği ona müsade ediyor çünkü. umut la beraber müthiş forvet oldular gs için. sezon sonu kaç penaltı golü var iyi bakmak lazım. uyuyamasın inşallah

• öle penaltı olmaz

0|0
    0|0
  • uyumuştur gari

0|0
    0|0
Yükleniyor...