Alkolün etkisiyle yaptığınız en saçma şey nedir?

Sonradan pişman oldugunuz yada hatirlayip güldüğünüz

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• klozete çişimi yapıp sifon yerine yandaki musluktan avuç avuç suyla temizlemeye çalışmam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• hiç doru dürüst içmem de 40 yılda bir eğlenmeye gtmştk onda da dengemi kaybedip garsonun kucaına düşüodum garipti.

0|0
    0|0
  • Bak hala hatırlayınca cok gulerim annemlerle dogum gunumu kutlamaya gitmiştik orada 3 tane votka vişne söylemiştim annem ertesi gun bana anlattı o sıralar yazlıktaydık bitkilerimi izmirdeki evimde bırakmıştım 3 aydan beri gitmediğim için evime heralde içten içe kotu hissetmişim kendimi anneme demişim ki anne benim bitkilerim solmustur diimi demişim annemde evet oldu onlar demiş onları tekrar yaşatamaz mıyız demişim annem de hayır oldu onlar demiş bende ciceklerimi istiyorum diye bagırıp yolda aglamısım dız cokup.

0|0
    0|0
  • bara cıkmaya kalktım 1 2 ay önce ama son anda arkadasım vazgecirdi:d

0|0
    0|0
  • eyvah bi yudum içtim ama çarptı benı diyip yatıp uyumak

0|0
    0|0
  • hiç sarhoş olmadım

0|0
    0|0
  • bi kız arkadasımla dertliydik sızmıştık :D onun yatagı ranzaydı benımse baza illa benim yatagımda yatmak istedi sorhosluk işte korktum kızdan :D ama şimdi uzagız birbirimize canım arkadasım cok pişman oldum seni ölece kovdum die:D

0|0
    0|0
  • bir yemekte, tum paramı muzisyenlere verip yanıma oturttuktan sonra muzisyenler calmaya baslayınca, "herkes sussun.kemancı sen cal!" diye bagırmam ve ardından hesabı odeyecek paramın kalmaması :(

0|0
    0|0
  • tekila çok iyimiş iki yudum şey napar dedim :) bilen biliyo 5 i hatırlıyom.Eşim ertesi gün anlattıda güldüm halime.uçak olup ellerimi açıp uçmuşum.Neşeli bi akşamdı

0|0
    0|0
  • en yakın arkadasımı opmem ve sonrasında gelısen ıgrenc olaylar ama pısman degılım :D

0|0
    0|0
  • bir kere sarhoş olmuştum ama yine de saçmalamamışım.

0|0
    0|0
  • bence en muhtesemi cold'n yaptigi <3

0|0
    0|0
  • bikini denemeye çalışmak.

0|0
    0|0
  • tuvaletteki tasla ağzımı yıkamaya çalışmıştım

b.ktan diye buna denir :(

0|0
    0|0
    • Birde sahilde kuru takiliyoruz:)

arkadas yuzumu yikamaya gidiyom diye direk denize atladi..

vay mal herif dedik:) onu cikwrmak icin bizde atladik.

topyekun mal olduk;)

• Burda yazmadigim ne rezillikler var daha:))

• Saçımda ki tokayı duvarda asılan çerçevelere varasıya aramaktı sanırım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aynadaki yansımama lavabonun yerini sordum. Evet...

2|1
    1|1
  • sabah uyandığımda sevgilimden ayrılmıştım başka bi kızla da fuckbudy olmuştum enteresandı:/

biri de ayıkken yaptığım tasarımlardan çok daha iyi tasarımlar yapıp 90 almamdı

bi de tuvalet yerine salona girmiştim o da sayılır mı

0|0
    0|1
  • arkadaşlar felan diskoya eğlenmeye gittik ama hatırlamıyorum ne yaptığımı telefona video olarak çekmişler ama göstermediler ertesi günde diskoya gittiğimde tanımayan yoktu beni ozaman çok utanmıştım :D ama hala ne olduğnu bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Ben alkol hiç almadım bilmem ama bi tanıdığım kümesin 1 metrelik tepesine çıkıp intihar edicem diye mahalleyi başına yığımıştı :D

0|0
    0|0
  • Araba ile 90 km hizla elektrik diregine carptiginda‘ direkmi saglam arabami?

Sorusunun cevabini tecrube etmisligim var.

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar hiç alkol içmedim bundan sonrada içmem inş. =)

0|0
    0|0
  • içmem

0|0
    0|0
  • kusmak..

0|0
    0|0
  • trafik polisliği

0|0
    0|0
  • köpekleri kovalamıştım.

0|0
    0|0
  • Alkolün etkisine girmedim de. Alkol etkisine giren yeğenimi tokatlamışlığım var.

0|0
    0|0
  • alkol kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • of of hemde ne çok şeyler yaptım..

0|0
    0|0
  • sarhoş olacak kadar içmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...